Споделена история от Секс и интимност

Колко секс партньора сте имали до сега ?
Здравейте! Видях че последните такива истории са преди 10 години, а от тогава много неща са се променили…
Въпросът ми е колко е бройката на секс пратньорите ви до сега?
Всички знаем, че важността на това е намаляла. Все повече го правят без да се интересуват с кого или колко. И да попитам дали за мнозинството все още има значение броят?

Коментари

51-100 от 169

62.   При мен са около 10-15, не знам точно. М37.

66.   Мъж, 23 г. - 0 :)

67.   Пичове, само на платено е възможно да имате по 15-20 бройки. Искате да кажете, че сте срещали по 4-6 средно, които пускат за кеф? :D Тогава, ако изхождаме от случващото се в Тиндър, където реално няма случващо се, но е приложение за неангажиращи запознанства, тогава всеки там си намира по няколко на година. Друг абсурд - да сте имали към 10 сериозни приятелки, а да сте на 40г. Излиза, че най-много по година сте сами. Какви вървежни юнаци има, пък никоя не се е засилила да им пуска за един път, по тая логика трябва да имам приятели, които да си намират жени през седмица. Колкото до жените с по много бройки, разхождането за ръка е далече от представа ми за връзка, интимност и пр. Вие от 10 пускате макс на 2ма, другите ги разигравате.

68.   Колкото - толкова! Животът си е мой и никого не го засяга. Никога не съм питам никого и не ми влиза в работата. Авторката, като ти е толкова важно, въпроса го задавай на мъжете, с които (ще) лягаш.

69.   Бил съм с 4 жени , дори се ожених за номер 4 . Но не мисля , че тя ще е последна , с годините сексуалния живот ни се изчерпа ! М31

70.   Ж22 - 1, исках да остана завинаги с него, но се разделихме.

71.   Ж23
Ако броим първия ми- буквално един път си го вкара и му казах, че не искам (просто бях манипулирана - айде де, ако не сега-кога, моля те, а у и аз добричка и се съгласих, но след първото вкарване (не ме е боляло, нито е имало кръв) просто казах не.)
Та, брои се за акт, таканче общо са 4ма, като с двама пт тях съм била за над 3г във връзка.

72.   Не съм ги броил, някой нарочно не помня, над половината по имена и националност съм забравил. Не са били много жените около 15. От тях няколко платени- рускиня, шоколад и азиатка, всички в чужбина на екскурзии, заради любопитство, само за шимейл в Тайланд не ми стигна смелостта, колкото и либерален и про джендър да съм, мисълта да видя на живо друг член в секса ме отблъсква. Шоколадова е топ, там май три пробвах, кожата им е друга и отдолу е топ. Тези от източна Азия ми бяха като деца, не съм педофил и не съм повторил. Всичко това съм правил като сингъл и млад, не като тийн и студент обаче, че нямах пари и кариера.
Като студент фетиш ми бяха милфовете,. С по зрелите като млад имах високи успехи, но правих секс едва с няколко... Имало е няколко за спорта млади, парти зверове, но без чувства такъв секс е буквално като чекия във вагина за мен, аверите ми тогава се скъсваха от бройки и все по студентски купони и после в денс клубовете ставаха свалките.
За мъжете тук дето се сдухват, пробвайте повече на живо, бъдете социални, влизайте под кожата на дамите, не се отчайвате при откази и не ходете по селски пръчки и чалга. Пътувайте извън България и там играйте- последно познати купуваха билети за по малко от не скъпа вечеря навън в София до Италия, Гърция, Германия. Както и играйте тук по морето с чужденки. Преди години беше пълно с жени дошли и те с мисълта само за секс,. И дори отчаяни, никога не правете секс с пияни и дрогирани на кирка жени - за мен това си е изнасилване- помагайте на такива- сега виждам че новото поколение почват да губят хуманизъм...Леко почерпени и цъкнали за купона вече е вълшебен секс. Бъдете нащрек и с другата крайност- заклети трезвенички и веганки

Жените които съм обичал и съм имал дълги връзки над две години са били три- все 1-3 години по малки от мен и като съм във връзка никога не съм изневерявал, защото обичам тогава...
С последната съм в брак и се надявам да остареем заедно все така щастливи,..
М 37г.

