Споделена история от Секс и интимност

Как се чувствате
Имам въпросче, отнася се и за двата пола. Как бихте се почувствали когато харесвате някой, но този някой е бил интимен с ваш приятел/приятелка? Става ли ви неприятно или не го мислите? Или когато харесате някой пък той/тя е бил/а с многоооо много мъже/жени?

Коментари

1.   Би ми станало лошо.

2.   Като не мога да приема този/тези факти, не се занимавам повече с въпросния човек и не си причинявам болки и дискомфорт. Само че, трябва да понатрупаш малко горчив житейски опит за да стигнеш да този извод.

4.   Не мога да бъда с някой който е бил с моя приятелка. Заради един ••• никога няма да поставя себе си и приятелка в позиция да се чувстваме неловко. Приятелството ми е много по-важно от който и да е мъж който след приятелка ще налети на мен. Даже по- скоро ще ме отврати.
А мъж който е бил с много жени преди мен, не ме впечатлява бройката стига да не е от проститутки и да е достатъчно разумен да е ползвал презервативи. С такъв обаче определено бих проучила какъв му е опита в главата...ако там е ограничено до "искам колкото се може повече жени че, така не мисля за всичко останало което НЕ съм, НЕ мога..." не, няма шансове при мен.

5.   Би ми станало супер гнусно до повръщане. Презирам мъжките курви.

Ж,23

6.   Когато човек е млад експериментира, докато открие нещата, които имат значрние за него, както и тези, които нямат. Колкото по-късно ги открие, толкова по-зле :)

7.   Въпрос на лична нагласа. Принципно в какво се изразява разликата дали познаваш или не бивш партньор на настоящия ти? Да речем, знаеш, че онзи й е бил първи. Ти си го "захапал" (гаджето), защото онзи е издишал в някакво отношение. Ти самият си имал "ен" брой гаджета преди това. С различните си късал по различни причини. С настоящето (поне в момента) смятате, че сте точно един за друг. За мен е глупаво в подобен случай да се ровиш и хващаш за миналото.
Отговарям конкретно: хващал съм се с бившо гадже на приятел (бившо! - не съм му го отнемал). Мои бивши гаджета са ставали такива (даже са се омъжвали) за мои приятели. С някои от тях поддържаме чисто приятелски отношения.
В крайна сметка живеем в XXI век и не е на мода човек да се жени за първата пристанала му мома. Уж сме по-широко скроени, а се държим като в по-миналия век.

8.   Не ми пука за нито едното от двете. Все пак сме зрели и големи хора, а повечето от коментиралите са или на 16 или типичните балкански селяни