Споделена история от Секс и интимност

Мъжа ми ме обича много но не ме желае сексуално..
Жена на 43 г. съм и с мъжа ми който е на 48 г. сме заедно от около 5 г.. Секса ни беше прекрасен и редовен до преди около 1 година когато изведнъж желанието му за секс се изпари. В началото си мислех, че си е хванал любовница, вижда се с други жени, проститутки и т. н. но в момента съм 100 % сигурна, че нито има любовница, нито прави секс с друга жена - проверена информация във времето. Мога спокойно да твърдя, че много ме обича, мил и внимателен е с мен, интересува се от мен и работата ми / имам собствено козметично студио което е изцяло финансирано от него /, чувствам се харесвана и желана до момента в който стане време за сън, легнем, обърнесе се на другата страна, заспива и изобщо секса с мен все едно му е забранен. Единствените чести ласки получавам по някое време през ноща които се изразяват единствено в целуване на врата, раменете, гърба и галене на гърдите, дупето и интимната зона само за няколко минути и всичко приключва до тук. Не мога да преценя да ли го прави несъзнателно по време на сън или с някаква цел. Пипала съм му пениса в такива нощни ситуации и не виждам проблем свързан с ерекцията. Не съм говорила с него на тази тема, защото съм от типа жени които не споделят много неща и не смеят да задават неудобни въпроси в очите на хората още повече на мъжа с когото сме всеки ден заедно и това е причината да го напиша тук. И поради същата причина искам да попитам всички жени и мъже които посещават сайта да ли са изпадали в подобна ситуация с човека до тях? Открили ли са причината? Как са разрешили проблема?

Коментари

1.   Хвани си млад тъпкач и не плачи .. . ако искаш дай кординати тук.. ще те прецакват по 4 пъти на ден... и ще си щастлива сексуално като водно конче...

2.   Нещо неприятности в работата да има?Или да е изморен от работа?Или нещо неприятности и ти да не знаеш?Поне това са причини при които и аз съм забелязвал промяна в мен но и в настроението.Ако смяташ че е напълно спокоен и всичко му е наред,значи може да има нужда от почивка или само на орална любов?Но ако имаш предвит че от една година няма желание значи може и просто да си му омрузнала.Което значи че трябва да се промениш,за да му привлечеш вниманието.Това не е трудно,можеш просто да започнеш с друг вид бельо,друг грим или прическа.Може да се държиш по секси,дори и на лека жена да приличаш,просто за да го накараш да те желае и иска.Но е най добре да поговориш с него,смятам че това е задължително защото хората когато говорят на всякакви теми,се отпускат повече и така могат да разчитат един на друг,смятам че той разчита щом е инвестирал в твой си бизнес,и затова той ти има доверие и ще сподели какво се случва,също така аз съм на 31години и може да са му проблем вече и годините,и да искат да почиват повече а в същото време да гледат порно.Успех ти желая

3.   А казваш ли му, инициатива, бельо?
Иначе аз предпочитам мъжа да е инициатор, когато съм аз не бързо му спада желанието и вече не проявявам желания, щото и откази получавам.

4.   Ами той си е старичък вече. Намалява му тестостеронът и либидото все повече. Явно ти още си във форма и си по-сексуална от него....

5.   Може да има много причини. Най-добре е да говориш с него открито, а не да правиш догадки. Може да се дължи на както на омръзване, така и на някой здравословен проблем. Знаеш ли дали мастурбира? Ако и това не прави, значи вероятно има физически проблем. Казваш, че той не инициира секс. А ти правиш ли го или само стоиш и чакаш той когато се сети? Нападни го с целувки, направи му намек, че искаш секс, започни да го галиш и възбуждаш. Или когато се случва да те опипва през нощта, направо го събличай и го яхвай. Мисля, че си малко пасивна, а на него може да му е омръзнало да бъде все активният. Може да тества дали наистина го желаеш. Така че не мисли, а действай.

6.   Пишете с какво и кога вечеряте? Взима ли някакви медикаменти?
В действителност тестостерона при мъжете е най-много сутрин преди разсъмване. Възможно е да приемате храни и напитки снижаващи нивата на тестостерона и от там на либидото. Другото обикновено е вледствие хроничен стрес и кортизол.

7.   Трябва да разговаряш в мъжа си. Не че е задължително, той да ти сподели реалната причина. Да правиш анкета сред публиката, а да не си говорите с него, не е продуктивно.
Освен това, не даваш никакви други данни, за да си съставим мнение за ситуацията. Може да не му става вече или временно. В такъв случай, няма мъж, който да търчи да си споделя. Как е с предишни връзки, имал ли брак , ако да -по какви причини е завършил, здравословни проблеми, други проблеми? Къде живеете , можете ли да се усамотявате?

9.   Вече не си му интересна, атрактивна и желана, това е грозната истнина!!!
Българките не знаят как да поддържат интереса на мъжа към себе си!

10.   Вероятно либидото намалява. При други мъже започва преди 45г. Защо не си говорите? Това е много ценно. Опитай, попитай има ли причина да не те желае, това че е нежен дори и за кратко е показател, че има отношение към теб. Сама казваш, че е мил и вимателен, поговори с него за това.
.

11.   Ми то вие сте взели на една солидна възраст ти очакваш порно изпълнения, а като минимум секс маратони. Да не те плаша, ама по-зле ще става.

15.   Влюбен е в друга, може би в мен или в някоя си там. Мисли, дърпа ти се явно. А и с годинките го има това. Намалява интереса към вече познатото. Чуждите са си чужди, към тях винаги ще го влече. Ама патката ще увисне скоро.

17.   "Аз съм от тея жени дето не говорят открито, камо ли с партньора си" - еми шматка си! При това дърта шматка!
Поредната жена дето си изтипосва недостатъците в характера БЕЗ ГРАМ НАМЕРЕНИЕ ДА ГИ ПРОМЕНИ! Даже не ти минава през акъла да работиш над себе си. То не става само с едно отваряне на крака. Ми съблазни го бе! Нали си жена! Нали уж ви се отдава да го правите??? Играй си с ума му, прояви инициатива.
Баси неуверените същества дето сте. Толкова да ви е страх да не ви резнат, че от мъжете си секс не можете да поискате.

18.   Като допълнение към мнението на номер 9... Не само българките, а въобще има много жени, които си въобразяват, че притежанието на вагина между краката им е необходимо и достатъчно условие за мъжки интерес. Нека да напомним, че мъжете, въпреки общоприетото мнение, са СЪЩО хора със своите тревоги, слабости и проблеми (здравословни и психически). Дразни ме това абсолютизиране на секса в днешно време, сякаш няма друго какво да събере един мъж и една жена. Пък и не всички хора са сексуални в еднаква степен. Интимността, проявявана по-друг начин: целувки, прегръдки, грижа един за друг, разходки заедно, може да е също толкова секси и изпълваща, или дори повече, отколкото чисто механичния секс. Учудващо е, че именно някои жени (заради линейния си начин на мислене! ) не успяват да схванат това, би трябвало те да го разбират по-добре. Но колкото хора, толкова и истини.