75.   Направо се втрещих - млади момичета с по над 40-70 бройки!!! Вие хора освен да си лягате с всеки срещнат, друго правите ли? Никакви други стремежи, мечти, работа ли нямате??? То и за мъжете, не го разбирам, ама за жените пък съвсем! Как може изобщо да си лягаш с всеки - без чувства, без никаква мисъл!? - изобщо ли нямате никакво самоуважение - към себе си като личности, към тялото си??? Как после изобщо можете да обичате и да изберете един човек, да сте му верни? Това наистина си е курвенска работа!
Да, живота си е ваш... Но е наистина жалко - какви времена настанаха - всеки е само консуматор - на вещи, на хора!... Ужас! Не ми се мисли просто.

За протокола - Ж на 34г. - имала съм 2 мъже (първия сериозен за 4 години, а вторият е съпругът ми).
И понеже ще има сигурно доста нападки към мен - хубава жена съм, имала съм много ухажори, с много съм излизала на кафе, да се опознаваме, много са ме искали, но никога не съм допускала да се стига до секс, ако няма любов! Не мога дори да си представя да съм с някой, просто така - не се ли чувствате омерзени, използвани после??! Мен ме е гнус дори да целуна човек, ако не ме привлича и не го познавам поне малко, камо ли да позволявам на някой току що срещнат да използва тялото ми за задоволяване на нагона си!

Обичам живота, приключенията и се радвам на всеки ден, и съм сигурна, че човек може "да се наживее" и без да е спал с половината свят... Дори напротив - колкото повече е бройката, толкова си по-ограбен, а не обогатен!!!!!

76.   P. S. После се чудите защо не ви приемат на сериозно и не можете да задържите никого до себе си...
Ми то с такова леко поведение, какво може да очаква човек? Хубавите неща изискват време, не става само да си правиш кефа, пък после да ревеш, че си сам и недооценен!

77.   България е прекалено малка по население, не предоставя възможности на всяко момче и мъж за толкова жени. Има ли сте по една, две сериозни връзки и най-много две, три неангажиращи. Всички си смятате проститутките за гаджета и свалка, а не са ;)
Не всеки ден е Великден. Чупят ме от смях филмарите, на които всяка втора им връзва. Стига хиперболи, мишки. Бройката не е опит, нито престиж. Тия, дето сте сменили няколко до 25 годишни, сте най-големите въздухари. Вие повечето правите сефте на тия години. България под 7 млн. Те ми се хвалят " бил съм с 20" мислите си, че това е някакъв опит и готско реноме. Поне лъжете с нормални бройки 3, 4.. то и толкова нямате.

78.   ~30 като през последните повече от 20 години съм само с една. Е, имам едно-две "мигновени завръщания" на стари бройки, но не ми допадна.
Изобщо не се гордея с бройката и не казвам, че означава нещо за мъжа. Все пак не е лошо да се посъбере опит. Като генералният извод е, че трупането на бройки не си заслужава. Повечето не са оставили почти никакви впечатления. Заради тези с хубавите впечатления можеш само да се ядосваш защо последната, на която си решил да отдадеш живота си, не е така всеотдайна и свободомислеща. Сигурен съм, че е същото и от другата страна.
М55

80.   До всички жени, знаете ли каква е Телегония? Често примерът с който телегонията се илюстрира, е при междурасови сексуални отношения: ако бяла жена е заченала и родила от чернокож мъж, и впоследствие зачене от бял мъж, то детето, което ще роди от него, отново ще има физическите белези на черната раса. „Обяснението“ е в способността на мъжките полови клетки да „инфектират“ женските за цял живот. А като сте били с толкова мъже...! Бройката ви вреди.

