Споделена история от Секс и интимност

Страх ме е да не ми лепне нещо
Добре имам следният проблем... прави ми се секс и ако платя на проститутка ще си реша проблема, но ме притеснява да не ми лепне нещо неприятно след незабравимата вечер. Смятате ли, че има опасност за здравето ми?

Кажете какво да правя, защото ми се прави много секс, но не ми се иска да го правя на 50 годишна възраст, защото ме е страх, че няма да ми стане бухалката :(
Приятели дано има опитни сред вас. Помагайте :)

Коментари

1.   Купи си от дебелите кондоми, има риск винаги, но това е положението

2.   Няма опасност, защото ще използваш презерватив, и можеш да си сигурен, че всички преди тебе са използвали. Няма проститутка която да се съгласи да прави секс без презерватив с клиент независимо от цената. Поне не и в 21 век. Има неправителствени организаций които се занимават с превенция и са им изяснили всички опасности.

3.   2, ти вярваш ли си, бе човек? :Д Авторе, мъжете като теб да си правят каквото си искат, но много щеше да е хубаво, ако можеше да се разбира после, за да ви отбягваме.

4.   Номер 3 нали се пита безопасно ли е a ти като всички жени веднага паника. Вие жените не сте повече цветя за мирисане, защото се чудя остана ли едно свястно момиче, което да не е правило секс oт 15 годишно поне 200 пъти до навършване на пълнолетието си!

5.   4, не зная за други, аз не съм го правила преди 18. Никаква паника не е, но вие ако искате си рискувайте здравето. Много е наивно да се смята, че няма как да го е правила без, пък и винаги може да се скъса. Но и да не беше така, пак е отвратително, веднъж мъж бил ли е по такава си остава... за винаги, дано да не попадам на такъв...

6.   Ми то не е задължително да я *беш :))))) може само да си говорите, да я обарваш.
Иначе опасност има. Затова - трябва да ти стане добре патката и презерватива да не се изхлузва (между другото сигурно си слагал вече и знаеш как ти стои :)) . Самия секс - само свирка (с презерватив мноо ясно) без да ти лиже топките (щото някои тръгват да лижат, изрично кажи че не искаш)!!!! И след свирката - нормално *бане , най-добре за 5 мин да се изпразниш и тва е :)))

7.   +1 номер 4

8.   Не можеш ли да намериш някоя нормална жена, с която да правиш секс. Проститутката решава проблема за една вечер, а след това какво мислиш да правиш.
Според мен не го прави това. Вероятността да те липне нещо е доста висок процент.

До номер 2 Мога само да кажа , че не разсъжаваш правилно. В България живеем тук проститутките го правят за около 50 лева и не ползват презарватив освен ако човек не иска.

До номер 4 Аз съм на 19 години с секс правих преди 6 месеца така че има и нормални. Моята приятелка е почти на 20, а не е правила секс още чака подходящия. Хубави сме и двете да поясна за тези, който ще кажат, че не сме добре!!!
Това е мнението мище следя темата!!

9.   "Не можеш ли да намериш някоя нормална жена, с която да правиш секс. "

Ами явно не може бе :))))

"Проститутката решава проблема за една вечер, а след това какво мислиш да правиш. "

Проститутката му решава съвсем друг проблем, а не просто за едната вечер. :))))

"В България живеем тук проститутките го правят за около 50 лева и не ползват презарватив освен ако човек не иска. "

Някои правят свирки без, да, но САМО СВИРКИ и не със всеки клиент. Няма нормална проститутка която да се навие на *бане без!!!

10.   Отиди при проститутка и ти й лепни един(тук използвай въображение) първи, това ще ти реши проблема... А какво стана с добрата стара чикия????
Защо я изостави??? Неблагодарнико!!!!