Споделена история от Секс и интимност

Не разбирам защо.
Ще бъда кратка. Аз съм момиче в 8 клас. Родителите ми са разведени и живея с майка, която е почти на 50. Тази сутрин открих, че майка ми има вибратор. Сега се чувствам се ужасно и не знам какво да мисля за нея. Според вас нормално ли е майка ми да има такива неща в чантата си?

Коментари

1.   Принципно не е нормално. Това със секс-играчките е своего рода психично отклонение, но предвид равнището ни на съзнание може да са доста полезни.
Не я съди, нормално е да има нагон и желание за секс. Задоволяването на тези нужди е много важно за психиката и други работи - хормони, стрес... Така че по-добре да си има вибратор и да си го ползва със здраве, отколкото да ти изкарва киселото си настроение през носа.
Гледай по-зряло на нещата, вече си голяма 15-16 годишна. Все пак вибраторът не е огнестрелно оръжие, така че споко. А и не знаеш дали нялой ден няма и ти да опреш до него...

2.   Историята не ми се струва реална.
За какво е на майката да носи това нещо в чантата си?
А бе, що все ви удря на такива тъпи теми.

Не е нормално хората да живеят сами,
не е нормално семейството да е разбито.
И е нормално и на 50 и на 60, и на 70, и на 80 да не си сам, да споделяш леглото с любим човек, да лягаш и ставаш до любим човек.

3.   А с жив вибратор,който пие,бие и пуши по-добре ли ще ти бъде,я кяжи ?

4.   Разбира се,че е нормално.Хората правят любов със себе си,когато партньорът им липсва. А редно ли е да се разглежда в чужди чанти?

5.   Ми да, като я сърби мусаката трябва да се почеше.

6.   Естествено, а това, че е вчантата, означава че го ползва снякойизвън дома, което трябва само да те радва. Сексуалният живот продължава и след 50 и колкото по-дълго, толкова по-добре! Или ти не искаш мсйка ти да е добре?

7.   Според мен не е нормално да ѝ ровиш в чантата... :)

8.   Ненормално е, 15 годишна да задава подобни въпроси. Зрялата жена най много се нуждае от секс. По добре да намираш вибратори, отколкото да влачи мъже у вас, или да миткосва при разни тъпкачи!

9.   Нормално е мила, с възрастта просто тялото иска секс, а това е начин също, когато няма мъж. Просто не се издържа понякога.

10.   Ако темата е реалнa, да кажа, че е момиче на 15 наистина е нормално да се възмущава от подобно нещо. Но когато порастне, сама ще разбере, че това е напълно в реда на нещата. Просто си има нужди жената като всеки човек. А и така е много по-добре, отколкото да се търкаля с различни мъже всяка седмица. Естествено най-добрия вариант е да си намери сериозен приятел, но такива не се намират лесно особено на тази възраст, а и може в момента жената да не иска връзка поради ред причини. Аз я адмирирам, защото повечето жени на нейно място щяха да го обърнат на курварлък.

11.   Една суъченичка беше изпаднала в потрес. Не една почивка чула техните да правят секс. Деляла ги една врата. И не само това. Чула майка и да казва на баща и да не бърза да свършва, че иска и отзад. Една седмица на говорила на майка си. Онази не разбрала за какво и се сърди. Отдала го на пубертета.

12.   Нормално е да има, но не е толкова нормално да го държи точно в чантата си. От хигиенична гледна точка, не, че нещо.
Възрастта до голяма степен е просто число, ще разбереш това с времето. Дали си на 16 години, или на 50 години, все ще ти се прави секс понякога и ако няма с кого, ще намираш алтернативни решения. Едната опция е да спи със случайни, а другата да има вибратор.

13.   11 За децата е трудно да видят родителите си в такава светлина. Но пък родителите е добре да се обичат. Просто не е трябвало да ги подслушва.

14.   Да, нормално е. Чантата и е личното пространство и ако иска, ще си мъкне камшика, дето бие баща ти с него, ако това им харесва.
Но е нромално ТИ, да ровиш в нещата на майка си.

15.   До 11

Казваш го, все едно родителите са направели нещо ТООООООООЛКОВА ужасно. Правили са го 1000 пъти поне, докато тя е била в другата стая, просто са надценили дебилината на стените тоя път. Нека това им е най-голямия "грях".

16.   "Принципно не е нормално. "

Каза кой? Римо-католическата църква?

17.   До 2

Може би го носи в чантата си, защото има дъщеря, която редовно рови из шкафовете, знам ли ...

19.   Нормално, жената има нужди. Ти в момента няма как да го разбереш, трябва малко да порастнеш. Помисли си по-хубаво ли щеше да ти е, ако водеше мъже у вас за да се... С тях? Не е хубаво да се рови в чужди чанти, хубаво ли ще ти е, ако тя ти рови в телефона. Трябва да уважава жената, която те е родила и се грижи за теб.