Споделена история от Секс и интимност

Свършване в устата
Момичета, какво е мнението ви относно момента на свършване на партньора ви? Съгласни ли сте и приятно ли ви е, ако мъжът пожелае да е в устата ви?

Коментари

1.   Ж24. На мен много ми харесва,без да гълтам. Но най любимо ми е вагинално.

2.   Ами... аз харесаам оралната любов. Харесвам да му лапам до долу, да лижа, да смуча, да со играя с топките, но спермата не ми харесва. Свършвали са ми в устата, но просто вкуса на спермата лично на мен ми е доста неприятен, за това предпочитам на лицето или в мен и така

3.   На мен никога не сами отказвали,но винаги съм подържал перфектна хигиена и няква диета богата на витамини,всяка ми е духала и гълтала и неса имали проблем,но ми е интересно и на мен какво ще кажат жените.

4.   Сама съм предлагала на мъжете да им гълтам, мисля, че всеки се кефи на това. За мен това е един вид пълно приемане на човека, освен това е доста мръснишко. И когато обичаш някого, няма да те отвращава, напротив.

5.   Да съгласна съм! След това гълтам.
-20ж

6.   като мъж мога да кажа, че е хубаво, но не когато е изпросено, най-дългата ми връзка беше с такава жена, налагаше се да си прося, когато е в цикъл, а бях на 22-3 години и като не свърша 3 дни се събираше едно кило в топките ми хаха, но си беше тегаво

ако ще е изпросено по-добре да няма свирки въобще, също голяма част от жените просто не се справят добре, горните резци драскат главичката, при което абсурд да свърша от свирката и няма гълтане, също повечето не могат да го налапат под главичката, вярно че ми е дълга пишката, ама не е чак толкоз огромна

даже предпочитам да лижа, отколкото да ми правят на мен, но най-хубавото е 69, легнали настрани, а повечето жени не им харесва това, не знам защо - имаше един милф - разведена, имахме авантюра, каза че е била дърво, но е ходила при Кобилкина, освен че правеше страхотни свирки и гълташе, правехме и 69 - беше невероятно, ще го запомня за цял живот. Въобще Кобилкината ми се издигна в очите оттогава.

7.   Ако мъжа се е представил добре и е задоволил жената отвсякъде,то тя едва ли би имала рекламации да й свърши в устата или където и да е !!!

10.   Авторке а ти защо не кажеш на теб приятно ли ти е партньора ти да свърши в устата ти и ти да глътнеш спермата му. На всички ще ни е интересно да чуем мнението ти.

Ж 34

11.   Аз не мога да разбера защо тази тема трябва да се появява в началната страница на сайта. Нека си е в раздел секс и интимност, но все пак да не забравяме, че това може да го гледат и малки деца. Това ли да им даваме за пример.. Разврат?

12.   Ж17(девствена) Не би ми харесало на мен. По-скоро ми звучи отвратително. Може всичко друго да прави, но не и това

14.   Обичам да правя свирки. Но не и да ми свършва или да гълтам, или по лицето. Мисля, че е отвратително.

17.   Не. Неприятно е, меко казано. Мирише много неприятно, има ужасен вкус и ми се повръща от това. Но аз съм чувствителна на миризми и вкусове, може при мен да е дразнещо, но все пак гадно е. Няма нищо приятно.

18.   Зависи от това какво е ял и дали свършва редовно (мастурбация или секс).
На бившия си приятел често гълтах, въпреки, че беше редовен пушач нямах проблеми с вкуса.
На другия, ми направо се отвратих от гълтането, пуши по над 1 кутия цигари на ден и явно и не свършва ако не правим секс (имам впредвид не мастурбира често, което за мен е нормално да се случва) и ми горчи, много ми е гадна.
От няколко месеца се виждам с друг и сме правили секс 3-4 пъти, 2 пъти от тях ми е свършвал в устата, той редовно мастурбира, не пуши и спермата не беше гадна на вкус.
На него нямам против да гълтам.

