Споделена история от Секс и интимност

Тревожа се за сина ми.
Трудно се пише за подобно нещо и ще съм много благодарна да получа смислени съвети и коментари. Моля, запазете си циничността и подигравките за вас самите! На хората, които влязат в моето положение и ми окажат помощ чрез мнение - благодаря ви предварително!
Най-точно казано съм объркана и притеснена. Аз съм жена на 41 г. и работя като учителка. Имам син, който е на 16 г. Детето ми е кротко и добро, но и доста затворено. От ранна възраст споделя всичко с мен и когато навърши 11-12 г. с него започнахме да си говорим на по-сериозни теми.
Проблемът е следният. Миналата година детето ми сподели, че има силно влечение към женско бельо. Говорих с него, попитах го дали не усеща влечение към момчета или към други женски предмети, но той отрече да има подобно нещо. Само влечение към женско бельо. От няколко месеца насам носи тайничко женски прашки, когато е вкъщи. От мен не се крие и аз знам за това. Той спи с тях и е с тях винаги, когато може. Има няколко чифта, които аз съм му ги купувала, за да не му хрумне да пипа моето бельо. Сигурна съм, че не мастурбира в него, защото досега не съм откривала следи от семенна течност. Попитах го и той също отрече да го "цапа". Не мога да споделя с мъжа ми, защото той е доста буен и краен в някой разбирания, военен е. Нямам и толкова близка приятелка, с която да мога да споделя проблема си. Синът ми си няма гадже и не излиза много с приятели. Вероятно ще отида да се посъветвам и с психолог, но искам първо да прочета вашите мнения.
ПС: Не си измислям и не фантазирам, история и притеснението ми са напълно реални. За грубите и заяждащите се ще напиша предварително, че нямаме интимна връзка помежду си (и пази боже). Не съжалявам, че му купувам бельо, защото може и той да си купи. Не го подкрепям в това, което прави, но и не го критикувам. Искам само да разбера как да му помогна и какво да направя, за да се разреши този проблем. И моля, нека хората с умствени изкривявания и тези, които пишат само глупости да не коментират. Благодаря предварително!

Коментари

51-75 от 75

67.   Госпожо аз когато бях на неговите години също имах овлечение по дамско бельо особено по прашките. И до ден днешен продължавам понеже ми действа възбуждащо и не само бельо нося също и рокли, поли, чорапогащници, клинове и ми харесва. Когато бях на 16 си купих едни тънки прашки от любопитство да видя как е и доста ми хареса и след това втори трети четвърти чифт и т. н. Тогава имах и издънки веднъж бях с едни къси гащи и те бяха малко по така прилепнали и аз без да знам си върви и прашките ми са се виждали и само чувам как две жени зад мен се подхилкваха и бъзикаха.

68.   От авторката до №64: разбира се, че следя темата. Благодаря ви за коментара! С детето ми си живеем само двамата. Той си няма приятелка, което никак не ме радва. Още не е бил с момиче. Хубавото е, че не е бил и с момче. Влечението към дамското бельо при него си остава. Носи го постоянно и навсякъде.

69.   До авторката
Аз също до ден днешен го нося както споменах, но до преди 5 месеца имах приятелка и тогава почти не носих дамско бельо защото все бях покрай нея и така. Сега в момента съм с дамски тънки прашки едно черно прилепнало кожено клинче и тъкмо се прибрах. Страхотно е да се разхождаш с клин ем топли ем ти е леко на краката. А синът ви какъв тип прашки носи? Аз нося предимно тези с триъгълничето отзад

70.   Авторке, здравей. Отидете на опитен психолог. Проблемът тръгва от привързаността ви един към друг и липсата на баща. Привързаността ви не е лоша сама по себе си, но по този начин води до точно това. Ако не сте склонни да промените нещо в ситуацията си, колкото и да е тлудно, ще се наложи да приемете последствията от нея - да не травмирате детето си с очакванията си. Нека да намери какво харесва истински, само това може да го изтласка от вашата орбита, и евенутално на по-късен етап да му доведе приятелка. Изисква се много мъдрост за да успеете, любов, граници, да поискате да разберете причините за зялата ситуация, не да се обвинявате. Но тона ще ни освободи и двамата. Казвам ви го от горчив опит със подобна ситуация вкъщи. Нека искрено той да има подкрепата ви, че макар да не одобрявате ако има влечения към момчета, ще го приемете като част от него и вашата история.

