Споделена история от Секс и интимност

Нямам интерес към момичетата около моята възраст
Здравейте, пише ви един объркан младеж на 23. Наскоро бях с една вече бивша колежка на 33-34, не съм сигурен за точната възраст и си прекарах страхотно с нея, в тяло беше топ с големи цици и дупе, не беше нито много слабичка, нито някоя дебела. Това което забелязах от тогава обаче е, че загубих всякакъв интерес към момичетата около моята възраст, които са по-слабички. Някак ми се струват лигави и не ме възбуждат толкова, не че не бих се пуснал с някоя, но предпочитам някоя по-сочна и страстна какичка пред тези масово неосъзнатите. Аз това го възприемам като проблем, тъй като би трябвало да си търся някоя сериозна около моите години. Да добавя и че не съм много по връзките, тоест не харесвам да съм обвързан и предпочитам свободата. Има ли някой като мен и какво направихте за да се нормализирате?

Коментари

1.   Направо си кажи, че си пропаднал порно манияк. Защото това което казваш, говори точно това за теб.

2.   Още един, който си пада по тлъстуши.....

3.   Нормални е приятелю , много мъже си падаме по какички да го кажем ,разбирам те преминал съм през това ще премине . Един съвет оглеждай се за свясно момиче за семейство , въпреки че ти е рано ще се убедиш колко много боклук има.

5.   Хванал си е кака, да го отрака, а от квачките на неговата възраст, какво...

6.   Така е, жените на около 33-38 се ебат най-яко и по много. Трикът, браточка е сега да си хванеш младо момиче и да го обработиш, та като стане на 30 и нещо хем ще ти е яко, че си с готина MILF-ка, хем ще ебеш на поразия.

7.   Връзката с по голяма жена, винаги има и негативи, казвам ти го от опит.Аз има връзка 3 години с по голяма от мен с 10 години, като почнахме бях на 30 някъде. Като започнем от секса, първо че знае какво иска и вече е научена, щото тия на по 20 години дори и курвите не могат да правят секс, просто ти освобождават напрежение, няма страст няма живец няма нищо в тях с някви изключения. Освен секса, който не е за подценяване връзката с по голяма жена, ти носи и голямо спокойствие, няма ги вече лигавщините, които мене много са ме напрягали винаги, но са част от играта.Няма го телефоония тормоз(що не ми отговаряш веднага), от делно не се вълнува кой ти пише или кой не, ясно и е че ако искаш да си с нея щс и или ако искаш да си тръгнеш ще си тръгнеш.
Вече повече от 2 години не сме заедно, така се случи, но останахме приятели, имал съм няколко връзки кратки, а сега уж вече съм в сериозна връзка с момиче по малко от мене на 28/29 - еми няма общо с каката, нито в секса, нито в отношение, нито в държание, същото се отнасяше и за предните, само някви капризи без покритие, само някво мрънкане и лигавщини.УЖАС!!! И хората, които обясняват че си порно маняк са в голяма заблуда, явно не са има ли кака около тях.
Така че моето мнение виж мини някви бройки, да позабравиш каката и повече не си хващай, щото после няма да можеш със сигурност да имаш нормална връзка, а такава изградена с компромиси от твоя страна.

8.   Защо трябва ад се "нормализираш" ако не се чувстваш комфортно? Бъди спокоен, ще ти дам пример, може би неточен, но....
Ако 10 човека носят едни и същи обувки, а ти не ги харесваш, но си ги купиш ще се чувстваш некомфортно. Не се притеснявай и не бягай от себе си :)

9.   Така е, авторе! Тези в диапазона от 20 до 25 максимум не стават, защото след 25 вече мислят за деца и вече може да се говори, че вече са подходящи за семейство! Обаче тези под 25 просто не са сериозни! Както Номер 7 каза-пъхат си носа, където не трябва, държат се като властни майки-къде си, защо не се прибираш и т. н., все едно си тийнейджър и трябва да спазваш вечерния час! Смешки! То и затова много връзки се разпадат, създават се нови и т. н., текучеството е доста голямо! А и нерядко мъже като мен още нямат партньор до себе си, защото не са намерили подходящия! Жените в днешно време трябва да се избират, а не да се взима първата срещната! Иначе всички виждаме как младите двойки са се хванали за ръце по улиците, но каква е гаранцията, че ще останат заедно завинаги? Всичко е въпрос на късмет!