19.   Това е най-голямата обида, която можеш да направиш на една жена в сексуален смисъл. Никога, не бих се съгласила на такова нещо, и ако има такива и подобри желания, ще се разделя с него. Мъжа трябва да свършва надолу по тялото и... ;х Никоя свястна, жена няма да иска такова нещо..

20.   Мъж съм и знам че не питаш за мъжко мнение, ама все тая . Две момичета са ми лапали така, че да им свърша в устата. Честно казано ми беше безразлично, даже ми стана леко гнусно. Дразнят ме тия порно изпълнения.

21.   Много ясно, че всеки мъж би искал, но на повечето мъже спермата им мирише и не е приятна. На мен ми се гади, пробвах два пъти на дългогодишния ми приятел, виждам че му е хубаво, но да повръщам ли? Той пък не ме целува отдолу така, че не мисля че аз трябва да се насилвам. И двама сме страстни, секса е хубав, свършва в мен понякоа и пак му е хубаво.

22.   Ох, 19, ти си се разпукала направо да бъдеш свястна. Кой те знае с колко си била, иначе свястна била..
По темата: няма да лъжа, че вкусът на спермата не ми е от най- любимите, както и консистенцията, но и за мен е като пълно приемане на човека до мен, а мисълта че му доставям върховно удоволствие, много ми харесва.

23.   Всеки мъж е получил кавал, ама при платена, а останалите са едни мечтатели и филмари. Даже един ми се хвалеше, че всяка му правила свирки, никога не му е отказвано. Ваеки мъж с по десет жени на разкази, е с нула или макс две в живота, но не е виждал порнографски секс, само лъжи.

24.   А защо не и свършване в носа? Поне не е в устата и смятам, че всяка би се навила на тази моя идея-нито има гълтане, нито нищо! Трябват само едно измиване в банята!

Мъж на 38

25.   Това било пълно приемане , дрън-дрън! Че гълтай му тогава и сополите и екскрементите! Съвсем се побъркахте с това порно!

26.   Никак не го разбирам това, че на мъжа му било върха да свърши в устата! И още повече ако го глътнела. Съгласен съм, че звучи мръснишки, но - мръснишко е и да я целуваш веднага след това. Колко го правят? Колко са наясно с вкуса на спермата си? Не отричам, че на някои, при определени обстоятелства, може да им харесва. Но да се приема за норма, никак не го разбирам.

27.   При мен някои жени са били навити, други отказвали. Сещам се за едно момиче с което ходех 3 години и обичаше да ми лапа, но се ужасяваше даже да й се изпразня на лицето. И така година, две, накрая докато ми лапаше и се изцърках направо в устата и тя като изписка и се дръпна назад, ама то кожения пистолет си църка :D, че и лицето и коста й оцърках хахаха

28.   Към 26,

Аз съм си я пробвал сам и не сам, не веднъж! Не е страхотна, ама не е и толкова зле. Буквално има храни, които са ми по-неприятни.
Също почти винаги ги целувам след това, не е проблем. Показвам им, че както те са ме приели, така и аз ги приемам, и не ме е гнус. И да, мръснишко е. :) Даже се е случвало да съм си я лизал от мацката и после да й я изплюя в устата, и да се целуваме така.

29.   Толкова експерти по свирките се изредиха да обясняват някакви неща, а никой не се сети да обясни, че вкусът на семенната течност е много по-различен (в добрия смисъл), ако половин-един час преди свирката мъжът изпие чаша прясно изцеден портокалов сок. Няколко жени така са ми гълтали с удоволствие и са ми казвали, че моята е най-вкусна и сами са искали да свършвам там по-често, защото ги възбужда да усещат как тогава мъжът (т.е. аз) се тресе от наслада и те са тези, които му я доставят. Даже се беше случило една мацка, която имаше спирала и свършвах в нея и отдолу, да ми казва, че твърде много обичам да свършвам долу и не трябва да забравям, че тя иска също толкова често и да ѝ пълня устичката.

