Споделена история от Секс и интимност

Не мога да свърша
От известно време имам такъв проблем. Когато правиме секс с женами и наближи момента да свърша ми спада и това ми действа много потискащо. Налага се да свърша или с ръка или с свирка. Не съм пробвал с друга жена освен с женами но си мисля да пробвам с проститутка дали ефекта ще е същият. Ако някои знае нещо по този въпрос моля да пише. Все още искам да правя секс а не да се задоволявам с рака. Благодаря ви...

Коментари

1.   Проблема не е в жена ти, а в теб. Няма логика да не можеш да свършиш при секс, а само с чекия или свирка. Ако отидеш при проститутка или друга жена историята ти ще се повтори и единственото, което ще постигнеш ще е, че си изневерил на жена ти. А ако съпругата ти е широка "долу", то тогава е възможно да не можеш да свършиш при секс. Купете си силиконов пръстен, който се слага на члена и така съм сигурна, че ще се получи, а ако не ти допада идеята... има спрей за жени, който свива вагината. Недей да търсиш удоволствие другаде, заради нещо, което можеш сам да поправиш.
Ж 22

2.   Ти май мислиш само за себе си? Как да си докараш един оргазъм ли кфо? А женати? Ти помисли ли, че ако разбере, че "мислиш" или вече си спал с друга как ще се почувства?? Е тва са мъжете.. но не давай, лягай си с курвите, свършвай им в устата в газа, върху циците.. давай.. разруши брака си :X

3.   Отиди просто на лекар, сексолог нещо такова, няма нищо срамно и всичко е анонимно.

4.   Няма нищо лошо да свършваш в устата и, но ако искате деца с жена ти, няма да и даваш да го гълта, ами я карай да го изплюе в някоя чаша след свирката - после трябва, преди да и го налееш от долу - където му е мястото - внимателно да отделиш семето от слюнката с филтър, защото има опасност, бебето да се роди олигофренче и като порасне, да му течат постоянно слюнки и лиги от устата ....

5.   Номер 4, ти не си наред... Човека иска съвет, а ти какви ги дрънкаш. Да не си някой пубер?
Сега по темата. Според мен е добре да отидеш на сексолог, както са те посъветвали по-горе. Може причината да е психически проблем също... Посъветвай се, няма непоправими неща. Успех, всичко ще се оправи.

6.   Всичко е въпрос на психика!

7.   Подкрепям номер 5. И да не си отишъл на проститутка! После да не четем "изневерих на жена си дали не съм болен..." Какво ти пречи да свършваш с ръка, ако жена ти е доволна?

8.   Приятел, имам същият проблем, кофти е знам. Аз лично изпитвам удоволствие с нея но просто тя не ме предрасполага достатъчно, разсейваш се, мислиш за други, коренно различни неща, това е от напрегнатото ти ежедневие. Трябва да кармам по 30-40 мин за да свърша и то чак след като увелича темпото. Имах преди години друга жена, с която просто за 3-4 мин. свършвах, максимум, а даже не беше и на половина толкова красива като сегашната. Аз какво правя, преди да правим каквото и да е било отпочивам ама все едно не съм ходил на работа със седмици, взимаш си една гореща вана спиш половин, един час, след, което се отдаваш на нея, без да скачаш директно. Малко любовна игра помага, казвам ти.Просто си отпочиваш и се оттърсваш от ежедневието, не е необходимо да ходиш на ку...и, че да ти е хубаво. Ако не можеш да се концентрираш и след това върху жена си просто си представяи нещо, което ти действа възбуждащо, примерно момент от порно филм или нещо подобно. И не мисли за това как да свършиш първо ти, пурво жената трябва да е ок тогава си ти. И по весело, можеше да е по зле като например да не ти става. Аиде и успех.

9.   ЖЕНА С ОПИТ ,НОРМАЛНО Е СЛЕД ДЪЛГИ Г.БРАЧЕН ЖИВОТ ДА ЗАДАВАШ ТАКЪВ ВЪПРОС,НО НЕ РАЗБРАХ ТВОЯТ БРАЧЕН ЖИВОТ КОЛКО ГОДИШЕН Е ????
Ако е в самото начало на вашата връзка ??? Ти не я обичаш,не я желаеш!
Само това ще ти споделя,НЕ СИ И ПОМИСЛЯЙ ЗА ПРОСТИТУТКА !!!
Не знам,какви са ви взаимотношенията, но.... разговор , а не проститутка ще ви оправи ???