Споделена история от Секс и интимност

Девственост: три години заедно и все още не сме правили секс
Да, това е истинска история. Всъщност не съм я споделяла никъде досега, защото знам как ще реагират хората около мен.

На 21 съм, а приятелят ми е около 13 години по-голям. През целия си живот винаги е бил много сексуално активен и е спал с много на брой момичета. Имал е много приятелки и доста си е поживял.

Аз съм пълната противоположност, той е първият ми приятел и единствения човек, с когото дори съм се целувала.

Проблемите обаче възникват тук: в началото на връзката си бяхме доста влюбени и между нас имаше страст. Тъй като още не бях готова да спя с нехо обаче, първите 2 месеца не сме го правили. След един момент обаче нещо се случи с него и му се появи проблем с ерекцията. Вече бях готова напълно за това, но не исках да го притискам или карам да се чувства неудобно затова изчаках да се оправи. Мисля, че ходи на уролог и с негова помощ се подобри. Сега е добре, но проблемът вече е в мен.

Не изпитвам абсолютно никаква страст към него. Вече сме доста време заедно и това е нормално, знам, че страстта не е вечна. Обичам го обаче и ми се иска да го желаех поне мъничко. А аз изпитвам таковва неприятно чувство като се опита да ме докосне, че не е истина.

Не си обяснявам нищо от това. Имала съм желание за секс с него преди това. Сега също имам такова желание, но сякаш с всеки друг, не и с него. С приятелите ми и други близки момчета, понякога изпитвам такава остра нужда от допир и близост. Не разбирам защо с него не е така.

Опитвам се да контролирам мислите и тялото си, но просто не се получава. Не искам да му изневерявам,не искам и да се разделяме за такава глупост от моя страна. Простп исках да споделя всичко някъде, както казах никой не знае.

Аз самата дори не знам какъв е проблема и какво е решението.

Коментари

1.   Нямате бъдеще заедно в този случай ,щом не го желаеш сексуално няма как да го обичаш ,не ни заблуждавай с това-"обичам го"!

2.   Момиче,не си длъжна да се насилваш да се опитваш да контролираш мислите и тялото си,именно те ти дават сигнал,че нещо с приятеля ти не е наред и не трябва да бъде така. И този сигнал е природен и напълно безпогрешен,така че не трябва да го пренебрегваш. Приятелят ти с толкова много бройки със сигурност не е най-качествения и праведен мъж за теб,особено когато ти си девствена,и със сигурност няма да те пази много при първия ти път. За теб може и да е нещо специално,но за него няма да е нищо особено,ще си просто поредната 500-на бройка в тефтерчето му,и ще я кара джаста-праста,т.е няма да е много внимателен с теб,както ти очакваш,а ще те "отвори",само колкото за идеята,че е дефлорирал девствена жена,а после ще те зареже и ще скочи на друга. Не те съветвам да останеш с него,защото такива мъже като него само нараняват жените и ги оставят със травми за цял живот. Жена Скорпион

4.   Ако можеш да стоиш без секс, продължавай както досега. При жените е лесно, веднага като решат могат да си намерят някого за секс. По- добре девствена на 21, отколкото на 16 и вече мината от 6- 7 човека. Като ти се прави секс прави, все пак имаш предимство, че си жена.

5.   Мисля, че го обичаш, но не като мъж, а като човек. Привързана си към него и не искаш да го напуснеш, но не го желаеш. Тази връзка няма бъдеще обаче. Може да му кажеш да си дадете "малка почивка", и така ще свикнеш лека полека без него.

6.   Нито е любов това, нито е пълноценна връзка, просто губене на време. Остави човека да си намери жена, на него му е време за по-сериозна връзка, семейство, деца, не да прави компания да момиче, което изпитва физическа непоносимост към него.

7.   И си мислиш, че три години той стои на сухо!? Ако продължиш с тези разбирания, този може и да ти е пръв и последен!? Щом за три години още не те е опънал, той е по зле и от тебе, само се прави на играч!

