Споделена история от Секс и интимност

Голи снимки, съгласни ли сте?
Какво мислите за голите снимки? Пращали ли сте такива, бъдете честни? Някога разпостранявали ли сте или разпостранявали ли са вашите? Бихте ли изпратили голи снимки на полвиката ви с която сте много време заедно и ако знаете, че той/тя няма да злоупетреби с това?

Коментари

1.   Не съм против. Смятам, че са много приятен начин да разнообразиш сексуалния си живот. Аз лично имам профил в Reddit и съм от топ потребителите в рубрики за женска красота. Често си купувам еротични костюми, белезници с пера и пух, секси дантелено бельо и т.н. и си правя красиви фотосесии у дома или видеа от типа titty drop и т.н. Единствено не си показвам лицето. Предлагали са ми и заплащане за снимките и видеата, но не искам да навлизам там. Само от време на време се забавлявам, защото съдбата ме е дарила с невероятна фигура и ми харесва да я снимам по красив и не пошъл начин. Съпруга ми ме подкрепя, той е в екстаз и чака с нетърпение да си кача нова снимка. Понякога се снимаме и двамата. Та, на въпроса - да, но без лицето.

2.   Не, не и не.

3.   Не в този смисъл. Едно гадже поиска да снимам кратък клип как го правим, защото приятелката и не вярвала, че правим анален секс. Моето лице на се виждаше, но нейното да. Не знам какво стана после. м34

4.   Напълно съм против, не трябва да имаш доверие на мъж, защото е голям шансът след като го зарежеш да ги разпространи и да ти се стъжни живота. Една себеуважаваща се жена или момиче не би пратило, не знам, не съм била в толкова сериозна връзка с години, но по принцип не смятам, че си заслужава и е правилно.

6.   Само веднъж-дваж и то отдавна като по-млада. Това е най-глупавото нещо, което може да направиш. Мразя да ми искат голи снимки, също и да ми пращат. Простащина голяма.

8.   Голи не съм пращала, по-скоро еротични...да, но не съм показвала нищо. Само съм загатвала и съм оставяла другото на фантазията.

9.   да, но ако съм сигурна в човека на който я изпращам. Разведрява.

10.   1,
е па кажи ника в реддит де....

12.   Голи снимки, на никого не съм пращала и никога няма да го направя по никаква причина. Ако един мъж е свестен, и ви обича НИКОГА, няма да ви накара да направите такова нещо, никога! Рано или късно, ще разпространи снимките ви, и ще ви направи живота ад бъдете сигурни. Разделите ли се с него, ще започне да ви изнудва, това е редовен номер!

Ж,24

13.   Аз съм против такива неща. Не говоря за морал.
Жени, ценете себе си. Секса е евтин, защото го има навсякъде.
Ако искате някой да ви вземе на сериозно, вземете се вие на сериозно..

И сега някой ще ми каже " Ама аз познавам хора, които след първия секс за женени" и всякакви подобни... Обаче много често след голи снимки и лесен секс лесно и бързо ви зарязват.

14.   До номер 9-След това не се знае как ще се развият нещата между вас и вече да не си толкова сигурна във него и той да разпространи снимките ..

15.   Към номер 1, сподели никнейма в Reddit да ти се полюбуваме и ние.

16.   Не пращам голи снимки, защото не искам да ме има на такива някъде, където и да е. И не искам голи снимки на приятелката си, защото не искам нейни такива да циркулират някъде или да ги има за начало.

Да обясня: освен очевидното "ами ако скъсате и си отмъсти" тук го има и момента, че за мен сексът и интимността си е за партньорите. Голото тяло на жена ми го гледам аз и само аз, тя вижда моето и само тя. Да има такива снимки е неприемливо от тази гледна точка. Като бонус се спасявам от хакерски намеси и отмъстителни бивши. Бонус отвсякъде!

17.   Твърдо против.
Не мога да се доверя и не се чувствам добре.
Мислех си, че това с разпространяването се изтърка, но го има. Една приятелка наскоро пострада по този начин след видеоразговор с момче. Направил й скрийншотове.
Друга пък, не знам дали умишлено са качени някъде или ги е пратила и се е разпространило. Живея в северозападна България. Тя е от моето село.. Толкова много я знаят, че има голи снимки, че са й ги качвали по групи за к*ви и то от В. Търново. И в други групи я има.

18.   Винаги съм бил "за" )
В далечната 97-ма с тогавашното ми студентско гадже се разделихме за лятото, не живееше в Сф. В един от телефонните ни разговори и поисках да се снима сама. Бе купила лента, нащракала 20-тина пози топлес пред огледалото, извадила снимките и ми ги прати като колет по "Български пощи". Когато коментирх, че са малко семпли, се оправда че в града имало само едно фото и я познавали )) Впоследствие многократно ми е позирала както искам аз. Снимките ги пазя и до днес, но ги е виждала само жена ми, която пък също ми позира, а и нерядко ме изненадва с по някое неприлично селфи от работното си място. Както е писала №9, ако си е само между двама - разведрява, а и поддържа огъня )

19.   Не бих взел насериозно човек, който си праща снимките наляво и на надясно. Това са курвенски истории за мен.

21.   Мъж съм, но това е безумно тъпо. Мъж, който ви обича не би искал да му пращате голи снимки. За какво са му такива снимки? Та нали има вас? Ако са му в телефона и си изгуби телефона, утре тия снимки може да се появат къде ли не.