Споделена история от Секс и интимност

Въпрос към дамите
Здравейте въпроса ми е елементарен
Когато на улицата се разминете с непознат мъж или го мернете на пейка да си седи и тн...и го загледате, какво заглеждате в него?
Мерси :)

Коментари

1.   Цялата фигура и излъчване. Нищо конкретно.

2.   За да се да гледам повече от две секунди или е нещо нестандартно хубаво- обикновено е излъчването, но нещо във визията, облеклото или нещо негативно- също обикновено е излъчването.
Случвало се е буквално да спирам пред човек заради изключително силно, негативно излъчване...спрях, блокирах се, изчаках да отмине, след няколко секунди продължих по пътя си. Та, не винаги са добри впечатления

3.   ПАКЕТА !

4.   Нищо конкретно, просто наблюдавам как си стои, как изглежда, какво си прави. Много рядко гледам нещо конкретно в него, ако се случи, е все черта, която ми е направила впечатление- много интересни очи, много широки рамене, много жълти обувки...

5.   И аз не гледам нищо конкретно, а цялостно излъчване.

6.   Ако момиче или жена загледат мъж дружелюбно или леко продължително и отнесено, то е желание за интимна близост! От погледнат до погледнат мъж разликата е впечатляващо огромна. Най-грозно е заглеждането пред гаджетата им.

7.   Гледам колко е висок и косата. Ако видя мъж с гъста черна коса веднага се обръщам.

8.   Всеки гледа нещо различно. Аз се захласвам по очите и устата. Но имай на предвид, че понякога нищо не гледаш. Аз попринцип си заглеждам и се взирам в очите на хората, а понякога виждам през тях т. е. зяпам те да кажем, но си мисля нещо и в действителност не те виждам. Не му отдавай много значение на това, аз повечето пъти просто харесвам визуалния (очния по-скоро) контакт и мога супер дълго да се загледам в теб без да те забелязвам наистина. Не знам дали ме разбираш хаха