Споделена история от Секс и интимност

Работа като жиголо?
Здравейте, млад, хубав, и интелигентен мъж съм, искам да работя като жиголо (мъжка проститутка), заради удоволствието и заради парите. Интересувам се, мъже които работят този занаят, как си намират точно клиентки, чрез обяви в даден сайта, кой например, или по друг начин, чрез клуб за такива услуги, или по друг начин?

Коментари

2.   Клиентки не знам дали ще си намериш, но клиенти - със сигурност.

3.   Ще печелиш доста пари, на ден може да си докарваш до 500 лв, но, има едно НО, не си мисли, че клиентките ти ще са като проститутките по обявите, хубавите жени и момичета не търсят жиголо, избора им е голям и е голяма рядкост да те потърси такава, по-скоро се надявай на жени на 50 години, които са я дебели, я грозни, я увиснали и удоволствието за което говориш ще се изпари много бързо

4.   Рано или късно, тръгналите по този път, обслужват клиенти, а не клиентки :)

5.   Бъди реалист и се стреми към нещо по добро,намери си нормална истинска работа или прави това което обичаш и ако имаш талан или нямаш все още можеш да намериш нещо което ти приляга и можеш да изкарваш пари,например мен аз съм художник и пиша стихове аз съм на 19 години момче и се опитвах да изкарвам пари чрез моите картини,но самия период когато искаш да ги продавам времето вече беше лошо, валеше дъжт и беше студено и затова не можах да ги продам, не почнах латото, към декенври и спрях за сега,но ръзликата е,че се опитвах нещо да направя което умея най добре, и то това го правих в Германия.

Та това е примера които исках да ти кажа.

Можеш да работиш над себе си като портуваш и станеш силен и си намери хубава работа и ако трябва за да имаш по голям шанс за просперитед можеш да заминеш да работиш извън България защото извън границите на България има повече пари.

Ти трябва да намериш към което да се стремиш и да имаш ясна цел в живота си,а не да мислиш за такива глупости защото това което казваш изобщо не е добре и ако го кажеш на някой за това което милсиш ще те помилят за луд или голям идиот.

6.   Ще обслужваш само гадни жени - дебели, грозни, дърти... просто защото красивите могат лесно да си намерят партньор дори само за секс. В даден момент, тъй като трябва да се яде и да се плащат сметки, ще склониш да го правиш и с мъже.

Но всъщност важи и обратното. На един готин мъж никога няма да му се налага да ходи на проститутка, защото ако е примерно 8/10 винаги може да пише на момиче 5 или 6/10 и да прави секс без да плаща. А като вземем предвид и факта, че не всяка проститутка е красива и 10/10, се обезсмисля.

От лековатия ти начин на мислене, предполагам си на не повече от 22-23 и не се замисляш за много важни неща, които в даден напреднал момент ще ти изиграят много лоша шега.

7.   Не знам защо си взел това решение, но хубаво си помисли за живота. Няма да си вечно млад, ще дойде време да имаш деца и семейство. Пресен случай, наскоро се разведох с вече бившия ми мъж. Оказа се, че е бил мъжка проститутка и го е правел с мъже за пари. Внимавай много какви ги вършиш на младини.

8.   На Халите, Лъвов Мост и Площад Македония ще намериш много клиенти!!!

10.   Няма такъв филм. Ще те надушат големите риби. Ще те изнудват и ще те набият. И ще работиш без пари. И клиентите ти ще са баби на 60 по 100 кг. Почни фитнес, купи си хубави дрехи. Все ще те забележи някоя жена.

11.   Човека ви пита как се търсят клиенти, а вие му четете морал. То че е кофти, кофти е, ама човека пита друго. И на мен ми стана интересно как едно жиголо би си търсило клиент(к)и освен с обяви.

12.   Завръщам се от едно пътуване с кораб на което се запознах с травестит проститутка- роден мъж, облича се и се държи като жена, оперирарала си е гърди, но не члена.
Говорихме с нея доста, пътувахме 9 часа заедно. Тя казва че, постоянното и място на "работа" е лоби бар в един тузарски хотел на острова на който живеем. Но от време на време хваща пътя накъде си реши в момента, от Венецуела е иначе, но живее в Европа, обиколила е почти всички цивилизовани страни. Та, хваща нанякъде и отсяда в най- скъпият хотел. Съответно прекарва време в бара, ресторанта и ако не е хванала достатъчно клиенто от там, тръгва да чука по стаите уж се била объркала. Подава им ясен сигнал че, е на разположение и им оставя визитна картичка.
Много интересна беше за мен като човек. Другият месец се жени за постоянния си партньор. Казва че, той е любовта на живота и. Питах не е ли проблем работата и. Отговорът беше че, тя е лоялна и открита с него. Казва "той знае че, никога не бих ги излъгала, нито предала, знае всичко за мен, както и аз за него, нямаме дори типични "гнусни" тайни които повечето от нормалните двойки имат". И малко ме втрещи, но май е права.
Въпросът беше за работата, обикаля си също из острова на който живеем, по- богаташки туристически зони- ресторантите наоколо, частни плажове и басейни.
Питах я затова ли си е запазила и члена, за клиентки жени, тя падна от смях. Ама много се смя наистина. Казва че, сред мъжете може да си избира приятни за нея клиенти, но сред жените нуждаещи се от такива услуги няма такъв избор...
Жена съм и в никакъв случай не ми е намерение да обиждам жени, но е факт че, ние наистина имаме голям избор и просто нямаме нужда от жиголота. Трябва наистина да няма избор жена за да ползва такива услуги.

13.   Има си сайтове моето момче... за ескорти... аз работих 7 години..от 1 година съм чист... не живея в Бг... клиентките ми бяха Гъркини, англичанки, шведки и куп други... плащаха м билет и отивах на адрес, плаща ли са ми да ги придружавам за море... Но горе са ти написали самата истина тези жени бяха богати и даваха пари, но бяха грозни, дебели и извратени... На една предсмъртното желание беше д ай правя стриптиз.. тя беше на 94... престави си какте опипва и без зъби ти го ... смуче...
Идват депресии, намразваш се.. и прочие... пари ще имаш много... но ще се чувстваш празен, ограбен , самотен и нещастен...

14.   О, скъпи. Идеален си за мен. Давай координати, веднага те наемам. Плащам в брой.

15.   виж номер 13 какво ти казва, имам познат беше жиголо, твърди че не е обслужвал мъже, даже се ожени и има дете, но по негови думи психиката му много е пострадала, и въпреки че прави секс с жена си, не му доставя удоволствие и не можа да изпита любов или страст

жените имат по-здрава психика и това може да им понесе, има много бивши проститутки, които са щастливо женени