В обратната крайност е яденето на пилешко месо или пържоли (или дюнери и подобните им боклуци полуфабрикати) преди свирката. Тогава жените мразят вкуса и миризмата на спермата. Затова - пийте прясно изцеден портокалов сок преди да пристъпите към ласките и жените сами ще ви потвърдят, че това оказва огромно значение и над вкуса, и над мириса.

30.   Досега не са ме лизали.
Не съм правила и свирка.
Не смятам, че изобщо някога съм правила задоволителен секс, предполагам и партньорите ми са на същото мнение за себе си.
Не знам дали изобщо някога ще ми се случи да ме искат и да искам дотолкова, че взаимно да си опитаме соковете...
Трагедия в общи линии...

31.   Да, съгласна съм. На мен ми харесва.

32.   Да, гълтам и без да ме е молил, за мен когато обичаш някого няма "гнусни" неща в него. Приятеля ми също си я опитва редовно.

33.   Не са ми свършвами в устата, но съм опитвала спермата само да сегашния ми приятел. Не е чак толкова гадно, но не е и най-приятното нещо на света. За мен не е проблем и да свърши в устата и съм му казвала, но той не иска по-скоро заради мен, да не ми стане неприятно или да не се задавя. Много е внимателен, затова съм с него и го обичам, никога не ми е настоявал и не ме е карал да правя неща, който не ми харесват.

35.   По принцип не обичам но давам рядко и на лицето не давам а по тялото но тои чисти просто ме е гнус да чистя

37.   Лизал съм всички жени с които съм бил. А те са само 5.но нито една не ми е правила свирка. Да не говорим за изпразване. М 52г.

38.   Приятелката ми казва, че й харесва и свършването в устата, и гълтането: най-вече, защото знае, че на мен ми харесва. Не съм искал и не съм настоявал да го прави и инициативата винаги е нейна. Странно е, че не й харесва свършване върху тялото или лицето. Не съм я питал защо, щом не тя не желае, няма причини за обяснения.

39.   Моята 9/10 пъти и свършвам в устата. Но не ми се мисли колко народ са свършвали там.

41.   Авторката съм до номер 10. моя партниор ми е мъж. И много обича аз да му свършвам на езика, като се клатя върху него. Но не е привърженик на свирките. Опитвала съм му спермата не един път. Но когато аз пожелая тои не държи на това. И само за протокола с него сме вече23г

42.   Моята много обича да и свършват в устата! Но от доста време не иска не я кефи вкуса на моята сперма нещо. Иначе ми е споделяла, че на други мъже гълта с удоволствие и дава да свършат в устата и.

43.   Жена ми го обожава! Казах ѝ, че аз не съм много ок с това, имайки предвид, че съм пушач и то страстен пушач. На жената не ѝ дреме.

44.   Ебах една хубавица малко над средната възраст,но нещо не беше наред с путката й,все я болеше и поиска да ми направи минет и да глътне всичко!
После ми призна,че путката й все я боляла,когато я ебат там,затова от години е усъвършенствала минета,гълта на всеки,а най я кефи когато кура на ебача се празни в устата й и пулсира,та получава оргазъм от това

45.   Моят скромен опит показва, че някои определено го харесват. Първото момиче искаше всеки път така, второто също, каза че много се възбужда от това да и свършвам в устата и да гълта веднага. Третата не харесва особено, гълтала е и казва, че не и харесва, но дава да свършвам в устата, просто после изплюва в мивката.

46.   при мен зависи от това колко съм възбудена. колкото повече ми харесва и има тръпка толкова е по-вероятно да се случи. вкусът обаче понякога чак ми се повръща от него. мисля, че е до отсрещния човек и моето желание и настройка :)