Споделена история от Секс и интимност

Размер
Хей народе, кой според вас е най-срещаният размер на пенис в България.
И въпрос към жените - колко предпочитате?

Коментари

1.   Да не мислиш, че жените ходят със сантиметър и ги мерят ? Или като харесат някого го питат колко сантиметра му е?

2.   Стига писахте глупости;всяка жена иска по-голям и по-дебел,да я напълни до пръсване и да я начеше така,както тя иска,ето истината !!!
Но вече става трудно,защото истинските мъже са кът,за сметка на педерасите,наркоманите,пияниците и малкопишковците,които праобладават !

3.   моят е 15

4.   Моя е 17 до 18 според зависи възбудата.. Жените с които съм бил мислеха, че е 20, ама то в женска ръчичка изглежда огромен нормално...

5.   Зле е да си с малка пишка ама какво да се прави. Мойта е 15 см и обиколка 12 хахаха. Хубавото обаче е че има свестни жени които не са само за секса. Бях с едно много добро момиче 3 години при положение че патлачето е малко и пак не ме остави нито изневери.

6.   Жените не знаят колко е голям, но се усеща разликата. Масово се виждат около 14-15 см., но истинско удоволствие изпитах с 19,6 см. Но е и важно да е дебел около 5 см диаметър.

7.   За статистиката 15.5

8.   виж сега, жените си искат голяма пишка, но не мерят правилно на око, моят примерно е 18 на линията, а са ми казвали 20, една ми разправяше че спала с някакъв с 30 санта, което сещате се не е вярно

по-важно е като че ли да си добър в секса, и да не ти е 10 санта нали, щото и много голяма пишка не обичат, дори и с моя понякога не мога да се отпусна и да си правя каквото си искам, а не е чудо на анатомията, важно е пръстът, езика нали, да целуваш правилно, да се отпусне жената а не каруцарската

някои жени също гледат да е красив и това ги кефи, както примерно на мен не ми харесват раздърпани срамни устни

9.   към 2,

Вий пъ сте мноу убави....Някви тотални разпоретини. Ходите да си тикате по 2 негърски пишки паралелно, после всичко друго го причислявате към "тънкопишковци". лол

10.   Хъм, това с размера е важно само за самите мъже. За жената от значение е цялостното излъчване и интелекта на мъжа. Другото е прекрасно допълнение към цялото. И е важно по размер с жената, поне малко да си съответствате, преди самото напасване, за да ви е още по -добре в последствие. Едва ли ще жена ще тръгне да ви мери с линийка. Това е по-скоро между вас си, за утвърждаването ви като мъже.

11.   Жена винаги може да каже - малък му е ! Но никоя не казва - широка съм като тунела Витиня ! Тва е смешно при положение че съм бил с жена която като го вкарам потъна все едно го пуснах някаде и хубаво че имаше срамно усни да си го потърквам иначе ужас никакъв кеф , бил съм с жена като го мушнах и направо все едно с ластик стегнато. Така че не само мъжкия размер има значение а и ръкава дето ще мушкате. ПП : моя е малък с голяма глава .

12.   До # 11 : Сам казваш че ти е малък и пак упрекваш жената че била широка :))

14.   Много зависи от широчината и стегнатостта на женското влагалище. Раждалите оттам жени като цяло са доста отпуснати (логично) и с тях удоволствието е по-слабо. Обаче съм бил и с една раждала жена, която също беше отпусната, но знаеше как да си стиска влагалищните мускули и като го правеше, все едно беше тясна като ученичка.
Затова и най-драпащите за едър член жени обикновено са тези, които са най-разширени (без непременно да са раждали). И точно те най-много мрънкат как на мъжете им били малки, без всъщност да се замислят къде е истинската причина за хлабината между "това, което влиза, и онова, което го поема".

15.   Здравейте,
От над година имам.. приятелка, която е уникално разтеглива.
Може да поеме моя (малко над 20 е), един не малък изкуствен и в същото време в нея да има една две играчки.
И всичкото това от пред.
Към 11.
Да, има моменти, когато не усещам контакта, когато е вътре, но пък с такава жена можеш да си развихриш фантазиите.