71.   И аз имам същия фетиш към дамско бельо и 7/8 чорапки със жартиери
Много се възбуждам от мрежести чорапи и чорапогащници даже някой път слагам и дамска превръзка м на 23

72.   До N. 71
Може ли да споделиш мнение за мрежестите чорапогащници?
Удобни ли са, късат ли се бързо, какви има по размер
Аз понеже нямам такъв и мн искам да пробвам.

73.   До номер 71 много са удобни и имат всички номера

74.   От авторката до № 69: какво значение има какви прашки носи? Проблемът не е в това какви носи, а че ги носи и му харесва с тях. Ще задоволя любопитството ви - носи по-хубави, по-скъпи и по-маркови от моите. А аз не нося напълно обикновено бельо, внимателно си го подбирам, но все пак за себе си не давам по 40-50 лв. за едни прашки.

75.   може да си сигурна, че сина ти не споделя всичко с теб.
вероятно вече е духал на повече мъже от теб. може и да са го чукали вече повече....

77.   От авторката: синът ми споделя всичко с мен, всичко. Не е духал на никой и никой не му го е вкарвал. И за любопитковците - през живота си съм била с двама мъже. И двама ще си останат.

78.   Мисля, че целия проблем идва от това че няма приятелка у че вие му помагате да се асоциира с жена, вместо да му обясните какво прави мъжа, какво харесват жените как да ги свали и т. н, но предвид че сте учителка от старата школа и сте била само с двама не знам дали бихте могла. Ако имате някой роднина или приятел мъж, който има повече опит с жените да му обясни как се свалят жени, как да се отпусне и т. н. Заведете го и на сексолог и психолог, в момента вие сама го бутате в грешната посока. Нега гледа клиповете в канала на be a better man now в ютюб, дават страхотни съвети как мъжете да свалят жени той явно се чувства че не може и не умее и оттам се комплексира и смята че не е мъж.

79.   Проблемът е, че доколкото виждам, това ви устройва на някакво ниво. Той да бъде до вас, слаб като мъж и зависим от взаимната ви любов. Да бъде част от вас, да си осигурите по един заобиколен начин мъж до себе си, като си подсигурите идеалната любов - зависима, вечна - вие винаги ще бъдете майка му и той - вашият син, това нищо няма да го промени, за разлика от отношенията между мъж и жена в обществото, където промените са непредвидими и зависят от другия...
Има такива хора на света като вас - не искат да живеят в свега, търсят пристан - всички сме така в известна степен. Сигурен съм че имате прекрасни отношения помежду си - искрени, топли, любящи. Това е идеалната любов, нали. Но любовта се превръща в тегло от един момент насетне, когато се окаже че с чезнещата ви грижа за него - да, всички ние чезнем и умираме - с тази грижа го лишавате от възможността да се научи сам да се погрижи за себе си. Тази идеална "любов" един ден ще го накара да се види като негоден спрямо свои връстници, и затова ще обвини вас.

Искреността и любовта ви пречат да видите отвъд себе си и вашите нужди, които представяте като нужди на сина си. Бъдете сма и го пуснете, за да може да дойде отново при вас.

Но изглежда вие търсите проблемът в другите. Просто наблюдавайте какво се случва и не си позволявайте да се самозаблуждавате.

80.   Махнете коментара ми (последният), не го четете ако ви се стори, че ви съдя. Препрочитам го, и си давам сметка, че може би нямате нужда от подобно нещо, наистина не ни съдя. По-скоро пренасям върху вас образът, който съм придобил вкъщи за този проблем - и аз уви съм в сходна ситуация.

Исках само да добавя. Недейте да се обвинявате, нито да обвинявате него. Понякога човек няма контрол върху това да осъществи каквото иска, каквото мисли за най-правилно. Нали се имате, нали се обичате, нали сте здрави! Вие също сте потърпевша, не само част от причината за тези неща за които чета, че се обвинявате. Недейте, светът е по-голям от това което си мислим за него. На сина ви също му е трудно, бъдете уверена че ако е могъл да направи нещо, е щял. Представете си едни изкуствени, лъжливи отношения в едно семейство например - по-добре ли ще е? Цял живот да се преструва и лъже в нещо. Понякога някои хора правят таци жертва със себе си, за да имат деца. И не може да ги съдим и тях. Нека бъдем искрени, с това най-много помагаме на хората около нас. А вие като учителка знаете най-дълбоко че сте изградили не едно и не две деца, затова надали сте "провал като майка", щом се обичате.

