Споделена история от Секс и интимност

СПИН чрез фелацио?
Здравейте. Аз съм момиче. Преди около 2 седмици правих с*ирка на едно момче. На другия ден ми каза, че преди мен ест е имал една (за която знаех) но каза, че е ходил и при проститутка... Каза, че уж използвал презерватив, но не му вярвам. Не зная дали лъже за бройката, а и тази проститутка.. как можа да не ми каже.. възможно ли е да се предаде по този начин СПИН?

Да уточня, че не е свършвал в мен, но знаете за предекулационната течност и т.н. Та въпросът ми е дали може да ме е заразил със ХИВ, или не е възможно чрез орална да се пренесе? Притеснена съм...

Коментари

1.   Здравей момче на 22 съм еми не вярвам да си болна, но иначе да по този начин може да се разболее човек.
Colt

2.   Възможно е, да, ако имаш раничка в устата, но шансът е многократно по-малък, отколкото при вагинален и най-вече анален секс.

4.   Шанса е нулев. Помисли малко, първо за момчето- шанса да улучи проститутка болна от СПИН е много малък. Да приемем хипотетично, че е болна, то тогава използването на презерватив също прави под 1 % заразяването от СПИН. След това, което си му направила дори и той да е болен от спин, шанса ти да хвашенш е също малкък, под 1%. И така получава се една верига, която за да стигне до теб трябва да мине няколко нива, чиято вероятност да се случи е под един процент. За това не се притеснявай. При така описаните неща, не вярвам да си болна. Но за свое успокоение може си направиш тест за СПИН в РИОКОЗ, най-сигурно е след 6 месеца след рисковия контакт. А и проститутките ползват презервативи, не вярвам да му е дала без презерватив. А и помисли има такива, които правят безразборен секс и не хващат СПИН, а ти от една свирка няма как да стане това.

5.   Еми продължавай в тоя дух
евалата