Споделена история от Секс и интимност

Секс с проститутка
Здравейте, мъж от Пазарджик съм на 30г. женен с 1 дете. Проблема е, че преди няколко дни имах сексуален контакт с улична проститутка, бях с презерватив. Тя ми прави орална и после правихме секс. Сега много се притеснявам да не съм се заразил с нещо и да го предам на жена ми.

Каква е вероятността да ми е лепнала нещо курвата?

Коментари

1.   Зависи - оралната също с кондом ли беше?
Ако всичко е било с кондом - няма проблем. Ако само сексът е бил, а оралната не е - то при орална може да не може да си лепнеш ХИВ, но всичко останало - от хепатит (има и нелечими хепатити), до трипер и сифилис!
Но ако е било с кондом - нямаш проблем.
Друго - не си я целувал по устата, нали???
Проститутка не се целува по устата! Иначе - ако се е къпала преди това, може по самото тяло - гърди, кожа и т. н. Болести си докарваш като имаш контакт лигавица с лигавица, рани.... самата кожа те предпазва, както от нея. Спокойно спи, няма какво да си си лепнал. По-скоро няма как, ако си ползвал кондом. Какво има винаги!

2.   Голяма!!!

3.   Проститутка е едно, курва - друго. Тя ако е курва, ти какъв си?
Вероятността да ти е лепнала нещо през кондома е нищожна.

5.   Да си мислил по- рано като имаш жена и дете. Като си с такова отношение към тези жени защо им ползваш услугите. И те са хора, вадят си хляба по някакъв начин. Като ти чета писаното ми става лошо. Не си ли чувал за презерватив? Или курвата трябва да те научи?...
Т.

6.   Оралната беше с кондом но докъто я правеше аз и масажирах клитора да се овлажни малко преди секса (нямам рани по пръстите) след това се избърсах хубаво с мокри кърпи.

7.   Вирусът на СПИН не е ли по-малък от порите на презервативите?

8.   Номер 7, ти изби рибата и сцепи мрака!

9.   Да, само че № 7 е прав.
Кондомът може да те предпази от какво ли не, но не и от ХИВ и СПИН.
Съжалявам непросветените!

10.   Хи-хи, чувате ли се, хора - та кондомите в 21 век се ползват точно за предпазване от ХИВ и откакто МАСОВО се ползват в развитите страни, експанзията на болестта е намаляла (там).
Ами не правете секс като ви е страх, или просто си намирате оправдание да не ползвате гумичка - о, нали и без това не предпазвала от ХИВ.
Смешни сте!

п.п. просто не почвайте с теории на конспирацията, че ни лъжат, за да ни изтребят - разбира се, евреите били виновни, или американците, то едно и също. Не бяха ли американците и създателите на вируса бла-бла бла

11.   Направи си нужните тестове, на 30 си, стегни се малко...
Или ако искаш да играем на онче-бонче във форума! :)

12.   До 10.

Според мен са направени, за да не забременяват жените.

13.   Да не си ходил по курви като те е страх