Споделена история от Секс и интимност

Бързото свършване и мнението на жените
Здравейте.

Въпроса ми е следния - защо една жена гледа подигравателно на мъж, който е свършил бързо, и го смята едва ли не за сексуално немощен? Това съмсем не винаги е така. Ами помислече може много да ви харесва и да го възбуждате, и не може да се удържи и бързо изригва...аз също свършвам по-бързо, ако жената е много страстна и сексапилна, добре е че още съм млад и бързо презареждам и продължаваме.

Коментари

1.   Нармално е, ако мъжа не е ебал дълго време, да свърши бързо с някоя!!!
Но за да не свършиш бързо при редовен секс има хиляди начини, потърси ги!
Другото е за лекар!

2.   Защото остава незадоволена,има възможност за гаф и убива интереса ми,ако ще и по 10 пъти да пробва след това,но чак да гледам подигравателно!!!

3.   хехе така е към 30 ще почнеш да свършваш по-бавно, щом презареждаш няма ядове

като свършваш бавно обаче има друг проблем, тя вече е готова и пресъхва

4.   Ходил съм на уролог и сексолог. Свършването е скил/умение което мъжа научава или приучава по грешен или правилиен начин. Аз също свършвам бързо и се наложи "лечение" с анти депресанти. Ако наистина го имаш този проблем демек и 2ри и 3ти и 4ти път свършваш под 1 мин единственото ти решение на проблема са анти депресантите. Спокойно изписва ти ги сексолога с рецепта и няма да усетиш страничните ефекти. Ако си на възраст между 14-18 може и да ти мине. И забрави за кремчета и алкохол. Доктор Бостанджиев можеш да потърсиш на мен лично той ми помогна : ) успех

5.   Под бързо какво да се разбира? Ако е 2-3-5 минути и жената не е достигнала оргазъм, а той вече е финито, не е приятно. И следващият тек пак е същата работа...no comment.

6.   Ако търсите бърза и трайна ИМПОТЕНТНОСТ, започвайте веднага "лечение" с антидепресанти. Останалите им гнусни странични ефекти ще са ви екстра. Но пък качите ли се веднъж на това влакче, ще ви лашка до края на живота ви. По-лесно е да се откажеш от хероин, отколкото от анти-депресанти.

7.   Не гледам подигравателно, но просто ми е гадно, защото ме е възбудил, раздразнил и оставил незадоволена преди моя финал. Казва, че съжалява, но мен това какво ме топли? !
Човекът, с когото съм сега, прави много здрав секс, побърква ме направо, без да е продължителен, просто знае какво и как и не прониква в мен преди здраво да ме е подмокрил!
Свършвам с яки конвулсии, никога досега не е допускал да свърши преди мен като е в мен...
Така ми въздейства, че съм винаги готова за още и още...
Той е такъв във всяко едно отношение - уважителен, влудяващ, наблюдателен, страстен, неуморим, истински пич до мозъка на костите си. Не би допуснал да се изложи. В никакъв аспект от живота. Плътно сме един до друг и се подкрепяме. За него в огъня бих влязла. И мога да правя както бърз и влудяващ секс, така и бавен и романтичен...
Бързото свършване в предишни връзки така и не преживях...

9.   Едва ли има жена, която би се подиграла с това. По скоро, при нея възбудата идва по-бавно и ако ти приключиш, остава малко еазочарована. Добре, че презареждаш бързо. Ако не си го правил отдавна, преди акта, докато си сам действай. Дай си време, докато сте заедно иии нещата ще се получат.

10.   Защото жените също сме хора и искаме да бъдем задоволени, а не да ни клецнете за пет минутки и да си ходите. Сексът не е само за мъже, а също и за жени. Разберете го вече. Ние също искаме удоволствие, внимание, оргазми, лизане и пр. Ака не си се постарал да задоволиш жената, свършил си и си си отишъл, е нормално да те гледа подигравателно. Заслужил си си го.

11.   На 25-6 години бях като тебе. Свършвах първия път за 2-3 минути, след това няколко минути почивка като някой път дори изобщо не ми спадаше, и после 1 час здраво клатене. Гаджето ми тогава не само че не се оплакваше, ами и се кефеше много. Имал съм случаи да свършвам по 3-4 пъти един след друг при целия секс маратон, изобщо си беше много яко и за двамата. Иначе след 30 вече не свършвам толкова бързо, ама и трудно завтарям. Така че нямаш никакви проблеми, не се притеснявай, нормално е особено ако не си го правил няколко дни.

12.   Мъж на 34 съм. Първия път свърлвам след около 10мин. Обикновено преди да свърша жена ми вече е свършила, понякога дори два пъти. Не, че не мога да повторя, мога и да потретя. В този случаи вече няма да свърша и секса става едно излишно клатене без никакво качество. По добре малко по кратък акт но да бъде качествен и задоволителен и за двама Ви.