81.   Нула.

82.   Малко е трудно човек да повярва,че мъж над 30-те има над 20 бройки. Това може да стане само ако си плащаш. Иначе едва ли някой е имал повече от три-четири сериозни връзки до тази възраст. А това да си легнеш неангажиращо с някоя може да ти се случи не повече от два-три пъти с различни момичета. Така че давайте по-полека с цифрите

83.   Копирано от друга тема:

"Ами с едни и същи - мутри, келешчета, богаташчета, наркомани и отрепки, някои застаряващи бабаитчета, крадци и синовете им, чужденци. Това е таргетът им. Масово е така."

Масово жените са с 10 бройки до 25 години, предимно от горният контингент. А "нормалните" мъже са с 2-3 бройки до 35 години.

84.   7, с двама от тях в сериозна връзка. Жена, 36 години

85.   Две сериозни и две неангажиращи и три пъти повече дето не са ми вързали. Като човек в отлична спортна форма и с добри социални умения, мога твърдо да заявя, че подобни твърдения за много неангажиращи изпълнения, не са никак реални. Конкретно тук в България имат много трудно нагаждане към този тип сексуална връзка.
М34

87.   Жена 27год.
Двама с единият ми беше сефтето, вторият стана мой съпруг...

88.   не било възможно да се ебат много жени, момчета, аз съм на 37 и само за последните 3 месеца съм ебал 5 различни жени, иначе съм бил с 34 жени до сега. На платено никога не съм ходил.

89.   до 85 от 83

Значи за съжаление и ти попадаш към нормалните. Ако беше някой безцеремонен коцкар можеше всяка седмица да ти правят пълна програма.

90.   1 ж 26г.

91.   Жена на 32 г. - имала съм 7 партньора, последният е мой съпруг.

92.   Хиперболата яко върти тука, и един колега така много ги изброява, но винаги е сам. И като поискаш да ти покаже някоя снимка или от социална мрежа, веднага показва някакви измислени. Та и 88 е така

93.   Леле!!!!Ж,57г., само с един .Е.ах ти,много съм изостанала.Това да си с 60-70 бройка,въобще не си курва,цц,неееее......направо си проститутка........

94.   До 82 - Има ги и такива, ама нито са много, нито са за хвалене. Човек, дето спи с по 5 непознати на месец, не е точно ... щастлив човек.

95.   Подкрепям 88 (аз съм 78). Никъде не съм казал, че на моите 30 аз съм бил единствен. Всяка от тях може да е била (и на по-късен етап) със 100. Мен това изобщо не ме интересува. Във всички случаи никога не съм бил с проститутка! Относно как се свалят 30-тина жени. Ами те са част от 200-те (да речем), с които съм флиртувал. И част от 100 (пак да речем), от които съм си искал (дискретно). Освен тях има и едно количество, дето съм пропуснал по други причини (включая и такива дето са ми се набутвали, но аз не съм харесвал). Моля дамите да не се връзват на "набутвали"! То е синоним на "искал съм си, но не са ми дали", само че от тяхна страна. Лично не влагам обиден смисъл в това.
На невярващите ще препоръчам повече смелост и най-вече - повече проби. Чукайте по-често на повече врати. Все някъде ще ви отворят и ще ви пуснат. Другото ("ами ако не..." или "какво ли е вътре") много не го мислете. Ако искате да ебете де.

97.   Партньори за дълга връзка съм имала трима. Иначе сексуалните ми партнори са 11, с трима от тях бяхме на 'пълна програма', в това число и мъжа ми. /ж37/

98.   Ж39 общо 9 като всичките са ми били сериозни връзки. Без чувства и любов не мога да легна с никого!

