Споделена история от Секс и интимност

Мъже, как предпочитате?
Въпросът ми е към мъжете. Как бихте намерили едно момиче, което е с хубаво, нормално телосложение по-секси и привлекателна - с пиърсинг на пъпчето или без? Това за вас има ли значение? Прави ли ви впечатление когато на улицата видите някоя мацка с голо коремче с пиърсинг на пъпа повече, отколко е без и намирате ли я за по-секси?

Коментари

1.   Да, много е секси, но само ако не е с някой разплут или увиснал корем.

2.   Извинявай, ама ми е доста посреднствено и просташко.

3.   На мен "пиърсинги" са ми изключително противни. Нямам идея какво може да му е "секси" да си пробиеш кожата и да си закачиш някакво желязо като брънка на зурлата на някой шопар в кочина.

М35

4.   Аз лично не харесвам пиърсинги и татуировки.

5.   намирам го за доста просташко

6.   Жена с вкус и класа никога няма да тръгне с оголен корем, да се натъпче в два номера по-малка блуза, за показва някаква лъскава дрънкулка на пъпа си. Евтин и простоват "шик" за недорасли фукли.

7.   Супер яко е!

8.   Кефи ме! На оформен корем определено ми прави впечатление.

9.   Сега е модерно с един пиърсинг да се захващат двете срамни устни,нали?

11.   А теб този привлича ли те?

http://smeshen.com/files/images/better_than_tatoo.jpg

В моите очи би изглеждала не по-малко просташки.

12.   А като одъртееш и коремът ти се отпусне,имаш ли представа как ще изглежда тоя "пиърсинг" тогава?

13.   Не знам за мъжете, но помня защо, по дяволите си сложих такъв пиарсинг... Защото преди 15-20 години беше модерно, аз влязох в 8 клас в езиковата гимназия и половината ми съученички имаха такъв пиарсинг, разменяха си обеци за пъпа, ходеха да си купуват и аз исках да съм част от тази група на "готините". Зарязах плуването заради обецата, да не й стане нещо... Много тъпо, а?
След година, има-няма я закачих за колана си. Бързах, щях да се напикам и като се събличах я закачих брутално, не знам как не си скъсах пъпа. Свалих обецата завинаги. Сега 15 години след случката, имам дупка, която явно няма да зарастне, но пък се пълни като черна точка с гадости, които трябва да почиствам.
Мислила съм си, като няма да мине да сложа една семпла обеца, колкото поне да не се пълни с гадости тая дупка. Обаче просто ми идва адски пошло на 30, освен това вече съм наясно, че сексапилът не е външен вид, а енергия. Тоест ако ти ще се почувстваш по-секси с пиарсинг, със сигурност и мъжете ще те намират по-секс, но не заради обецата, а заради различната ти енергия.

14.   По принцип ми е все тая, но ако трябва да избирам дали да го има или не, избирам НЕ!

15.   Въпрос тип: ок ли е за повишаване цената на стоката?!
Имам пиърсинг на пъпа к8йто ту махам, ту слагам, но: направих го за себе си, в никакъв момент не съм се и замисляла дали пък ще им хареса на мъжете. Техен си проблем, не мой, данък обшествено мнение не плащам, не позволявам и да ми плащат мои си решения...
Сложих си пиърсинга по две причини нямащо нищо общо с мнението на други извън мен
При операция по спешност през пъпа са ми вкарали оптиката и ми остана белег там- изглежда кръст и никак не ми харесва.
Идеята за пирсинг ми харесваше дори преди операцията така че, беше с "с един удар- два заека"
Къси потници/блузи нося само когато спортувам, за удобство, тогава е когато се вижда навън ако изляза да тичам.
Иначе никой освен мен и у дома не вижда и не знае че, имам пиърсинг.

16.   Пиърсингът е грозно и тъпо нещо независимо къде, сори. Ползват ги хора дето искат да изпъкват по някакъв повърхностен начин.. гнус. Прецакват си тялото (както номер 13 казва), за да си задоволят някакъв комплекс.

Ако искаш да изпъкваш по някакъв начин по-добре използвай неща дето не ти прецакват тялото перманентно - например дрехи, обувки, аксесоари, прическа, грим и др.

17.   На мен ми се види курвенско.
На езика - свиркаджийка тип дълбоко гърло.
На пъпа - курва ездачка на 150курс
На веждат - груба и агресивна лезбийка

18.   Не знаех, че има толкова лоши мнения за пиърсинга, което може само да ме радва. А едно време беше много готино, голяма работа, отворен си, а-у. Явно му е минал модата. Подозирам, че татуираните след 10-20 г. ще се озоват в същата ситуация. А и самите им татуси ще стоят доста по-нелепо на застарелите им и увиснали тела. Сега като са млади, са готини, ама после става грозно и просташко. Не че на младини е умно.

19.   Тъпо и пубертетско е. Няма нищо привлекателно.

20.   Много е неестетично да ти виси и стърчи нещо от тялото или лицето. Писна ми от тея цигански истории, като пиърсинги или от онея индиански обичаи да се татуираш и да се друсаш.

21.   Ако мозъка ти е колкото размера на пиърсинга повече от един секс няма да получиш, така, че не разчитай на него, а ако търсиш това ще ти свърши перфектната работа

22.   Все ми е тая за това нещо. Виж вече гривна на глезена е друго нещо. Красота и сексапил!

24.   Тези неща с обиците, трябва да са само за ухото, и то пак не навсякъде, всичко друго са извърщени пубертетски глупости, които правят човека само грозен!

25.   все тая ни е

по принцип не харесвам пиърсинги и татоси, в смисъл не бих си сложил, но е модерно

ще ти дам един съвет, когато всички вървят в една посока, тръгни в точно обратната и ще си изкараш супер

26.   До номер 12, хаххахаха това да не е вечно? Харесваш - слагаш, не харесваш - махаш. Все едно говориш за татус...

28.   Хората са различни. На мен лично ми харесва без,
обаче не харесвам и твърде много грим, обичам естествената красота. Искам жената до мен да е истинска, не ми трябват
кукли с надути устни, с 100000000000 тона фон дьотени и тем
подобни