Споделена история от Секс и интимност

Финансово спонсортсво замяна на интимни отношения
Вече съм го решила, и няма връщане назад. Търся си мъж за финансов спонсор срещу дискретни интимни и прятелки отношения. Само дето е много трудно да намериш такъв. Имате ли преложения къде чрез интернет да намеря, освен в alo.bg, някакви други сайтове?

Коментари

1-50 от 68

1.   Колко искаш? И какво предлагаш?

2.   От Авторката: kЪм номер 1 ако питате от интерес, можем да се свържем чрез имейл :)

3.   2, тук не се разменят контакти.

4.   Освен някой чичка над 50 друг няма да се навие да ти е sugar daddy. Мързеливи жени.

5.   Авторке, далеч не е толкова трудно, колкото си мислиш!

Но пропускаш доста инфо относно сделката.

Първо ти на колко години си?

Второ - колко си красива от 1 до 10?

Трето, имаш ли образование и какво? Интелигентна ли си, забавна, духовита, чаровна... пр.?

Имаш ли задръжки в секса? Колко сексуални партньора си имала досега и като цяло какъв опит имаш? Как оценяш секса, който правиш и знаеш ли да задоволяваш един опитен и улегнал мъж?

Знаеш ли как да се държиш уважително, достойно, да не го злепоставяш, да не мърмориш, да не хленчиш и прочее нещица, всички от които биха ти дали веднага червен картон, ако не ги спазваш?

Въобще знаеш ли как да се държиш към един зрял мъж?

И не на последно място колко пари искаш месечно за лични нужди и какви са ти другите материални интереси и условия?

Та, заповядай...?

6.   Щом си готова да правиш секс за пари, по добре стани компаньонка като всички останали и си определяй сама правилата.

7.   Вече по този начин ли наричат проституцията?

8.   Да те издържа някой само заради едното чукане? От какъв зор като може да заживее с някоя, която освен секс услуги ще му върти и домакинството, че като работи ще внася и пари в къщи? Всъщност готин мъж за секс не плаща, може да хванеш някой дъртак евентуално.

10.   Много филми гледаш. Богатите в БГ са малко и ако плащат за жена, тя трябва да е млада и красива. Къде да ги намериш? В момента никъде, всичко е затворено...Лоши дни за проституцията настанаха от година насам...

11.   Към 8,

Да бе, ама тези "допълнителните услуги" в крайна сметка излизат доста по-скъпо. Така че така е перфе - пердашиш младо пиче, даваш там някви минимални пари, и останалото си го въртиш ти. А не да вземеш някоя, дето и без това няма да ги върши тези работи като хората, че и ще недоволства, и накрая ще плащаш в пъти повече, отколкото ако си беше наел проститутка, чистачка, миячка, и квото там друго ти трябва.

12.   Аз съм отворен към подобно партньорство. Не съм дъртак, на 36 съм, не съм Брад Пит, но не съм и Буги Барабата и мога да плащам щедро, но искам момичето да е младо 17-24 г., красиво и да ме предразполага и да го прави с желание, а не да се долавя фалш, да се чувства, че е на сила и че го прави само за парите (не че няма да е за това), както и да е забавен събеседник и да няма пиърсинги и татуировки (извинявам се, ако обиждам някого). В секса нямам извратени желание освен анален, искам просто да е малко по-дейна, не само да ляга с отворени крака, ами да прави това-онова и най-вече да язди. 2-3 пъти седмично ми е достатъчно.

1000-2000 лв мога да отделям на месец, отделно излизания, подаръци и почивки в чужбина, стига да си паснем взаимно, защото искам все пак и на нея да и е приятно.

14.   Мацко, зная, че няма да ме послушаш, но истински платежоспособните мъже, като нямам предвид собственика на кварталната бакалия, търсят не проститутки, а партньорки. Проститутките просто са им ниска топка. И някой по-горе много мъдро отбеляза: за какво му е на един красив и успял мъж да плаща за това, което съпругата му предлага безплатно плюс доходите, които тя носи и грижите по домакинството, които правят животът и на двамата по-хубав. Аз не мога да си представя даже мъж от приятелския ми кръг, камо ли пък съпруга ми, да даде пари за секс. Да не е луд?! По-добре ще иде за риба, че да си почине, докато жена му се погрижи за дома, децата и си оправи косата.
Клиентелата, на която можеш да разчиташ, е от контингента на споменатия собственик на бакалия или някой по-замогнал се часовникар.
А на мъжете, към които си се прицелила, ако ги искаш, ти трябва да им плащаш. Ще го разбереш много скоро.