8.   Просто вече нямаш влечение към него. А това, че преди теб е бил с много жени също не е добре за теб де, скоро ще си остане само с хвалбите и секс няма да видиш. То ти не си и видяла де! Имахме същата ситуация с балдъзата ми и нейния приятел който също беше по голям от нея. Накрая се разделиха след няколко загубени години. Тази случка да ти прилича на някоя???? А и скоро на твоя приятел съвсем няма да му става ииии ти ще си останеш монахиня. Оставай го и поемай напред в живота докато си още млада! Не губи никакво време и се радвай на живота.
М

9.   Ако така откарате до пенсия, то може смело да кандидатствате за Книгата на Гинес!!!

10.   Абе ти си тотално неопитна и инфантилна. Вземи прави секс с някой, преди да станеш на 30 и престани с тези глупости. Нито го обичаш, нито си влюбена, нито знаеш какво р любов изобщо. Виждала си я само на филмите. Това е ученическа тръпка твоето, която отдавна е изчезнала. Той отдавна ти е противен, а ти се чудиш как да се оправдаеш за тва, че не го искаш. Много сте изпуснали момента и като гледам причината е в него. На няма и 30 да ходи по уролог, си е чиста импотентност. Нормален мъж за 3 години или ще има много любовници, или ще спи с теб.

11.   Ти си на 21 години, а той с 13 години по голям, какво ти липсва мила че си с такъв човек? Ти този човек не го обичаш сигурна съм, а просто си го приела като приятел който те е прибрал, да не си сама. Не го обичаш, но просто се страхуваш да не останеш сама, това е проблема ти. Но имам въпрос, какъв мъж би чакал жена 3 години? Как така не те е натиснал нито веднъж? Наистина ли никакъв полов контакт нямате? По-точно с него нещо не е нормално. Но със сигурност нямате бъдеще, рано или късно ще надделеят нуждите ти. Търси си, сродна душа, този не е твоят човек...

Жена -23

13.   Охоо, този хем си причинява мега страданията, хем е и супер затрит и си го заслужава. Както и да е, жалко за този след него.

14.   Мъжът ми няма никакви проблеми с ерекцията на 34, нито една засечка за 10 години заедно и пак не е като, когато беше на 24. Правихме секс с дни, тогава. Хубавото, е че и аз не съм като на 24 и вече не ми се прави секс с дни. Взели сме си го един от друг, не сме се амортизирали с разни други хора, нито физически, нито психически. Това отвращение, за което говориш не идва от много близост. Не мога да се отвратя от мъжа си и ако е оакан и 90 годишен, искрена съм. Просто това не е твоят мъж, вие не сте интимни, различни поколения, различни етапи.
Аз наистина ти вярвам, че го обичаш. Но не вярвам, че можете да бъдете щастливи заедно.

15.   Аз съм последният, който ще се прехласва по важността от секса във връзката /мога да споря с години на тази тема/, но ще ти обясня нещо: разликата между теб и приятеля ти и мен и съквартирантите ми в момента е минимална. Допускам, че поне се целувате и имате някакви минимални прояви на нежност /оттам минималната разлика, иначе ако просто живеете под един покрив, говорите си и тук-там си помагате за нещо, значи сте на същото дередже/, но това вашето не е точно връзка.

Ако искаш връзка, смени мъжа! С този явно няма да го бъде. Все едно той ли има проблеми с ерекцията, ти ли нещо - факт е, че 3 години не сте правили нищо! Жена, аз съм имал по-дълги сухи серии като необвързан! Считай! И човекът е на 34, т. е. не е толкова стар, че да не му се прави секс. А както ти води с 13 години, ще стигне до този момент доста преди теб и тогава какво правим? Тези връзки с по-възрастни са добри, ако ти се прави секс толкова, колкото на политик му се говори истината, но за да ни питаш тук, явно си по-местна от политика, затова бягай!

Защо въобще си се вързала на пропагандата, че възрастта няма значение? Има определена разлика в годините, която е ОК, но 13 години... Какво следва - бебетата да се "обвързват" с 80-годишни ли? Това трябва да се спре или поне ограничи до онези, които поради една или друга причина държат на него. Няма как да си във връзка с човек, с който сте на различни стадии от живота - това е повече от десетилетие разлика, все пак!