Споделена история от Секс и интимност

ЩЕ ПРАВЯ СЕКС ЗА ПЪРВИ ПЪТ!
Здравейте! Аз съм момиче на 19 години и имам приятел. Двамата сме си обещали, че ако до третата годишнина все още не сме го правили ще го направим тогава. И така това е следващата седмица. Кажете ми какво трябва да се прави, защото много пъти съм чувала различни варианти като:
,,Трябва първо да се разшириш с пръст." и ,,Трябва направо да действате.". Има и още един проблем. Много му е голям члена и ме е страх.

Коментари

1.   виж сега, казваш на твоя човек да вземе една бутилка розе, пиете розето и всичко си идва на мястото

2.   Извинявай, но се засмях, когато прочетох ; "Двамата сме си обещали, че ако до третата годишнина все още не сме го правили ще го направим тогава."

Хората си имат дата и час кога да го напрвят.
Мене моята на третата среща вече ме покани да гледаме "филм" у тях и от тогава насам сме заедно вече 7 години.

Такива неща не се планират или ако СЕ, то това не е правилният начин.
Сама ще разбереш, дано мине както трябва.

3.   Да не забравите презарвативите, и нека приятеля да пробва един предварително как се слага, ако не го е превил преди, за да не стане изцепка точно в правилния момент!

4.   Никакви такива с пръсти.Кажи всичко от което се притесняваш. И ако не стане от първия път какво? Ще пробвате отново и така.Телата ви трябва да свикнат едно с друго.

5.   Хайде,хаирлия да е!

7.   Оженете се преди да правите секс. Вижда се че сте сериозни.

8.   Пръстите по принцип не допринасят с нищо. Първо, не всички си мият ръцете, инфекция можеш да получиш. Второ, как си с ноктите? Ако се резнеш там долу, после само до кекс ще ти е. Трето, чак сега ли ще се почвате? За три години само ръчички ли сте държали? Иначе, пак на въпроса ти, вместо пръсти, пробвай с шпек или пожарогасител.

9.   Лелее какво заглавие само, направо да вземем да го пуснем по новините...

11.   Уау какво гръмко заглавие. Хахаха
Един съвет: постелете една пелина за възрастни за кръвта от жертвеното агне.
" Много му е голям члена и ме е страх. "
Той като като те надупчи после ще те е страх от малки пишки!

12.   Да ни уведомиш задължително как е минало после, с подробности от до :)

13.   Този е много забил шаран. Не, не трябва да бъркаме балъщината със сериозността, не е ок. Реално и клатнятя ще ви е по веднъж на месец..

15.   Вместо пръсти, намери си опитен мъж да те отвори

16.   Виж сега миличка, това че той те е изчакал да станеш готова за това без да те притиска е нещо наистина прекрасно. Не е нужно да се планира и така нататък. Нещата стават от самосебе си. Колкото до това с пръстчетата не мисля, че е уместно. Лично мнение. С моя приятел не сме имали проблем относно това. А и двата си бяхме първи. То става без да се гледа дадена дата, час и така нататък. Всичко е до усещане. А, да не забравяйте кондомите, въпреки че усещането е друго без тях е по добре със. Късмет <3