Споделена история от Секс и интимност

Скоро без но имам питане.
Ще бъда кратка, на 25 съм приятеля ми на 28.
Заедно сме от година, Но искаме да го направимбез презерватив.
Той ми е 1-ви, преди него не съм пала с друг.
Но си мисля трябва ли да ходя на гинеколог, понеже се притеснявам, че имам бяло течение...
Смешно е може би. Но да не му стане нещо..
Възможно ли е да имам инфекция макар, че той ми е 1ви?
Моля за отговори

Коментари

1.   По принцип е добре да се знае, от какво е бялото течение.
За себе си.

Бялото течение може да е от настинка, може да е реакция от презервативите.
Най-добре да се вземе секрет и да се изследва

2.   Първо иди на гинеколог, след вземане на секрет той може да определи дали е физиологично или е съпътстващо някакво заболяване. И по-добре ползвайте презерватив, ти може да си девствена, но не знаеш с какви той е бил през тази година, защото сигурно не е стоял на сухо докато чака "твоят момент". Не си момиченце на 10-12год., трябва да си наясно с рисковете от болести, забременяване и последствията за теб.

4.   Инфекция винаги можеш да имаш, но тя не е причина за бяло течение. Това че си била с един, не е причина да не ходиш на гинеколог и да си безотговорна със здравето си.
Също инфекции стават и без партньор, така че...

5.   Отиди, по-вероятно е обаче е флората ти да се промени след като махнете презерватива. Микробиология също може. Бъдете внимателни, щом сте предприели тази крачка, значи младежът умее да се контролира. Течението едва ли е течение, по-скоро секрет който се отделя при възбудата.

6.   От авторката! Извинете за грешките пиша от телефон.
Моля без нападки, не говоря с майка ми за тези неща, защото ми е неудобно да я питам подобно нещо.

7.   ако имаш бяло течение, въобще не прави секс докато не го излекуваш, и какво значи това да го правиш заради него, направи го заради себе си

ако младежът направи инфекция, не е като трипера, много бързо се качва нагоре, и дори да го излекуват цял живот наболва и трябва да се поддържа с разни не много забавни методи

изобщо не знам къде ви е акъла на жените, особено малките, не ходите на гинеколог, то и без да има течение може да стане...

един път да стане белята при него, примерно да не се изпикае след акта, или да му е паднал имунитета, цял живот ще те споменава с добро

8.   Авторката.
Когато не правим секс се вижда че е бяло тачение.
А след секс винаги първо се мия, проблем ли е?
А той ако не се изпикае след секс какво ще стане.
Найстина не ми е ясно, учила съм но явно съм забравила.
Мерси за информацията ценна е.
Боли ли като взимат секрет и какви въпроси питат?