Споделена история от Секс и интимност

Удоволствие или болка
Въпросът ми е към дамите-Винаги ли ,когато проникват във вас анално ви боли?Опишете какво чувствате при проникването на члена отзад?

Коментари

1.   Абе ама член кур ли е? Та мене у ТКЗС-то за кур ли ме имат?

2.   Не правя анален, не е моето нещо. Да споделят дамите, на които им харесва. Мен не могат да ме задължат да правя нещо, което не ми доставя удоволствие.

3.   До 2. А откъде знаеш че не ти доставя удоволствие. За да твърдиш това значи си опитвала. Първия път може да не те кефи, но опитай няколко пъти и може да ти хареса. Опитай поне 5,6 пъти.

4.   Абе щом ми е вътре,какво значение има,може да боли,но после не сърби!

5.   Пробвала съм няколко пъти като само 1 може би да ми е харесал и то с бившия ми приятел. На сегашният ми му е по-дебел и като сме пробвали все ме е боляло.
Иначе като изключим болката, усещането е всеедно акаш :д наобратно :д. Ако успееш да се абстрахираш от това усещане, започва готино чувство. Но аз все стигам до болката и не издържам и се отказвам.

7.   Опитвала съм от любопитство със съпруга ми. Категорично не ми харесва и да, боли. Може и да е просто от нашето неумение, нямаме опит с предишни партньори, оженихме се съвсем млади-аз на 22, той на 24. Изумена съм като чета за невероятни оргазми от жени при анален секс-не им вярвам и това категорично не е моя секс.

9.   аххах номер 4 топ коментар

10.   Пробвала съм и не ми харесва. Не изпитвам болка, а неприятно чувство че нещо е там, където не трябва да бъде. Освен това имам чувството че ще се изпусна. Не знам как на някои им харесва, може би е до психическа нагласа, а не реално физическо удоволствие. Предпочитам стандартен вагинален секс, където наистина изпитвам огромно удоволствие.

11.   Жените се правят на отворени и разкрепостени, а мъжете си искат, защото отзад е по-тясно и удоволствието е по-голямо.

Но според мен аналния секс е за гейовете - при тях няма избор, дупката е една и ако искате реален сексуален контакт - трябва да се ползва. Триенето на члена в простата създава удоволствие и така. Но за мен това е един крайно нехигиеничен секс, най-малкото. Колкото клизми и промивки да си правите, червото ви пак смърди на л***а. И членът често излиза леко оцапан и също смърдящ...абе гнусота. Да не говорим че практикуването му без презерватив крие големи рискове за мъжа, такива инфекции може да си докарате, че си нямате идея колко болезнено ще бъде и дълго лечението. Ама живота си е ваш.

12.   Аналният секс е гнусотия за гнусни хора с промити от порното мозъци. Гейовете ги разбирам, ама при хетеро двойките няма причина.

14.   Никога не съм опитвала анален секс, самата мисъл за това ме плаши и отвращава, а съм жена на години, доста разкрепостена, опитвала съм неща, които повечето хоре не могат и да си представят... Но някак с тоя анален секс, така и не можах да се навия. Чела съм и съм чувала истории за страшни оргазми, огомно удоволствие, несравнимо с нищо друго, ама като стане въпрос за моя задник - тц.
Ще следя темата с интерес - наистина ми е любопитно.

15.   Жена ми всеки път казва, че я боли при самото проникване, но след това свършва за няколко минути, почти винаги. Като при това е по-силно от колкото при вагинален секс. Проблема е, че после не можем да продължим отзад, защото дупето и изтръпва и почва да я боли. Иначе не отказва, правим го почти всеки път и анално.

16.   Когато съм силно възбудена, ми харесва, и ми се иска отзад. С презерватив не ми харесва, искам на голо, това е условието ми. Не е чисто място, то е ясно, но това е проблем на мъжа ми. Честно казано, ако бях мъж, никога нямаше да си прежаля пениса, да го пъхам в нечий гъз, дори и с презерватив.

17.   Номер 2 съм. Защо трябва нещо да ми харесва? Защото се комерсиализира и на някой му харесва? От любопитство съм пробвала - и двамата не бяхме го правили, тъпа болка, в поза лъжички, не да кажем огромна нетърпима болка, но чувство все едно не трябва да е там и ще се наакаш. Накарах го на макс 5-тото движение да спре. И това беше. Не искам да пробвам повече. Същият приятел не обичаше да прави френска любов и не съм го карала. То на теб също може с мъж да ти хареса, ами вземи пробвай. Нещо като НЕ искам значи НЕ. А и имах друг приятел, който сам ме молеше да му бъркам в дупето. Това също не беше моето нещо, но не касаеше моето тяло и го правех. Аналният спрямо мен касае моето тяло обаче.

18.   След анален секс човек се чувства нечист и смърди на л*йна.
Важи и за активната и за пасивната страна. Гнусотия налагана от порното. Има си органи, създадени за секс - тяхното ползване е най-хубаво и здравословно. :)

20.   До 2 и 17. Както и предположих значи си правила анален. Само че анален секс се прави с предварителна подготовка. Тези неща трябва да ги научиш. Правиш една-две клизми една след друга за да си чиста а след това ползваш някакви лубриканти за да ти влиза по-лесно и най-важното е да се отпусниш. Ако така постъпиш може още на втория път да ти хареса. Самия аз не си падам по женски дупета, но три жени от тези с които съм бил го пожелаха и аз им изпълних желанието. Опитай и ти ще ти хареса.

22.   Жена ми обича да усеща пениса ми допрян до дупето си докато галя клитора и. В точния момент сама го поема и свършва на секиндата. Просто по друг начин не получава оргазъм.
М. 32