Успех и кураж!

81.   Много глупави коментари!
На сестра ми големият син е доста стеснителен(беше) и тя имаш същият проблем като авторката. Щом го запознаеха или имаше момиче в компанията му, той ставаше като пашкул, затваряше се. Когато го хвана облечен в женски дехи, сестрами изпадна почти в депресия. Всички си мислехме, че е гей. Един ден съпругът ми, голям зевзек и каза, да се съблече гола и да го покани в банята. Ако онзи се дърпа, да го попита:
- нали и двете сме жени, от какво те е срам?
Беше почти паднала болна, почти 10 години трая този проблем. Но за голяма моя изненада тя послушала мъж ми.
Резултата бил убийствен. Племеникът ми без да продума и дума, се съблякъл гол и с нея в банята. И тук тя се панирала. Първо неочаквала такава реакция, после била изненадана от членът му. Оказало се, че има повече от 20 см, което не я смутило, а точно обратното провокирало интересът ѝ. Сама не схванала, кога се възбудила, последвал още по- голям удар, той като я видял възкликнал:
- Старахотни зърна, жестоки цици имаш! Може ли да ги погаля, искам да ги целувам? Много ми харесват, особено зърната.
Сестра ми толкова се сбъркала, че не разбирала, какво ѝ казал. Наложило се да го пита втори път. Едва тогава схванала, че той се интересува от гърдите ѝ. Наивно му отговорила:
- А на мен какво ще ми дадеш, да целувам?
- Каквото искаш, мамо. Твой съм.
Така играта загрубяла доста. Но сестра ми в желанието си да види, какво ще направи. Не очквала, че той може да ѝ посегне. Така, той успял да я убеди, че не е педал.
За един период от време сестра ми не говореше за него и аз не задавах въпроси. Почти година по- късно един ден дойде в нас доста разстроена. Първата ми мисъл беше, че малкия е проиграл задничето си, което мислеше и съпругът ми. Направо ѝ зададе въпроса:
- Какво, очакваше се да се проебе. Трябва да го приемеш такъв.
Сестра ми съвсем ревна и доста време огласяваше с плачът си. Накрая я прегърнах и опитах да я успокя. И тогава бяхме застреляни със съпругът ми, тя просто каза:
- Загубих го! Бях влюбена в него. Можете ли да си представите, намерил си приятелка и вече го прави с нея.
Ние наистина бяхме в шах. Не разбирахме нищо, поради което се наложи да ѝ вадим думите с ченгел. Най- после разбрахме, че били станали любовници и сега той я пренебрегвал в полза на приятелката си. Това ни изненада доста.
Днес притеснителният ми племенник го преследват не само жени, но и техните мъже. Развихри се "момичето" и го осъдиха две за бащинство.
Така, че не се коркай много. Никога не се знае какво ще стане от него и как ще реагираш и ти.
Нина

82.   От авторката: ще реагирам както и досега съм реагирала. Често виждам детето си по бельо или без и нищо не изпитвам. Няма да имам интимна връзка с него.

83.   По добре го прелъсти и му се отдава за да не стане гей.

84.   До авторката в 82 коментар:
Защо искате съвети тогава щом ще реагирате както досега? Направо започва да ми звучи като измислена история и дано е, защото иначе се оказва, че вие сама подстрекавате хомосексуалните му наклонности.

85.   Авторката,
в последният си пост под n 82 декларираш нещо, в което явно не вярваш самата ти. Номер 83 е прав(а)! Не приемай нещата, като обида или подигравка. Мисли логично и разумно. Колкото ѝ грубо да звучи n 83 е напълно прав. Детето ти има нужда от самочувствие, увереност и подкрепа. Той сам ти е дал възможността да се включиш в играта му, за да си остане игра. Иначе скритото му стеснение се превръща бавно, но сигурно в деформация на естественото държание и отношение към другият пол. Влизаш тук, аподеляш проблем, което е сигнал, че тъесиш помощ. Но в същото време не приемаш нищо, отхвърляш всичко, приемаш го като нещо лошо. Практически това доказва, че състоянието на детето ти е такова, защото то живее в такава среда и е социално ограничен, независимо от възможностите му да контактува с много хора. Явно си има комплекс за малоценност, фетиш, който го доближава до теб. Ти си неговият идол, не е нужно да ти го признава. И само ти като негов изповедник и идол си в състояние да го насочиш в правия път. Но ако си консерва, която живее в морална рамка, няма да е изненада, ако някой Ви го начука и на двамата. Прости ми лексикона, но съм права. Предният ми пост, го описах като случай на сестра ми, но всъщност аз го преживях и не съжалявам за нищо. Макар че по онова време имах известни скруполи. Преодолях бариерата и днес имам един син с който се гордея. Има си семейство, деца и е щастлив, както и аз самата.

