Споделена история от Секс и интимност

Пляскане по дупето?
Темата е вече многократно дискутирана по женски списания, а и в интернет. Но все пак, бих искал да попитам - жените позволявате ли да ви пошляпват по дупето преди или по време на секс? Зависи ли това от възбудата или от типа мъж, с който сте? Може би по-властният и доминиращ мъж ще може да прави всичко, което си поиска с вас?
А вие обичате ли да шляпате отзад? Мъже или дори и други жени? ;)

Коментари

1.   "Може би по-властният и доминиращ мъж ще може да прави всичко, което си поиска с вас? " Не, няма такива, поне при мен.
Властен и доминиращ само в леглото и то когато сме в такова настроение. Извън леглото и през ум не може да ми мине подобен сценарий.
Аз съм от онези жени дето все някой иска да ме шляпне по дупето, включително жени- колежки, приятелки, дори се е случвало с не толкова близки. Просто ей така, защото им харесва и ме шляпват.
В интимността да, пляскал ме е мъж по дупето и ми е харесвало, правила съм го и аз. Не е непременно нещо което трябва да се случва като част от секса, но да.
Имам моменти в които ме избива и на бдсм, други в които се лигавя като мързелива котка, предполагам повечето сме така.

2.   Не е проблем да ме пляска, стига да е леко. Мъжа ми ме е пляскал доста силно и не е приятно :)

3.   Зависи колко силно е пошляпването, нямам против. Каквото му идва от вътре.

4.   Аз обичам пък и не само по време на секс,даже приятелят ми като мине покрай мен и ми е странно ако не ме плесне

5.   Да, защо не. Зависи от жената де, на някои им е обидно да ги пошляпват други ги кефи, но няма как да знаеш преди да опиташ

6.   Селските бекове имитират видяното в порното?

7.   Аз преди години тресках една и направо и насиних гъза.

8.   Чукам колежка, която ако не я натисна по корем и не я наплескам яко по дупето (а то е готино) не може да се възбуди.

9.   В секса не позволявам подобни простотии, но от дъжд на вятър да ме плеснат леко и по веднъж (извън секса), не е проблем.

Толкова ли сте безмозъчни и кухи бг мъжете, че трябва да имитирате всичко от шибаното, гнусно, долно порно? Къде е вашата собствена фантазия/сексуалност?

Ж, 23

10.   На мен ми се иска даже и по- силно да ме пляска по дупето по време на секс. Харесва ми и лекото пошляпване и отпред.... Обичам, когато ме пляска, когато минавам покрай него или случайно е зад мен, стига да не е пред хора, защото не е невъзпитано.

11.   Авторът: Много ми допадна номер 1 "Аз съм от онези жени дето все някой иска да ме шляпне по дупето, включително жени- колежки, приятелки, дори се е случвало с не толкова близки." Какво, по дяволите, значи това - че имаш много красиво, апетитно дупе? Дай да го видим? ;)

До номер 9 - Имаме фантазии и сексуалност, защо не? Порното е измислено и създадено от хора с фантазии :)

12.   9, девиацията ти е явна и напреднала, направи нещо по този въпрос, за теб е. Идеята за плясването е добра и тя се харесва от всички нормални момичета, ако вече са пристъпили към интимни отношения с дадено момче.

13.   Харесва ми само ако пляскането е леко. Проблемът ми е, че това ме възбужда, и ми идват едни перверзни желания.... Ж- 42

14.   Номер 10 съм. Исках да кажа, че не е възпитано. Извинете за грешката.

15.   От безмозъчен и кух бг мъж:
Моята сексуалност си и е тук и тя ми казва да шляпам момичето по жената. Сексуалността ми, не "шибаното, гнусно и долно порно".

16.   Бившата ми искаше не толкова по дупето да я шляпам а по циците. Отначало започнах леко, но виждах че се възбужда много и започнах по силно. А с времето буквално си и биех шамари по циците които си бяха доста големи. Ами реално на мен това ми бе супер странно в началото, но после му свикнах.