Споделена история от Секс и интимност

Правих глупости и се срамувам
Добър вечер. Ще ви разкажа накратко за едни тъмни страници от живота си, от които се срамувам. Няма да разказвам причините, които ме подтикнаха към тези ми действия. Но в един некратък период от време, бях се отдал на тотален разврат. Правих секс с всякакви хора, от двата пола...включително с хора с по-нестандартни желания...в много случаи дори без използване на предпазни средства...Намирах ги в сайтове, приложения...понякога ми идваха на гости или аз на тях...или навън, което понякога си беше доста рисковано...Правил съм какви ли не неща...цяло чудо е че не ме хвана някоя венерическа болест. Чуках се с какви ли не боклуци. Сега това е минало, но аз много се срамувам от този период от живота си. Това ме преследва, дори в сънищата ми, а минаха почти 5 години от този период.
А и мисля че вече тотално се отвратих от секса. Нямам никакво желание и сексуално влечение. Това ми пречи да имам нормална връзка.

Коментари

1.   Е, щом не са проститутки не е проблем. Тук жените обожават такива като теб, защото според тях това означава, че си желан, респ. вървежен и имаш опит. Ако ще и с най-долните сигнаки да си се чукал, ако е било безплатно, значи си бил желан. Виж, ако е било с проститутки, тогава проблем, понеже излиза, че си закъсал, че си опрял до проститутка и въответна ня тях ми под нивото да са с теб и не искат да си снижават статуса.

Набийте ми единичките, но това точно подобни тези, проакрани от жени съм виждал доста в този сайт. Сега ще ме изкарате злобар, но това са думи на жени тук, без да обобщавам. Да, не всички жени са така, но тук явно е утайката на обществото.

2.   Жената с която живея ми сподели, че е имала такъв период. Отдавна е останал зад гърба и, но и е останал един навик, да се чука отзад. Казва, че от тогава е свикнала и не може да спре. Иначе е много свястна и точна като човек.

3.   Всеки има неща от които се срамува.Затваярш страницата, без да се връшташ,само и единствено за да ти всиси като обица на ухото,къде Нетрябва да си. новите хора които ще дойдат в живоата ти, гледай да не разбират за това. Грешките учат.

4.   Болести със сигурност имаш, но от по-съвременните - HPV вирусите и хламидиите например могат да не се проявят много дълго време, така че най-малкото поне HPV си лепнал. Да не говорим, че може да си приносител на СПИН и сифилис. Пусни си едни пълни изследвания за да разбереш какво е реалното положение. Ако ще се хващаш във връзка си намери жена, която е минала през същото като теб, иначе няма да получиш разбиране. "Чуках се с какви ли не боклуци. " - ако визираш сексуалното поведение, то ти си бил със същото, така че малко странно се изказваш, сам осъзнаваш, че ако те са такива, то по тези критерии и ти си боклук. С две думи е глупаво да хвърляш кал по себе си. Благодарение на поведението си преди свързваш секса с низки страсти и падение. Липсата на либидо може да се дължи освен на психофактори и на съвсем реални физични причини - заболяла жлеза или нервна система, и куп още причини. С две думи, направи си пълни изследвания, вкл. и за половопредавани болести и ако всичко е наред работи с психолог. На този етап ще е грешка да правиш опити за връзка, правилно си усетил, не се знае дали и кога ще можеш да свържеш секса с любовта, а не с нещо гнусно и мръсно.

5.   Задължително изследвания - за хламидия, микоплазма, кандида... Често са без симптоми при мъжете.