Споделена история от Секс и интимност

Тя иска само секс
Принципно знам, че някой ще каже "абе ти луд ли си, ръгай там", ама разни хора. Знам че е модерно да се прави секс на поразия.
Принципно съм човек, който обича страстта, от проститутка няма как да ми стане (въпреки, че съм го правил с такава, но тя си ме хареса, не съм плащал, но това е друга история). Случвало ми се е авер да ме "почерпи" ку*ва, обаче си спомням свали ми гащите и почна да ми смуче меката пишка хаха, трагедия, чувствах се като в театър викам бягай...
Иначе от 18 до 23 живеех с една мацка но не се получиха работите, а и бях много малък. Оттогава нещо се повредих, имам общо взето кратки авантюри, бачкал съм в туризма доста, там тези работи стават лесно, щото лятото свършва и кой откъдето. Но никога не са ми били безразлични жените, не мога да ги приемам като надуваеми кукли, и за една вечер съм правил секс със забърсани от бара, но общо взето не е запомнящо се, не ме кефи. Но пък и от жени, с които би станало нещо по-нормално сякаш нарочно страня.
Та миналата година една колежка много ми хареса. Като човек, просто ми се стори много готина и видях че иска да се е*е с мен (вижда се в очите на жените). След известно време напускаше работа, видях я случайно и викам какво пък, прегърнах я, уговорихме се да и ходя на гости.
Още от началото ми вика "ние сме само приятели с облаги, ти си 5 години по-малък, ще ми излезе име, не казвай на никой" :(:( аз съм на 28, тя на 33. И аз си трайкам а отвътре ми е много кофти. Виждаме се отвреме навреме, сексът е чудесен (поне за мен), свирки, лизане и силен здрав секс, точно както обичам, и на нея и харесва (уж де, знаеш ли ги всякакви актриси има). Обаче си ми е кофти бате. И се ебава, знам че не мога да я виня, ама понякога я офертирам и "ами сори ще излизам със сестра ми", "о съжалявам на маса с приятели съм" и такива работи, знам че не съм прав ама ревнувам.
Какво да направя че харесвам каки, малките като си отворят устата и ми става лошо.
Кви са тия работи в 21-ви век ще ми излезе име тъпа работа...
Нещо тия модерен тип връзки не ми понасят :(

Та така де знам че няма какво да ме посъветвате, освен да и кажа, пък и тя се досеща и да приключа нещата. Ей тъй да излея мъката, че мъжете няма с кой да споделяме :D

е*аха ми майката тия жени, честно баце...

Коментари

2.   Няма лошо,еблива е жената,сърби я,а и ти какво не си доволен,няма да се жениш я,какво толкова й придиряш,след като те чука с кеф и отдаденост.

3.   Бачкал в туризма,уж много вървежен,уж с хиляда бройки,а не обичал временни неща.И вземи поработи по изказа си,че ми призля.

4.   Курвалъкът си е вроден, тя и да говори за " връзка" ще е в случай, че е намерила някой по- финансово стабилен балък, иначе зад гърба му пак ще се ебе с други. Радвай се, че не си на мястото на избраника за " връзка". Жени с курвенски наклонности май се навъдиха доста напоследък, тя щом на тези години се занимава с тва, значи така ще си бъде, дори както вече казах да успее да върже някой да я храни и пои.

6.   Как разбра, че иска секс от теб интересно ми стана?
Не харесвам хора които имат само такива отношения, някак си неспособни на чувства..

7.   еми разбрах, щото ми го каза

Използва "приятели с облаги", което помодерному значи "само секс". А приятели жени нямам още от училище, като бях с девствения мустак дълбоко във френд зоната. Добри познати да. Приятели - едва ли, то ако сте толкова добри приятели няма как да няма нещо повече.

8.   Номер 3 - не съм вървежен и съжалявам ако изказът ми те обижда, благодаря

Номер 4 - може и така да е, но по-скоро всичко опира до това, че жените пред хората винаги казват "оооо не мога да съм с по-млад от мен", и ако стане нещо "оооо досега не съм била с по-млад от мен, тихо да не чуе някой" :D:D Иначе жената си вади парите, умна е, има хубава работа.

Както и да е, всичко е ок, просто някои хора могат да правят секс без чувства, не съм от тях :)

9.   Аз пък няма да те упреквам.
Жена съм.
Особено гадно е да те употребяват само за задоволяване на нагона...
Случи ми се и на мен.
Преди изобщо да е имало секс, много го харесах, буквално хлътнах и ми се прииска връзка с него! След като тотално ме омая и разбра, че съм му в кърпа вързана, реши да си покаже рогцата, а именно “между нас ако някога има секс, ще си остане само секс! На този етап си експериментирам и си правя кефа, ти на какво друго се надяваш? ! Як секс ще ти дам, но дотам! ”
Смразих се от отвращение и възмущение.
Желанието ми, което дотогава беше на макс, тотално се изпари, на секундата.
И на следващата секунда вече го бях отписала. И изчезнах.
Така направи и ти щом искаш пълноценна връзка с всичкото хубаво и лошо в нея, до дъно, бягай от тази хедонистка дето не иска нищо повече от един гол х*й!

10.   Малко и ти незнаеш какво искаш, е намерил си някой, в който да се огледаш. Какво си правил досега, това което тя прави с теб, с тази разлика, че вече я харесваш. Ами всеки си намира майстора. Момичето сигурно е готино, но ти като не си наясно искаш ли сериозна връзка с отговорности или не, и тази мацка ще я изтървеш. И какво толкова я обсъждате с негатив, и тя като нормалните мъже е нормална жена, която не се срамува да прави хуба всекс.!

11.   Не приключвай нещата, поговори с нея сериозно, може и тя да те харесва, повече отколкото предполагаш. И малко намали с модите, актуално е онова, което ти харесва на теб самия, не онези мнения който се налагат за това какъв бил"мордения секс".