Споделена история от Секс и интимност

Четири въпроса към жените
Скъпи дами, ще си позволя да Ви задам 4 въпроса, на които колкото и да си блъскам главата не успявам да намеря достоверни отговори. Предполагам, че отговорите няма да са еднозначни, но все пак ще изяснят в достатъчна степен въпросите. Ето ги и тях:

1. Колко пъти според Вас е нормално да правите секс за един ден/една нощ?

2. Какъв е максималният брой пъти според Вас да правите секс за за един ден/една нощ?

3. С колко мъже сте правили секс в един ден/една нощ? (въпросът е за дами, които не са моногамни)

4. Колко пъти бихте искали (фантазирате) да правите секс за един ден/една нощ и с колко мъже? (втората част е за немоногамни дами).

Използвайки като аргумент анонимността на сайта ще помоля дамите, които отговарят да бъдат откровени. В противен случай е безмислено да го правят.

И още нещо. За да избегнем уточнения от сорта на: "и един път стига ако е качествен секса" ще уточня, че в случая въпросите ми се отнасят единствено и само за качествения секс.
Благодаря Ви предварително :)

Коментари

1.   Не съм правила секс за една нощ, не защото не искам, не защото съм нямала възможност, а защото съм имала връзка, мъж до себе си и според моите принципи - това не ми го позволява. Но съвсем откровено ти казвам, че ако съм си сама, имам желание и възможност - няма да пропусна, без значение колко пъти в седмицата, месеца. Хората трябва да експериментират във всичко. Разбира се и да се пазим, защото много млади хора не умеят и не се интересуват от последиците. И секса за една нощ според мен не е за по-дълбоки личности и по-романтични хора, защото те ще вложат чувства, ще търсят отношения на друго ниво и се разваля смисъла на самото понятие секс за 1 нощ.
Не знам дали ти отговорих на въпросите, нямах много право, но се изкуших да си изкажа мнението.

И нещо пак по темата - все още не мога да преглътна факта, че на мъжете, които правят секс за 1 вечер и то често се лепва етикета - сваляч, играч, готин. А на момичетата, които си го позволяват и са го правили дори веднъж, два пъти - курви..

2.   Поредният мъж с фантазии, но ще отговорим, и без това стига с тези проблеми в сайта, нека говорим за нещо приятно

1. Няма „нормално“ и ненормално. Зависи от това, в кой период на цикъла си е жената. Ако съм в оволация, нямам граници! Непосредствено след оволация пък ми е отпаднало.
Значи, зависи не само от жената, но и от хормоните ? в момента. Една от римските императрици е била секс-манячка и си е направила състезание с най-известната проститутка. Е, проститутката се е отказала на 25-тият мъж, докато дамата продължила цял ден. Смятай - един полов акт трае средно 11 мин, един ден има 24 часа - прави 130 полови акта, хайде - малки паузички да сложим, поне 100 полови сношения може ТЕОРЕТИЧНО да има една жена на ден. Кой мъж може да се похвали с това???

2. Моят максимум е бил 5 пъти на вечер, държа да подчертая, че се дължеше на партньора ми - ако зависеше от мен, поне 7-10 щяха да бъдат.
3 Моногамна съм. Няма да отговарям.
4. До 10 пъти бих искала, моногамните дами също си имат фантазии (не са забранени, нали?) - в тях съм с двама.

3.   1. Нормално не бих казала, но задоволително 1-2-3

2. Цяла нощ.
Прекарвала съм уикенди в правене на секс и хапване по време на почивките. Често се случва, алармата за събуждане, да прекрати нощните забавления.

3. Моногамна съм.

4. Мечтая, сегашният ми партньор да си остане, все така пълноценен любовник.

4.   Имам само един въпрос: защо задаваш всички тези тъпи въпроси?
Тара

5.   Въпрос 3 е за леките жени...
Сега яко минуси на коментара ми - от леките жени :Д

6.   1) 1, 2 пъти
2) 3 пъти.
3) с един
4) 1 път с един мъж

7.   Автора определено си има мечти които неможе да сбъдне и задава тъпи въпроси....

