Споделена история от Секс и интимност

Дали е редно?
Здравейте, пише мъж на 20г. Преди известно време се запознах с приятелка на сестра ми, с която се виждам често и имаме "приказка", както се казва. Тя е на 23 години и напоследък все по-често повдига темата за секса. Понякога се усеща и сменя темата, но на няколко пъти зададе въпроса: Дали е редно да го направя с по-малък от мен? След този въпрос последва намигване, подразбрах какво има предвид. Мислих много за това, въпросът беше оставен просто така...с отворен отговор. Тя доста разкрепостена(по мое виждане) и дори веднъж като се бяхме събрали у тях останахме само двамата и тя беше облечена малко по-оскъдно(както в повечето случаи всъщност), разбирайте с къси гащички и потниче, зърната й бяха настръхнали. Пусна музика и си танцуваше, гърдите й подскачаха в ритъм. Дали съзнателно или не, аз я зяпах точно в пазвата и когато ме погледна, от неудобство се надървих. Беше много доволна, че я гледам и продължи да танцува, а аз не знаех какво да кажа. Явно и от алкохола тя не беше съвсем на себе си и в един момент се приближи до мен, играейки си с презрамките на потничето си, след което просто ги дръпна надолу. Не можех да откъсна поглед от гърдите й, На тръгване ми каза да си помисля за "онова нещо". Това момиче е богиня, има стегнато тяло, тъмна кожа, а формите й са като изваяни: стегнато дупенце и средно големи гърдички с хубави кръгли ареоли и приятни зърна. Дали е редно да спя с нея? Идея си нямате колко ме влудява това момиче и колко пъти съм свършвал на нейни снимки. Нагонът в мен ми казва да го направя

Коментари

1.   Tи хубаво ще спиш , но като я видиш със следващия , как ще се чувстваш ? Иначе , тя със сигурност , иска да те изчука .Но същото прави с много други . Освен това , ще се мотае около сестра ти и ще се чудиш на къде да погледнеш .

2.   Аз дори ти се чудя,как не си я опънал досега,та тя си го проси секса бе !!!
Мадамата е загоряла,като войнишка манерка и си търси някой да я наебе!

3.   Бате, ти сериозно ли ?

4.   Защо да не е редно, не е на 40 все пак, младо момиче е, а и щом ти прави такива намеци, явно те харесва. Аз не бих пропуснал този шанс. ;)

5.   Не съм в състояние да разбера дали се хвалиш, че някоя кака иска да те оправи или се плашиш от този факт?

Давай смело! Боже мой! Всеки себеуважаващ се мъж ще ти се присмее на исторята, какво го мислиш, че чак и тема писал. Давай смело! Ние сме с теб.

6.   Абе младеж, ше те изпреварят стреляй по-бързо, въобще да не ти пука че е кака - по-хубаво от каката няма. Нали и двамата сте свободни, и пред свети Петър си чист... Какво като е приятелка на сестра ти...

8.   Брато, аз бе виждам нищо нередно в това. Да, може би си й поредното завоевание, ама реално това пречи ли ти ? Не си казал дали си обвързан или тя да е, това, че е аверка на сестра ти не виждам да е някаква пречка. Спред мен давай смело пък кот стане!

9.   Какво още чакаш не знам до сега трябваше да си й разцепил сливата

10.   действай момче! Пиши после как е минало поне, дали си заслужава? Защото аз така преди спах с една много яка мацка а в леглото беше малко дърво.