Споделена история от Секс и интимност

Добри любовници ли са циганите?
Някой може ли да потвърди или опровергае това популярно твърдение от личен опит, без значение пола? И ако са по-добри - с какво са по-добри? По-интензивно ли го правят, повече емоция ли влагат, какво точно по-различно правят? Предполагам, има поне мъже, пробвали цигански проститутки и могат да кажат това-онова.

Коментари

1.   Циганските проститутки са отврат. Много са прости, а мен ме възбуждат само интелигентни жени. До сега не съм видял проста жена, проститутка или не, да прави хубав секс.

3.   Хахха ами щом толкова много ги хвалят някои мъже, предполагам ще трябва да опитат и жените :)))

4.   Освем масовата пропаганда друг не го казва.

5.   Бате, докато те събличат, ти преджобват портфейла, по време на любовната игра ти разпродават по-ценните предмети от къщата, а докато получавате оргазъм, изпразват банковите ти сметки! Епично!

Сега сериозно: Калайджията ми е ясен /"нЕЕЕма жени, мене никой нИ мЪ щееее, затова ще си Фана, ще си Фаана циганка аааааааз"/, но какъв е тоя интерес към циганки напоследък? Свършиха ли българките и чужденките, че сте ги почнали циганките? Искате як секс - кеф ви рускини, кеф украинки! Искате семейство - пак има достатъчно варианти.

6.   Страшен кеф е,смърди,вони,мирише,не се знае що е баня,хигиена,дезодорант,а ако ти замирише на кон и яхър,то това заменя Шанел или Пако Рабан,та на такъв ако му правиш свирка,ще ти трябва кофа с дезинфектант,за да си прочистиш устата,върха на сладоледа,бате !
Подозирам,че поста е пуснат нарочно,за за възбуди женската част откъм миризмата !

7.   Напълно прав е номер 4. Нито са по-добри, нито сливите им са с 2 градуса по-топли, както разправя пропагандата, само и само да си омешим гена и да се слеем с цигани и турци.

8.   Пробвай и ще разбереш!

9.   Ще цитирам един незнаен мъдрец, който казва:"Не си ли бил с циганка, не си бил с жена". Мисля, че това е доста красноречиво и си е изпитана истина, каквото и да говорят някой от тези дето влизат тук. Най-добрия секс, най-миловидно отношение във дългосрочни връзки и още и още-това или го няма при българките, или е толкова изродено вече, че сам ти се иска да го няма.

10.   Със сигурност мога да кажа едно - по-миризливи са. Имах съученици, познати и пр. Каже кучетата го усещат и мине ли циганин/ка лаят неистово. Като си падате по екзотиката, вземете си тайландка (само да не ви се падне някой/я шимейл), филипинка, индийка, не е нужно даже да ходите чак до Азия, Европа се напълни с такива.

11.   Не знам какво искаш. Аз съм жена и мразя цигани. Някак телесно ме отвращават, не бих била с човек, който е от този етнос без значение колко як човек е. Може да прозвучи расистко, но да расистка съм. Е и!? Различни хора, различни идеали. Ако искаш да го начукаш на някоя циганка просто, пробвай. Според мен проститутка без значение циганка или не си остава проститутка. Може да ти хареса :)

12.   № 5 - Щом рускините и украинките са ти,,якия секс",значи си узрял за циганка или джорефка,бате !!!

13.   Циганките са огън! Но за сериозни отношения рядко стават. Зависи от степента на интеграция.

14.   Не бих пробвала, мъже били с циканки не харесвам.

15.   Те ако бяха толкова добри, нямаше ТЕХНИТЕ СИ да ги изгонят от Индия като най-простата, нагла, крадлива и не ставаща за нищо каста... и сега да обикалят света като скакалци, и да се размножават навсякъде, където докопат готов хранителен ресурс, без да им счупят ръчичките...

16.   Пффф... Те и маймуните сигурно са "добри любовници", що не ги проверите и тях?

17.   16, тях жените ги проверяват.

18.   Н 16, ами не е голяма разликата между повечето човеци и маймуните...

19.   Щомедин човек е по-черен/мургав от мен,не ми го хвали,той е по-близо до маймуната,отколкото до човека,така е според Дарвин и наш Тиквун !!!

20.   19, еми по-белия от теб пък от какъв зор да те клеца точно тебе, като може и той да си хване бял?

22.   Аз не бих се докоснала до циганин-ако ще да е най-добрия любовник. Моят съпруг е шофьор в транспортна фирма и го изпратили да кара цигани на сватба. На отиване-как да е, минало някак, но на връщане, вече мокри, изпотени, пийнали-спирал три пъти да повръща. Каза, че миришели отвратително. Минавам ти от любовници, от оргазми и от всичко-това чудо не бих си го причинила.

24.   Да по добри са, нямат предрасъдци кокто повечето коментирали тук. И не, не е вярно, че миришат особено младите се подържат задоволително.. то все едно български мърсолковци няма.

26.   тука има много расизъм.Азовци.от както циганите излязоха в европа си направиха удобство в къщите.къпят се редовно.работил съм и живял с тях по чужбина.по често ми е Замирисвала Българка от колкото циганка.те дори са по човечни от нас.но репресийте в Бг.не им дава да ни бягат светлинни години напред.и дори повече обичат родината си от много който само говорят и се пишат на такива.и не разбирам това че си по бял как те прави по висш...

27.   Откакто ми обираха старата къща няколко пъти, цигани ли са, не ми ги хвали. Като искате, обичайте си ги, радвайте им се, чифтосвайте се, аз не искам. Толкова.

29.   Хаха какво популярно твърдение бе? Никой не твърди такова нещо, това че се таковат като зайци не значи, че ги бива.

31.   Била съм с циганин, да. Насилници са.

32.   Много глупости има горе писани. Това с миризливите го има и при българки, и при туркини, и при китайки сигурно, вие хванахте най-големите боклуци да сравнявате, от улицата. Аз съм бил с циганка, чиста, сълза момиче, калайджийка, но взета преди мен, върната и един вид беше дискредитирана пред фамилията. За мен нямаше проблем. Ееее, няма такава красавица, и хигиена, поддържане, имахме страхотна връзка и страхотен секс и се обичахме много. И беше така, докато не се намесиха във връзката ни други фактори, като майка ми, семейството и я провалиха.

33.   32 и да е чиста едва ли е розова там долу и на зърната. Бежови зърна и вагина са ми противни.

34.   Ето курвенски въпрос ! Свършиха българите метна се на циганския хуй!!!!

35.   До № 12.
Бил съм и с българки, и с украинки, бил съм и с рускини, случвало ми се е да помпя и циганки.
На студентските бригади в Америка, съм помпил и негърки.
Няма значение расата, социалния статут и прочие.
Зависи от отделния индивид.