101.   Така понеже има прекалено много нападки към хората с повече бройки. Някои хора имат нужда от секс по малко други от повече, а при трети си е направо жизнена необходимост. Имаше един коментар ""нямаш ли себеуважение" ми имам тялото ми иска секс и съм била достатъчно себеуважаваща го за да му го дам. За някои 5 бройки са много за други 40-50 критериите са различни за всеки.
Всеки човек е различен със свои мироглед, мислене, морал, ценности и всеки мисли че е прав за себе си. Никога не съди някого защото никога не знаеш какъв е бил неговия живот и какво преживява или е преживял.

103.   Над 100, от тях ставаха само 4-5. И се ожених за единият.
Ж44

104.   Аз съм била с хиляди, вече не помня колко точно са, но със сигурност над 1000. Въобще не съжалявам, даже това е едно от нещата, с които най-много се гордея. От време на време още чукам някой друг 50 годишен. Това е животът.

Ж49

105.   "С'est la vie" както обичат да казват французите (а те са много наясно точно с това).
За съжаление не целия си живот даже можеш да правиш секс ...
А има и още - "едно нещо за да го оцениш, първо трябва да го загубиш". В частност - не ли тъжно да оцениш хубостта на секса, когато вече ти е минало времето?!

106.   8 две от който са жени. Ж36

107.   Аз за контраст да кажа - само една 7 годишна връзка. С първата не ми се получиха нещата и не стигнахме до секс. С втората изкарахме доста.
М 40
И друго ми е интересно - хубаво бройки, ама не ви ли е страх от разни болести? Херпеса например много лесно се предава от уста на уста че и на интимните части (и обратно). Че и други гадости. Блях. Гледам на колежките масово устите им цъфнали. Буквално не мога да се сетя за нито една без херпес. Ужас! Вярно че е масово разпространен - над 80% от населението сигурно има ама... Баси. Пазете се бе!
Никога не съм имал големи шансове за бройки. А и тези които съм имал съм ги саботирал сам. Но въпреки това си мисля че една жена ще ми е достатъчна, стига да е подходяща (да е малко по-разкрепостена в спалнята). Друго си е да познаваш човека добре и да знаеш какво му носи удоволствие.
Хайде със здраве, който както иска да си живее живота.

108.   М53 с една. И тя ми е жена. Но онанирам често.

109.   0 М 28
На 30 ставам магьосник, на 40 Вейдър, на 50 Гандалф, на 60 си пренареждам ДНК докато решавам судоку, на 70 божество. (ако изобщо остана в БГ, защото с българка не искам повече и здрасти да си казвам) ;)

110.   Ж.23 - с 2ма

111.   14човека - ж18

112.   Някои господа от моя пол не вярват на бройките, които се дават от някои момчета, което издава, че или са малко по-голям набор и нямат опит в днешния свят или просто не искат да повярват тъй като ги кара да се чувстват една идея по-малко мъже и че са се прецакали, че не са се родили малко по-късно. А сега да ви светна, ако си висок, добре сложен и добре изглеждащ мъжага избора ти на жени се умножава многократно. Буквално всяка седмица можеш да пляскаш нова. На почти всяка мечтата и е да има някой такъв. Днешната млажеж не е като едно време, особено след бума на интернета. Толкова са развратни и безскрупулни, че си нямате на идея.

Някои спомена по-горе, че сме били само 7 милиона и нямалко как... приятелю, малко повече от половината от тези са жени, а като добавим факта, че повечето мъже са посредствени що се отнася до представяне във всякакъв аспект (това не е заяждане, а факт, повечето хора като цяло не сме кой знае какво) ако се отличаваш с 1-2 физически атрибута и добавиш желанието на дамите да са с колкото се може по-качествен екземпляр, то автоматично се изкачваш в класациите.

Може да не е справедливо, но това е положението. А пък ако към физическото излъчване се добави малко харизма и си в прилично финансово състояние, ми батенце в играта си. С която да се заговориш, няма да имаш грешка, зашото на фона на останалите които я свалят ще се отличаваш и то много. За съжаление хората особено в България живеем различни животи и в различни светове, което е трудно за възпроемане.. но c'est la vie.