8.   1. Сутрин и вечер... поне
2. Максимален брой... 5 до 10
3. Моногамна съм
4. Фантазии... сутрин преди да стане от леглото, после в банята, преди да се облече за работа... по време на обедната почивка... след като се прибере - още на външната врата, след вечеря веднъж в банята и после поне три пъти преди заспиване... с едно среднощно събуждане... ей за такъв ден си фантазирам, но при мен не може да стане, защото не живея заедно с приятеля си...
така че първите ми отговори са това, което считам за нормално в една пълноценна връзка, в която живеем заедно.
а ако питаш за колко пъти, тоест на една "среща" или колко пъти искам да зпочваме и свършваме.... нормално считам за два-три пъти, максимално за 5, фантазиите ми не са свързани с пъти

9.   1) 1-2 пъти
2) макс 3, ако сме на почивка може и повече:)
3) с 1
4) само 1 път ми се случи секс за една нощ, с момче, с което се познавахме и не ми беше хубаво, не можах да се отпусна, нямаше тръпка... беше си просто....

10.   Максимален брой... 5 до 10
егати разпоретината

11.   Дама съм на 35 год. 1. До 3, 4 после става безразлично. 2. НАД 5 пъти. 3. Със двама - съпругат вечерта, любовникът през деня(за 24 часа). 4 4-ПЪТИ, ПО ДВА ПЪТИ С ДВАМАТА- СЪПРУГ/любовник

12.   5 до 10 пъти за през деня за теб е разпоретина.. моля те, фригидните да си мълчат..
Ако мъжът ти не те пали достатъчно, за да искаш цял ден да се гушкате в чаршафите (или където свари)... това, не означава, че жените, които имат такива желания са разпоретини, а че нещо в теб не е наред.. или във връзката ти!

Успех в бъдещата ти раздяла!

13.   7, ако това въобще е мечта. Аз не бих го нарекъл мечта, по скоро фантазия...

14.   1. Колко пъти според Вас е нормално да правите секс за един ден/една нощ? 2-3-4 :D

2. Какъв е максималният брой пъти според Вас да правите секс за за един ден/една нощ? понякога и един път е достатъчен. Ако е 2х :) Моят мъж може да свършва мноооого бавнооо :P

3. С колко мъже сте правили секс в един ден/една нощ? (въпросът е за дами, които не са моногамни) - Моногамна съм

4. Колко пъти бихте искали (фантазирате) да правите секс за един ден/една нощ и с колко мъже? (втората част е за немоногамни дами).
Както повечето жени, за мен сексът е нещо лично. Ако правя секс с повече от един мъж в един и същ ден/ нощ ще се чувствам мръсна и ужасна.

Всъщност защо говорим само за нощ. Ти само тогава ли правиш секс?

15.   1) ако може цял ден :)
2) 2 дена подред
3) с 3-ма наведнъж ( негри :) )
4) Оргия ( с още 1 момиче и 4 момчета )

16.   До 1. Въпросите ми се отнасят както за постоянни така и за случайни партньори. Целта им е да уточнят какво е количество качествен секс, което искате, мечтаете, смятате за нормално, независимо с какъв партньор сте в момента. Все пак благодаря. А за последното ти притеснение ще кажа, че няма как да промениш мисленето на хората. Следователно излишно е да се дразниш от това. Късмет.
До 2. За какви фантазии говориш? Става дума за конкретни въпроси, на които не намирам отговора. Обикновено в такъв случай се прави анкета. Най-коректните откъм достоверност са анонимните такива. Абсолютно съм съгласен, че и моногамните имат право на фантазии. Благодаря за отговора.
До 3. Благодаря.
До 4. Въпросите няма как да са тъпи, остри и т. н. Ако не искаш да отговаряш, защо изобщо се включваш!
До 5. Че какво им е лошото на леките жени? !? А и някои от тях са доста тежки.
До 6. Благодаря.
До 7. 1 – Виж до 4.
2 – Всеки има право на мнение.
3 – Всеки има право на мечти.
4 – Веднага щом ги сбъднеш мечтите престават да са такива.
До 8, 9, 11 и 14. Благодаря.
До 10. Що бе, приятелю? Има хора с добър апетит. Какво имаш против тях?

17.   1. Един път е напълно достатъчен. Но ми се е случвало, да го правя до пет пъти, средно между 2 - 3

2. Колкото ми се прави. Отново отговарям като на първият въпрос.