86.   Като някой който много си е говорил с такива дето са обратни и носят такива дрешки, дори би да съм, не съм женкар, мога да кажа че синът ви Е ОБРАТЕН пасивен и иска да го чукат. Това е желанието на повечето крос-дресъри. Искат задника им да се види през женските дрешки. Това мога да го кажа от опит с такива дори аз не харесвам такива, искат да се правят на жена да са пасивни и търсят някой мъжкр да ги оправи.

Всичкото ви друго е заблуда

87.   Госпожо, ще ви споделя моето виждане, но най-добре потърсете опитен психолог, който да помогне първо на вас да го приемете, без да страдате и после на сина ви.
Момчето ви е със силна женска енергия и по някакъв начин се асоцира с жената, но не напълно и заради това е стигнал само до носенето на бельо, а не е почнал да се гримира, перуки, поли и т. н. По принцип да облечеш женска дреха или да сложиш червило, грим може да се позволи на някое малко дете на 4-5 години, защото то опознава света, копира майка си и т. н. Но вашият син вече е голям и е преминал през този етап. Вероятно и пубертетът му е бил спокоен, не ви е създавал някакви неприятности.
Моето обяснение е, че детето ви е силно потиснато от баща си. Казвате, че той е военен и е буен. Вероятно и езикът му е по-вулгарен, грубиян е и т. н. Този мъж тормозил ли ви е? Имало ли е някакво физическо, вербално или психическо насилие над вас, на което синът ви е бил свидетел? Синът ви е свързан с вас, защото вие сте били до него, обича ви много и приема за правилно вашето поведение - да сте тиха, свита, да търпите агресивен мъж. Съпругът ви със сигурност има и куп положителни качества, но тук говорим за недостатъците, които са причинили травма на сина ви.
В случая, момчето трябва да се изнесе да живее само някъде и да поеме юздите и отговорността за своя живот. Насочете сина си да отиде в друг град да следва висше образование, да се отдели от вас. Така ще има възможност да изрази сексуалността си - може да е хетеро, може да е би, може да е гей. Но сега той е потиснат, изплашен и напълно объркан от себе си. Когато сам се справи с няколко трудности ще стане по-самоуверен, ще се реши и на някаква по-смела крачка. Но да отиде на място, на което не го познават и да започне от 0. Защото, ако е пак сред познати, те вече го знаят като затворения, особняка и ще му е в пъти по-трудно да им промени представата, която имат за него.
В крайна сметка е ваш син и трябва да приемете тази негова фаза - тя си има и начало, и край. При някои хора си е фетиш и се проявява по-късно, когато вече нормалните неща в секса не са достатъчно възбуждащи и трябва да се премине на друго ниво.

Моето мнение е на този етап да потърсите психолог, да му възлагате повече задачи, които да му вдигат самочувствието, че е способен да се справя. Мъжете имаме нуждата да сме закрилници, да пазим и защитаваме жената. И всяка похвала колко сме способни ни гали егото. Давайте му по-мъжки задачи, когато баща му го няма, за да не го критикува и да му срине самоувереността. Напътствайте го да отиде някъде другаде, за да има животът, който иска. А дори и синът ви да пробва нещо с мъж то може да не му хареса и да го отблъсне и така да приключи фазата с дамското бельо.

