Споделена история от Секс и интимност

Дами, какво обичате да чувате по време на секс?
И чувате ли нещо изобщо? :)
Например, комплименти, нежни признания, мръсни думички? А отговаряте ли?

Коментари

1.   "Да ти го нач*кам бе, свин*о мръсна!" - ей така се пр*зня аз. Пък не знам дамите, какво искат да чуват.

2.   Честно: ще те изкъртя, ще те смачкам, еблива п-ко, от сорта. Котенце и писенце ме разсмиват и ако ги чуя, ставам и си заминавам.
Ж

3.   "Обичам те!"

4.   1, 2, надявам се никога да не срещам такива като вас. Вие секс ли правите, биете ли се, обиждате ли се, не се знае. Душите ви са мръсни и затова това ви привлича. Дълбоко във вас има мръсотия, която не може да си намери излаз в реални живот и избива в секса. Чист човек никога няма да изпита нуждата да го наричат путка или да нарича друг мръсна свиня. Отвратен съм не от вас, а че станахте прекалено много и това се приема за нормално вече. Ставала и си заминава, ако я наричали с нежни думи, а ако я заплашвали и обиждали, се кефела. Ще повърна! Че и 5 звезди им дали. Ужас!

6.   Н 4, които визираш вероятно са един и същ НЕпомирисал жена дори от два метра дистанция...просто пристрастен към порното и никакъв опит в реалността.
Каква душа...там е празно

7.   4, дават им ги някви перверзни чички, където сега мастурбират сигурно на тва. А това са си най-нормални миндили и промити мозъци от порно сайтове.

9.   Подкрепям 4.Номер 2, нещо не са добре нещата при теб

11.   Е, защо да се ограничаваме само с обиди и псувни? Защо да не си теглим и по един кютек на изпроводяк? То ако не си пуснем кръвчица, това секс ли е? Мама ви неосъзната, излезте от това порно и се огледайте наоколо в реалния свят.

12.   Обичам да чувам плясъка от ташаците му по задника си,в общият ритъм !

13.   Факт, че повечето момичетасе кефят точно на грубости. Колкото по-грубо, толкова по-яко.
Какво ли не съм им говорил? Как ще им разпоря задника до кръв, че и да ме молят да го направя (не че съм го правил де, само за психологическата игра е цялата работа), курви-мурви, че ще ги вържа и ще ги пускам за по 10 стотинки да ги ебат цигани, че са тъпи и за нищо не стават. Абе каквото ми дойде.
Сега, тук е редно да вметна, че това съм го правил предимно с дългосрочни приятелки, с които сме имали силно доверие, уважение и т.н., така че всичките тези неща са били просто част от перверзните ни игри и по никакъв начин не са били част от речника ми към тях в ежедневието. Даже в момента, в който играта приключи, директно сменям на тотално мило отношение, гушкам ги докато заспят, говоря им колко ги ценя и ги обичам и т.н.

А към тези, дето се чудят как можело така и ала бала, ето ви една стара тема от тук - http://spodeli.net/1/story-18890-450.html#h .
Само прочетете колко момичета/жени пишат, че искат да бъдат изнасилвани АНАЛНО! Някои даже обясняват, че не искат да правят анален секс с гаджетата си, защото били много нежни, пък искали с някой бивш любовник, дето като ги чукал в гъза, не му дремело, че ги боли, и така се чувствали "тотално наебани" (цитат от една). И съм 100% сигурен, че тези коментари са от реални жени, защото съм слушал такива неща и на живо от жени.

15.   Леле леле. Нещата тотално са се сбъркали. Явно нивото е много ниско, но не само на мъжете, а предимно на жените. За да пишете, че им говорите така значи е минавало някъде. Грам ли нямат себе уважение днешните жени? А пък за вас, които им говорите така, думи нямам. Във връзка изпълнена с любов и уважение нямат място подобни реплики. Ако някой ми заговори по подобен начин, не само ще изяде шамарите, ами ще пратя брат ми, баща ми и брат ми да му по говорят малко.

16.   Трудно ще осъзнаете, че секс в една поза и вкарване на едно място, не е било интересно още в Древен Рим, но както и да е. Порното е най-малкото зло. Да, създава и нереална представа, но то е достъпно едва през средата на 20 век.

17.   Какви грубост, какв извратени изрази? Те животните поне мълчат, хората с отношение правят любов!

18.   Съдейки по лафа на номер едно, разбирам, че познавам сексуалните му подвизи. Чувал съм по Нета как е таковал екс шефа на БФС и г-н Домусчиев, някои депутати и премиери, както и един-двама продавачи, които са го излъгали с кантара. Май знам и за една забивка с шофьор, който го изпреварил на червено или нещо от сорта. Не знаех, че е е той, но лафът е разпознаваем.

Та се чудя гаджетата му с какво толкова са го вбесили, че да заслужат лафа за свинята. Това го спестих дори на фризьора си, когато си позволи да намесва мъртвец в разговора и то в контекст, който ми беше крайно неприятен. Та трябва да е било нещо сериозно...

22.   Жена ми ми е споделяла че се възбужда когато и кажа например "желая те", "леле колко си мокра", " ще ти изям сливата" аз също съм забелязъл че се възбужда когато и кажа че искам да и помириша подгизналата слива

23.   Много би ми въздействало някой да ми прошепне докато вече сме се награбили “Искам да ми свършиш в устата”, например! Или пък аз да си кажа как искам да го изцедя до последната капка…дълбоко в мен!
Без грубости и тъпотии…

25.   Имах едно гадже което докато я чуках искаше да чува колко я желая, винаги когато и го казвах на момента я усещах как се подмокря още повече

26.   Харесва ми да чувам " бебето ми", "обичам те" и други нежни думи. Да ме целува нежно, да ми се усмихва, да ми казва йолно му е хубаво.