3. За една нощ - с един.

4. С един, накар, че преди години съм мислила за двама мъже. Но само мисъл, не съм по тези работи. Това е за модерното би общество

18.   1. Колко пъти според Вас е нормално да правите секс за един ден/една нощ?

-Поне два!

2. Какъв е максималният брой пъти според Вас да правите секс за за един ден/една нощ?

-Над 7!

3. С колко мъже сте правили секс в един ден/една нощ? (въпросът е за дами, които не са моногамни)

-Моногамна съм! Правя много секс, но само с човека, с който съм.

4. Колко пъти бихте искали (фантазирате) да правите секс за един ден/една нощ и с колко мъже? (втората част е за немоногамни дами).

-Ако съм уморена-поне 2 пъти на ден... Ако съм разгонена- става страшно :D

19.   1. Колкото може повече
2. 5пъти
3. двама
4 цяла нощ, с един/двама

20.   1. За една нощ - 3-5. За един цял ден - 5-10.
2. За една нощ - 10. За един цял ден - 15-20.
3. За една нощ съм била няколко пъти с двама. За един ден съм била с трима в разбично време.
4. Иска ми се да мога да правя секс повече от 20 пъти независимо за ден или за нощ, но мисля че това е физически невъзможно и ще си остане само в сферата на мечтите :) Според мен трима едновременно е максимума. Фантазирала съм, но не съм опитвала.
На 32 съм.

21.   Ммммного интересни въпроси, ще бъда по-скромна от останалите:

1.За денонощие може би 1,2 два пъти. Ако обаче говорим за КАЧЕСТВЕН секс, както сам каза. Ако не е качествен може да пропусна деня и утре също и в другиден.

2, Ами максималния е 3 пъти най-много, но пак казвам ако е качествен.

3.Моногамна съм.

4.Когато съм била необвързана и съм искала секс за една нощ - съм го получавала, но в групови изяви не участвам.
На 33 съм и за мен качеството е от по-голямо значение от количеството. В подкрепа на думите си ще дам пример с бивш мой приятел, за когото имаше огромно значение количеството и като брой и като време, за качество изобщо не може да се говори, (но в неговите представи именно дъъългото клатене и безбройните пъти на ден го правят майстор) в този смисъл ми дотягаше от него, в последствие започна дори да ме отвращава и съм се замисляла (по време на секс) ако сега стана и отида да запаля цигара седейки във фотьойла, дали той ще продължи да се клати на леглото? Е, гуша ми дойде и го направих, знам че е гадно, но много пъти се опитвах да поговорим, да му "обясня" как се прави, но той така и не искаше да ме чуе. Споменавам го просто като съвет към мъже, които смятат, че именно количеството е от значение.

22.   1.може би 1-2 пъти
2.максимумът зависи от качеството,ако не си стигнала до край поне 1 път, ше искаш още и още... ама ако здраво те на4укат и 1 път може да ти е достатъчен
3.с двама
4.много пъти фантазирам, почти през цялото свободно време, дори докато съм на работа, ама най е сладко ако има с кой, 1-2-3макс

23.   1)1до 2 пъти 2)4пъти 3)... 4)...

24.   Леле колко сте скромни вссички тук!?! Ужас! Я се отпуснете бе хора. Какво срамно има да си признаеш нещо, след като никой не те знае. 1 - 2 -3 пъти максимум. Или лъжете или сте ограничени или ви липсва каквато и да било фантазия. Моите отговори са следните:

1. 5-6 пъти би било добре, а 7-8 чудесно. Лично аз бих избрала 10.

2. За цяло денонощие поне 20 пъти.

3. Правила съм секс с 5-ма в рамките на 20 часа, но не заедно.

4.Правила съм секс и с петима едновременно. Беше хубаво, но изморително. Бих искала да опитам и в по-гоялма група, но..., имам известни притеснения да осъществя опдобно нещо сама.