88.   n 86 и 87,
Единият е наистина пълен невежа и пише тъпотии, а n 86 изпада в хаотично филосовстване. Това че съпругът ѝ е военен, не е причина детето да има женско съзнание за определени неща. Но когато един баща е военен често той е външен разход(използвам военният израз). При такива ситуации често се случва децата им дори да не ги познават. Просто знае, че това е татко и толкова. Това дете явно е в точно такава ситуация. Ако страдаше по причини наложени от баща му, не мисля, че би облякъл женска дреха. Просто за това момче майка му е неговият идол за красота, представителство, държание и т. н. Силно възможно е да е влюбен в майка си, щом между тях има оформено приятелско отношение и той и споделя своите съкровения.
Личният ми опит, не само като експерт е точно базиран на такъв син. Тя ще го изтърве, ако не предприеме нещо. Нещо което е в душата и мислите му. Ако те наистина са толкова близки, че си споделят всичко, тя може просто да му постави въпроса в прав текст- кажи мило мое момче, мама ли желаеш, с мама ли искаш да си в леглото. Звучи за повечето невежи мозъци, които са в морална рамка като гадост. Но това е възможността тя да научи истината и да вземе съответното решение. Ако той е много стеснителен, е добре и да го отпусне по подходящ начин с ласки и подобни. Той е в такава възраст, че всеки момент може да се срути, нищо, че тя твърди колко е точен и не я лъже. Тя най- вероятно желае да е така и приема думите му за истина. Но той не я лъже, просто не ѝ казва, какво е на сърцето му. Колкото ѝ да са близки, все пак в него има една бариера за преодоляване, която на меговата възраст е повече лично достоинство. Моят син беше така, но аз поех риска да се изложа пред обществото(невежото болшинство) и в един момент, когато си разговарях с него точно за момичета, си позволих да го погаля, ласкаех го колко е добър, хубав и как всяко момиче би хукнало по него, посочвайки му негови качества, като излъчване, дори му посочих члена и го похвалих колко е привлекателен, като го ѝ погалих. И тук се оказа разковничето. "Чурката" му скочи и се оказа, че не е чурка, а прекрасен пенис. Той се отпусна и тогава ми призна, че е влюбен в мен, че не вижда друго момиче, друга жена и...
Не съжалявам за станалото, днес той е достоен мъж, съпруг и баща.
Така, че не ругайте, не давайте съвети, а просто анализирайте, кои постове, коментари в това отношение са дали положителни резултати.
Този тип сайтове са замислени с цел размяна на мисли и опит. Да споделяме неща, които не бихме могли да споделяме с познати хора по понятни причини. Но невежеството на повечето посетители често ги превръща в кръчмарска говорилня, където глупаците си изливат просташките творения. Много често и модераторите са им в помощ...

90.   Може да му е минал мерака с възрастта но за онези години е бил такъв какъвто е написано! И какъвто е случая с авторката. А авторката да предложи да каже пред бащата какъв е сина им и бащата като даде един хубав бой на сина и ще стане достоен мъж.

92.   Чета, и си мисля, съциализмът колко тайни повреди и деформации ни нанесе. Толкова хора от това време имаха неадекватни семейни отношения, майки със проблеми и психологически бариери... През 90тте тези заложени характеропатии експлоадираха. Нима чалгата, нима проблемното развитие в семействата паднаха от небето? Дори демокрафският срив започва 1984, още Г. Марков пише за него. Уви.

Желанието ви да сте морална е желание за величие, гордост, за изтъкване пред другите. Осъзнайте го. Наистина, всички сме на този свят разностойни по достойнство. Защо имате нуждата, да се мислите за повече от другите не зная. Докато не разберете че проблемът на сина ви минава през вас и през нежеланието ви да се оставите на живота да ви научи, ще опропастите инеговиьт живот.

93.   Н. 88 преди 9 месеца се е представяла за Ан(вижте хашовете) след това за Нина. Първо историята със сина и беше в басейна, после пък в ролята беше сестра и.
Синът уж беше щастлив със съпругата си, а после пък две го съдили за бащинство. А и мъжете били хлътнали по него. Или се подигравате с авторката и бълвате простотии, защото очевидно нямате друга работа, или сте страшно самотна, защото сте влюбена в сина си, прелъстила сте го и сега не приемате, че не сте жената до него.
При всяко едно положение Вие сте пример как не трябва да постъпва авторката! И съветите ви са с нулева полезност, защото е повече от явно, че от един голям проблем сте раздухали огромен и нямате мира.

94.   н 93,
Приличаш на дрисльо, и най- вероятно си дрисльо. Хашът се сменя много често, не винаги отговаря на един и същ постващ.
Но не те разбирам, какво искаш да кажеш с писаниците си. Опитваш се да оплюеш автора ли, или просто си тук да всяваш хаос? Такива лаенца като теб развалят смисъла на сайта.
Да не бъда груб, но ще ти кажа:
- Върви там, ти знаеш къде.
... на майната си!

51-75 от 75