Споделена история от Секс и интимност

Искам да разбера дали съм гей или не?
Надявам се за искрени отговори и наистина имам нужда от помощ. Така, мисля че може би съм гей, но и не съм на 100 процента сигурен, затова се надявам, че някой би могъл да ми помогне да разбера дали наистина съм гей или не. Така, бях нормално момче и харесвах само момичетата, но бях много отхвърлен от всяко едно момиче и може би това ми се отрази по някакъв начин. Започнах да си мисля какво ли щеше да е ако аз бях момиче и пробвах да обуя женски прашки, даже сутиен слагах, бикини (имам сестра) и страшно много ми хареса. "Играл" съм си и с дупето с предмети и прочие и също ми харесва. Тогава бях на 15,16 години, а в момента съм на 28.. След всичко това започнах да си представям и фантазирам как правя секс с мъж и аз съм в женската роля и ми се искаше, определено. Правих веднъж орална любов на по-възрастен мъж, аз бях на 20 тогава, но може би той имаше проблем с ерекцията, не успя да му стане и въпреки това ми хареса. След това имах шансове да се видя с него, а и с други, но винаги се отказвах от срам, страх и притеснение. След това срещнах момиче, тя ми беше 1-та (единствена), влюбихме се, заживяхме заедно и всичко беше супер, дори се сгодихме, но накрая нещата се развалиха, тя ме напусна заради друг. И след това, освен че бях много съсипан и разбит, се върнаха и мислите и желанията за мъже.. Пак ми се иска да нося женски прашки, че и дрехи и пак си фантазирам как съм като момиче и правя секс с мъж.. Мисля, че все още си харесвам жените, харесват ми, заглеждам се и се обръщам по тях, но не е същото, един вид им се кефя и им завиждам и би ми се искало да съм като тях, затова се опасявам, че може да съм гей.. Ако някой може да помогне, ще съм благодарен.

Коментари

1.   Не си гей

2.   Не мисля, че си гей. Ти харесваш жени, но имаш страх от отхвърляне. Пробвай смело и все с някоя ще стане. И не е по-добре да си с мъж, отколкото сам. Ако залитнеш с тази посока, наистина ще си усложниш живота.

3.   По-скоро си бисексуален (както са и повечето хора по природа, останалото е социално програмиране).
Също и си падаш малко по фетиши и перверзии. Няма лошо, стига да ги изразяваш по здравословен начин.
Недей си мъчи душата толкова.
Несгодите с жените най-вероятно също играят роля в съзнанието ти btw.
Аз съм си хетеро, ама покрай моите несгоди последно време и аз се замислям колко яко щеше да ми е да съм жена и да си правя каквото си искам, а не да се занимавам с тъпотиите им.

6.   до 3:

" По-скоро си бисексуален (както са и повечето хора по природа, останалото е социално програмиране). "

Уау, на това ли ви учат в часовете по gender theory?

7.   Искаш да ни убедиш, как на 15 години си бил отхвърлен от всички момичета и затова си пробвал прашките на кака си? Според мен, те е страх да имаш отношения и с двата пола.

8.   Ако мога така да се изразя, зорлем си изпедерастял. Като не те харесват жените, дай с мъже... А има и по-зле от вас - семейни, ама почти не правят секс. Вие поне можете да идете и да си намерите някое момиче, ако си промените малко някои неща, а ние какво да правим, да изневеряваме? :)