25.   Аз съм на 24 г момиче съм и за 1 вечер от 22:00ч -07:00 съм го правила 11 пъти повече не бих могла да изтрая наистина такова нещо сигурно е за пръв и последен път

27.   1) 0. 5 - 1
2) 4 - 5
3) 0 - 2
4) 1 -2 / 1 - 2

28.   Към 25 - твоя да не свършва като заек? ! Хаха
Аз да си кажа мнението - мъж на 27 съм.
1. Между 1 и 3 пъти зависи от това колко сме уморени, от настроенията и т. н. ;
2. За едно денонощие - около 7 максимум и после поне ден почивка да може да се възстановят войниците;
3. С 2 жени съм правил максимум секс за 1 денонощие, като единия път беше тройка :P
4. Искам 2 пъти, но и двата пъти да са тройки (2 жени и аз)
Не мога 8 и повече пъти, защото не го правя като зайко по 2 минути и се изморявам, защото давам всичко от себе си. Много си падам по среднощните събуждания за секс - най-хубавия здрав секс е тогава - и двамата отпуснати, леко сънени, но много надъхани.

29.   1. Зависи в какво настроение съм. Ако съм много настроена на тема секс може и цяла нощ това да правим (случвало ми се е). Бяхме гаджета с бъдещият ми мъж и не се бяхме виждали от доста време, той беше в чужбина и като се видяхме 2-3 дни почти не станахме от леглото. Колко точно пъти сме го направили-не знам, ама бяха много.
2. Свързано е с въпрос 1. Ами докато и двамата се пренаситим, а аз съм страстна мацка, така че отговорът е много.
3. Никога не ми се е случвало да съм с повече от един мъж в рамките на 24 часа, но знае ли човек :)
4. Искам буквално да тествам възможностите на тялото си в това отношение и да проверя до колко оргазъма мога да стигна преди да загубя съзнание. Колкото до броя на мъжете, 1 или 2 сигурно стигат, ако могат да ме доведат до това състояние. За съжаление това си ми остава само мечта за сега и никога не съм участвала в такъв див секс маратон. Въпреки, описаното в точка 1. Да, беше страхотно, но мисля, че може още.

30.   Мога да правя секс постоянно. стига това да се харесва на човека до мен

31.   1. Не обичам да има норми в това, но казвам 3-4 пъти. Защо? Защото по някое време става досадно.. особено ако са на често пътите, особено ако това се повтаря всеки ден. Много е относително всичко, много зависи от настроението също. Ако сме се разлигавили и сме си организирали полов полуден, мога да мисля, че е нормално да не станем от леглото, но ако всеки ден е така, няма да ми е хубаво. Ако говорим за ежедневна "употреба", ще ми е хубаво 3-4 пъти на ден. Сутрин рано за добро утро, веднага след работа под душа (ако може), след вечеря, когато ще е мързеливо и накрая за лека нощ преди заспиване, когато ще е дълго и страстно.
На нощ? Няма да се разсърдя ако ме събуди в 3 през нощта, дорещ и възбуден и ме "вземе".

ПС Тук не говоря за повтаряне, а за няколко пъти секс на ден - в различни интервали от време.

2. Същият отговор като в 1. Мога и двадесет пъти да правя секс, ско сме си спретнали някоя секс неделя. Но да си фантазирам за честота на полови отношения - не го правя.

3. прескачам

4. Фантазирам за други неща, не за "пъти да го правя" ;)

На 27 год съм ако има значение и съм омъжена

32.   1. Колкото може повече ама не е важно само колко пъти ами и да е качествено.
2. Ами от 5 до 10 пъти, на почивки. Абе направо секс маратон. Ако има сила за още СУПЕР.
3. С двама мъже, демек тройка.
4. Много ми се иска да правя секс с всички мъже с който съм била досега, да се наредят на опашка един след друг и ДА СЕ ПОЧВА.

33.   1- 1-2 пъти
2- 4-5 пъти (зависи дали сме много възбъдени или не сме се виждали от много време и така.. )
3- за сега съм с първия ми..
4- с 2ма, най-много 3ма

34.   1) няма нормална бройка както и ненормална
2)колкото ми е кеф
3)1, но ми се иска да пробвам тройка с двама
4)колкото имам сила с един или двама мъже

35.   Хванах се за главата-възможно ли е един мъж да успява толкова пъти един след друг? !!! Аз съм жена и мислех, че природата, физиологията на мъжа позволява 2 акта един след друг - в добрия случай