10.   Номер 7, всеки трябва да порасне... дай шанс. Може в очите на някоя жена и ти в определен момент, да си изглеждал недорасъл. Жената дава спокойствие на мъжа, обратното също е вярно. Както по -зрелия и опитен мъж привлича погледите на младите жените, така и по-големите жени с излъчането и секса който правят привличат по-млади мъже

11.   едно е да си харесваш милфки, друго е да харесваш "тлъстуши", ама и така да е, негова си работа лол хора всякакви, пък и жената е на 30, не на 60

12.   Аз преди да се оженя имах връзка с кака семейна на 33г. (много сериозен и рядко добър човек )а аз бях на 23. До тогава само си мислех, че съм правил секс, прав е номер 7. Всичко кристално чисто и ясно, няма лигавщини и детинщини, не бърбори много и т. н. Освен това знае какво иска от теб и как да си го вземе абе идилия.... Но всичко има начало и край, за семейство не става. Позанимавай се с разни може да си намериш твоето момиче. А за каката пази топлите спомени;-).
М37г.

13.   Поредната фантазия на дъртата мечтателка, а други дърти мечтателки и пригласят в коментарите. Жалка работа.
Всеки да си знае гьола - младите с млади, старите със стари. Тъкмо няма да си усещате миризмата на дърто, защото и двамата ще миришете, особено жените как вонят... Отврат. Всеки нормален, психично здрав мъж харесва само и единствено младички, това е положението.

14.   Номер 13, спри се с тия "дърти мечтателки", бе дърт чекиджия!!
Трява ли пък всички теми за млади мъже, харесващи по-големи от тях жени да са писани ЗАДЪЛЖИТЕЛНО от "дърти мечтателки", само защото на теб не ти се вярва, или поне ти се ИСКА да не ти се вярва, че наистина има такива? Очевидно ТИ си дърт мечтател и самотен чекиджия никога НЕпомирисвал жена, след като бълваш огън и жупел, злоба и омраза към зрелите жени и ги обиждаш и си във всяка такава тема, явно съвсем си го закъсал и нямаш с коя да те огрее и си самотен и си биеш чекии постоянно, та си тръгнал да лееш злоба по жените тук. Не жените, а ти си жалка работа и отврат. За да имаш право на претенции, трябва ти самия да ги покриваш на поне 1 процент. А ти си толкова дърт, прост, грозен и дебел, че за теб ще е цял късмет ако изобщо някога те огрее дори и с 90-годишна жена, камо ли пък с по-млада - мечтай си, дърт мечтателю, мечтай си. Цял живот ще си останеш самотен, девствен, тъп, грозен, дебел и нежелан от жените, и такъв ще си умреш.

15.   9, то и мъжете под 30- 35, понякога и под 40 не става нищо от тях. Ама нищо. Мислят само за секс, възползват се от жените, а после искат сериозни жени, които обикновено не са заслужили.
А ти няма ли да се държиш като "властен баща", ако твоята не се прибира, не ти вдига и не ти казва къде ходи? Никоя свястна не иска мъж, който кой знае къде ходи и не й казва.

16.   Хей №14, много си зла бе, а и сигурно си много дърта и дебела с целулит и бричове! Възможно е и ти да си автора на темата. И защо така обиждаш №13? От къде знаеш, че е чикиджия? Всички нормални и здрави мъже правят чикии и дори е по-добре по някога, вместо да си завират пениса в гнусна миризлива дупка пълна с болести. Като деца още в седми клас правехме чикии и се състезавахме, кой ще хвърли по надалеч. Дъртите жени не са желани от мъжете и за това тук се самоласкаят и си въобразяват, че са нещо особено, ама не са, и за това №13, правилно е подчертал що за стока са, и наистина миришат много лошо.

15, ти пък какви ги дъфчеш? Мъжете използвали жените за секс и после искали сериозни жени, дето не били заслужили? !? Я пак си помисли, кой кого заслужава? Никоя свястна не искала мъж, който кой-знае къде ходи и не и каезва? Хей №15! Ти правиш ли разлика между мъж и жена? Разбирасе, че мъжът може да ходи където си иска и да не казва къде е бил на жена си. Това е мъж, не е жена. Ако пък жената вземе да кръшка без да знае мъжът и, и той я хване не знаеш ли какво ще последва? Ще и дръпне един хубав бой и ще я бие цяла седмица, за да не си помисли повече за такива простотии. Едно не разбрахте вие жените, че мъж жена не пита, а жената трябва да иска разрешение от мъжа, защото той е много по-силен от нея и тя не може да го набие, докаго той може и често го прави. Това е положението.

18.   Аз съм дама на 52 г. и имам младо гадже на 32 г. Стремя се да не му липсва нищо и вече сме заедно няколко години. Той казва, че съм най-добрата му любовница до момента.

20.   18, на 52 отдавна си пецъфтяла и си с пресъхнал кладенец. 32 годишният момък ще те мандръса де с кеф де за изгода от теб и като му омръзнеш ще те изрита и ще си хване някоя 20 годишна, за да усети удоволствието от секса. С теб сигурно използва лубрикант за да не претрие оная си работа. Много сте ми интересни дъртите жени как само ви се прияжда "агнешко". Да, ама на угаснала печка агне не се пече!