Споделена история от Секс и интимност

Странно държание когато стане въпрос за секс
Напоследък с приятеля ми го правим все по – рядко. Преди го правехме по 3 пъти на ден, а сега по веднъж на седмица. Интересното е, че му казвам, че се е променил, но той отрича. Когато му правя намеци или го закачам отвръща, че искал да е спонтанно. А когато си взема душ веднага ми налита, понеже ходя гола пред него и дори да не искам ме насилва, аз се съгласявам естествено, докато не дойде другата седмица, когато сме се изкъпали и не го направим набързо...

А когато го правим понякога го моля да го прави по – нежно, просто така за секунди, защото винаги е диво, той казва, че прави секс и не е педал. Преди време забременях и направих аборт, и двамата не бяхме готови, той повече настояваше да го махнем, понеже ми било рано и не сме го били планирали. Като плачех ми казваше „Ох, ти така цял живот ли ще мрънкаш затова, успокой се”. Сега аз съм тази, която постоянно говори за бебе, а той само се усмихва и казва, да бебо, ще си имаме и това е. Мълчи.

Държи се добре с мен, прави много мили жестове, осигурява ми всичко, но не знам защо в секса е така и дали аз не го притискам с нещо...

Не знам какво да си мисля. Усещам обаче един поглед, който прави само когато опитва да излъже... нещо като благородна лъжа.
Какво мислите вие? Мъже, имали ли сте подобен опит?

Коментари

1.   Да не го е страх, че искаш да правите секс често, за да надуеш корема, а той да не иска сега дете?
А това с нежният секс... много тъпо от негова страна.

Но знаеш ли... може и да не те обича. Виж, налита ти само като си му гола и не иска по-никкъв начин да се съобрази с чувстватат ти.

2.   Приятелят ти е изключително тъп човек, абсолютно леке. Не мога да си представя човек да иска жена му да направи аборт и да убие собственото си дете по този начин. Хем претендира, че е голям мъж, хем бяга от отговорност по този начин. Замисли се!

3.   Мисля, че чувства вина за нещо. Звучи ми като защитна реакция. Но не скачай срещу него веднага и да се чудиш дали не ти е изневерил. Може би наистина малко го притискаш с тази история за бебето. Знаеш, че много мъже се страхуват от това. Тяхмите бащински инстинкти идват след раждането, и много често до самото раждане се чудят дали са направили правилното решение и дали ще могат да се справят. Дай му малко време и нека тези неща се случат естествено. За никъде не бързате, нали? Бебетата не стават по план.

Мег*

4.   Е ти веднъж на седмица ли се къпеш? така излиза :D

5.   Ами поомръзнала си му малко. Нужно му е малко флиртче на човека, за да се пооправи.

6.   Къпете се по-често!

7.   Няма предвид, че се къпят по 1 път в седмицата... а че го правят 1 път в седмицата и то след баня...

8.   6, взе ми думите от устата

какво е това, авторке

„докато не дойде другата седмица, когато сме се изкъпали и не го направим набързо... “

вие се къпете веднъж седмично ли? Ужас! Опитай се да се къпеш по-често, какво ще кажеш за всеки ден? Не се умира, вярвай ми! А и така ще се разхождаш по-често гола и готово.
Според мен обаче, той си изразходва енергията при друга. Знам ли. Не може от 3 пъти на ден да станат веднъж седмично.

9.   От авторката:
Нямах предвид, че се къпем веднъж седмично. Къпя се всеки ден, а понякога и по два пъти на ден. Но не там е проблема. Имах предвид, че го правим веднъж седмично и все се пада да е когато ходя гола пред него след баня. Мерси!

10.   Ами ходи по-често гола, вземи си секси бельо, явно е от този вид мъже. Освен това си вземи благовонни разни мазила за след баня и „случайно“ ги размазвай пред него.
Щом е сексуален тип, лесно е!

11.   Това все едно аз съм го писала. В началото правехме секс нон стоп, а сега веднъж на седмица. Той живее в друг град и преди идваше всеки ден а сега веднъж в седмицата. Постоянно му говоря, че искам да живеем заедно и да си имаме бебче, а той все повтаря, че има време. Много е мил с мен. Казва, че ме обича и ми звъни през 5 мин. когато не е до мен. И аз вече незнам какво да правя и какво да мисля.

12.   Явно има мъже, на които им омръзва бързо и които поддържат темпото дълго - на какъвто налетиш. Разбирам след 15 години брак да не те сайдисва по три пъти на денонощие, ама толкова скоро да разреди веднъж седмично и то набързо... Но преди да стигнеш до изводите на авторките на подобни теми тук пробвай нападателно - освен оная си работа имаш уста и ръце, па ако пак не кълве, знам ли - или се примиряваш, или си намираш отдушник, или го разкарваш, защото не ми се мисли с това темпо до колко пъти на месец ще сте след година-две.
Мечо Пух

13.   Ох, къде са тези мъже, дайте ги насам, на мен един път в седмицата ми е идеално, най-много два пъти.