113.   Тази тема сигурно ще я пускате още 100 пъти, докато някой не каже, че е ебал цялото Народно Събрание, с Мунчо и Деса Парцалеса накуп и отзад!
Не че е невъзможно, ама няма да е скоро!!!

117.   М49. С около 67. Бях смотано хлапе и почнах на 17 с една на 44, после с няколко над 40, а после не съм подбирал - която се навие, чукаш. Като съм имал такива, с които не знам брои ли се - с няколко само свирки, с една само чекии и опипване, с една само анално, а веднъж опитах да чукам и един педал за пари, но не ми стана. Сега е тотална суша. Можело е далеч по-добре да си подредя нещата, но нищо няма как да се върне. Това е.

118.   Темата няма как да е обективна, защото е надлъгване. Един и същи трол може да напише 10 коментара с глупости. В реалния живот повечето имат по 1-2 бройки в тийнейджърските си години и после се хващат в сериозна връзка/брак.

От години спортувам, плочкаджия съм уж, спасител съм бачкал, редовно контактувам с жени, разсмивам ги, привличам ги. Сексът не е толкова лесен, обективно мога да кажа, че повечето жени НЕ са к*рви и не се пускат лесно! С много съм се целувал и натискал, с доста по-малко съм правил секс.

А филмарите с по 30-40 бройки нека да си лаят и да се надлъгват кой по-голяма риба е хванал.. Повечето от тях с мама и тате живеят още, ама иначе са с по 40 бройки - къде в детската стая ли ги оправихте ?! В момента е пълно с проститутки, точно защото масата мъже едвам си намират секс, стоят на сухо с години, а други го получават с големи трудности и челни стойки - ресторанти, почивки, цветя, изненади.

По темата - 6 мацки, М25г.

119.   160 М36

120.   Какви са тези невярвания, че можеш да имаш 20тина бройки без да си плащал????? ВТФ? За първи път го чувам това.

Аз съм на 29 и съм бил с около 20 жени. С 5 от които само последната година. И за да не излезе, че се фукам, ето, признавам си, просто случайно тези 5 бяха една след друга, в рамките на месец и половина, миналата есен. От тогава, 10 месеца, суша. Тоест не съм някакъв велик сваляч. Спорадично е. Така казват и много мои приятели - на периоди е.
Иначе съм имал и 4 дълги връзки.

И кое му е нереалистичното? За почти 14 години полов живот, ако ги разтегнем във времето (което както казах, не е баш така, понеже е на периоди) ми е вързвала по 1 на година, и половината години съм нацелвал кьоравото и съм попадал на още една. И това от стотици пробвания. Тиндър, бадуу, на живо, колежки, от социални събития, познати, и т.н. Не е кой знае какво. Не разбрам, кое му е толкова нереалистичното?

Тук ще вметна, че имам и познати, които са - 2 години около моята възраст, и са или девствени, или са били само с по 1-2-3 момичета. Такъв е пазарът. Просто аз съм малко по-хубав и по-отворен от тях, затова и са ми вързали малко повече жени.

121.   Общо 23 от които с 9 във връзки, тоест съм ходил с тях и сме били гаджета, останалите 14 са секс срещу пари.

М, 55

124.   За тия дето реват че жените навъртят километраж преди 40 и после искат принц. С моята се намерихме в университета и квото сме правили там и с кого си е наша работа. Нейната сестра обаче се омъжи на 18, на 38 се разведе щото си легна с един от съседната улица и май и хареса. Оттогава не е спряла. Няма принцеси. Слезте от небето и престанете да си мислите за непорочна любов.

125.   Аз съм от по старото поколение. Семеина. Но прес цялото време освен с мъжъ ми които беше пръв. Съм имала още един за около година. И с две жени. За по дълго време. Но всичко вече е минало. Жена на 54г.

126.   2ма мъже

Ж.23

128.   Аз 4 жена ми е имала над 50 сред който и такива от различни раси. Но има нещо мръснишко в нея, мисълта, че толкова мъже са я чукали ме възбужда много.

51-100 от 169