Споделена история от Секс и интимност

Приятелката ми има странни желания
Здравейте. Млад мъж съм, учител, от ромски произход, но съм образован и възпитан. В училището ни се залюбихме с една доста по-възрастна колежка (чиста българка), тя е разведена с 2 деца. В началото започна всичко така: Понеже съм винаги готов да помогна и съм всеотдаен отначало помагах на колежката във всичко. Знаех, че има деца и изпитва трудности и и предложих да и помагам и в семейните работи с децата, каквото мога разбира се. Тя беше много впечатлена от това, каза ми, че мъжът и никога не е бил такъв и започна да изпитва симпатии към мен. Понеже съм по-притеснителен, тя беше активната страна и така лека полека се сближихме по-интимно и тя ме покани да заживеем заедно в тях. Разбира се, много и помагам и тя винаги казва, че такъв мъж е искала, въпреки разликата във възрастта.
Питам се обаче дали това е нормално, което правя, т.е. имам ли бъдеще с жена 17 год. по-възрастна и с деца. Иначе е много секси жена - с големи гърди, хубаво голямо дупе и много красиви крака, много зряла жена. С нея секса е наистина неописуем. Като ги няма децата винаги се любиме яко, а тя се раздава на макс. Доста по-опитна е от мен, разбира се, и прави всичко в секса, включително и дълбоко гърло. Казвала ми е, че с мъжа са имали доста разкрепостен и бурен сексуален живот. Аз съм направо очарован и много доволен от секса с нея. Проблема е, че тя има някои странни желания. Например веднъж бяхме подпийнали и тя ми каза "би ли ми избръснал п.....а, щото мъжа ми редовно я бръснеше". Останах изненадан и реших, че е от пиенето. Но на следващия ден ми каза "миличко, снощи не ми отговори на едно въпросче, да ти припомням ли за него?". Никога не съм бръснал жена и намирам това за доста екстравагантно. Какво са правили с мъжа и преди това?!

Коментари

1.   Не знам какво бъдеще имаш, дали е готова да ти роди деца? Съмнявам се. Желанието и не е чак толкова странно,

3.   А тя дали е готова да ти обръсне кура, след като го лапа с такъв голям кеф

4.   Какво те притеснява повече ...че е доста по голяма от тебе или че иска да и бръснеш пичето?

5.   Имах друго мнение за ромите, но ако темата е реална, и ако всички роми станат такива като автора, България наистина ще стане Швейцария на Балканите. Млади момко, този кеф никога няма да го изпиташ с някоя кифла на твоята възраст. Сега имаш всичко, спокойствие, жена за кеф, която се грижи за тебе, а какво странно намираш, да я избръснеш!? Странно за мене е, да иска да сере в устата ти, и такива откачалки има, но това с бръсненето е нищо. Чудя се, какво им харесва на жените, да се окепазяват и да превръщат путките си в кокоши трътки? Щом Господ ги е направил така, значи там трябва да има вълна, голата трътка е противна гледка. Авторе, взех да ти завиждам благородно! Авторе радвай се на живота, и не мисли дали е редно или не, важно е, че те кефи!

6.   И аз се чудих. Имах гадже, с която всичко беше страхотно! Имаше само една интимна особеност. Тя се възбуждаше повече от секса отзад (в дупето), от колкото отпред. Е, това гадже ми е съпруга от 17 години, имаме две деца. Изобщо не съжалявам! В сексуално отношение тя не се промени, но на мен това не ми пречи.
М46

7.   При положение, че прави дълбоко гърло и някои екстравагантни неща, не е за изпускане. Тя е уникална и едва ли можеш да го намериш у друга жена. Не му мисли, изобщо.

9.   Ако темата е истинска, не те ли притеснява какво ще правиш с нея след 10-15 години като се сбабичоса и големите гърди и увиснат до пъпа? А хубавото дупе стане увиснал дебел г з? Ти ще си още сравнително млад, а нея ще я тресе критическата с всичките ѝ проблеми. Не те ли притеснява, че ще храниш и гледаш чужди деца, които няма да те имат за нищо, най-вероятно? И че тази секс-майсторка са я минали доста пичове, докато намери един млад балама да ѝ доставя продоволствие и удоволствие, че и да ѝ бръсне дъртата слива? Прати я на лазерна епилация, че от много бръснене ще стане като таралеж, космите стават като мъжка брада и след два дни бодат.
Съвсем сериозно си помисли, животът не е само секс, дълбоко гърло и всякакви порно изпълнения. Никакво бъдеще не те чака с увяхваща разгонена леля на годините на майка ти.

10.   И ти наричаш това странно? Душичка златна...

11.   На мен ми би ми било доста възбуждащо. Жалко че моята приятелка не ме кара да го направя, иначе бих се изкефил много.

12.   Ако ще търсиш жена за семейство, не е това жената. Иначе за секс изпълнения става.

13.   Бъдеще нямате никакво, наиграй си и дай заден ход. Тази разпоретина не е жена за семейство, както сам виждаш, пък и надали тепърва ще ражда. На практика, тя те използва.

16.   Имаш бъдеще, но само ако си президент на Франция!
An Ji

17.   Аз бръсна мъжа си там долу, той бръсне мен... Нищо страшно. Обичаме френската любов и понеже държим много на хигиената сме превърнали бръсненето в едва ли не интимно занимание и като част от любовната игра.
А колкото до това дали връзката ви има бъдеще, е само времето ще покаже.

18.   Само мога да поздравя n 17!
В едно семейство или тандем е много важно всяко действие да бъде превърнато в игра- забавление, което носи удоволствие, емоция, адреналин и освобождаване.
Тук автора макар и образован си личи, че е доста обременен от традициите си. Макар и по; възрастна приятелката му го превъзхожда във всяко отношение.
Мен преди ме бръснеше мъжът ми, но минах на лазер. Това обаче не ме спира да си играя с прическата на мъжлето ми. Дори скоро коафирах и синът. Това е доста забавно, приятно и емоционално.
An Ji