15.   Тая тема е провокация,за да се види,колко балъка ще й се вържат !!!

16.   Еми няма как и еманципация, и феминизъм, и мъж с кинти! Който при това да ви търпи глупостите...
ДУХАЙТЕ СУПАТА!!!

17.   14, не съм авторката, но искаш да ми кажеш, че няма успешен мъж, който си има държанка? Ами те точно успешните мъже имат държанки, защото само те могат да си ги позволят. Някои дори и деца им правят? Нима няма дори висши политици и бизнесмени с дръжанки и дори такива хващани с протитутки? Клинтън? Тръмп? Уейн Руни? Хю Грант? Арнолд Шварценегер? Флавио Бриаторе? Берлускони? Един Мърфи? Марадона?

18.   Авторката: Аз не написах тази тема за да дойде някой да ми чете конско. Аз имах въпрос и съответно желаех отговори към въпроса. Но все пак благодаря на всеки, който си сподели мнението. Към онзи, който спомена феменизъм ще му кажа само, че аз лично нищо свързано с него не съм казала. Прочетох някъде, че не трябвало да му мрънкам, защо да му мрънкам? Отиваме там знаейки какво даваме и какво взимаме. За повечето хора, които казват, че богатите мъже не искат държанки, ами не искат.

19.   Авторката: Забравих да кажа, че темата не е за провокация! Аз исках съвет от къде да намеря такъв човек, а не някой тук да ми предлага! Въпреки, че към номер 12 благодаря за офертата, в много неща имаме общи намерения лошо, че няма начин как да се свържем за да поопознаем. :)

20.   19, може да се разменят контакти, но не трябва да става на територията на сайта. Може да пуснеш линк с песен поздрав в youtube, като предварително си оставиш контакт в коментар под клипа. Но трябва да е някоя по-непопулярна песен, че иначе докато отворят линка, коментара ти ще е отишъл много надолу и няма да се вижда.

21.   Много сте ми смешни тези, които твърдите, че само грозни и стари мъже си плащат за секс. Плащат си за секс и готини мъже, които искат да боднат нещо различно без ангажименти и после всеки по пътя си. 200-300 лв на месец не се кой знае какъв разход.

22.   Тука имаше някаква подходяща оферта.
Абе то е хубаво секс и пари да има, но и любов някаква.
За мъжете ибодването, ами кво да им бодват на минали през ного мъже жени, и пари да дават, нали вкъщи ако има жена, за какво.
То няма равноправие в отношенията, двамата работим с мъжа ми, аз и вкъщи мен всичко почти ме чака. Мъжете са по-добре,. А пари не бих казала, че ми дава. Даже е стиснат.

23.   Авторке, на колко си? Красива ли си? Колко си разкрепостена в леглото? Какво образование имаш? Работиш ли и колко трудов стаж имаш?
Само мързеливите жени и от етноса искат да изкарат пари като лежат по гръб с отворени крака. Ако се възприемаш като едно от двете, жалко за родителите ти.

24.   Номер 12,добра оферта!

25.   21, да го кажем така - само СБЪРКАНИ мъже плащат за секс. Такива, на които нещо в живота им липсва или са пропуснали...
Пък ако ще и да са красиви и млади - толкова по-зле за тях :)

26.   Прав си номер 21 -200 300 лева не кой знае какво за жена , но за някой който печели по 600 лева са си доста пари !

27.   15, да бе, ще се върже някой...
Това ще трябва да е само някой безнадеждно закъсал помияр...
Правим си бъзици и си чешем езиците тука!
Весело да става и време да минава :)

28.   Остави поздрав под някой клип в ютуб, ще се свържа с теб.

29.   Ще се свържеш с нея ли? Тука да не е ебалня ве?

Ше я боднеш един-два пъти, колкото да я погъделичкаш и ще размахаш портфейла, предварително зареден с тлъста пачка, колкото да я залъжеш, че имаш кинти и ше ѝ дадеш засилка по пързалката и ше ѝ биеш шута с 200. Ясна е работата.

Авторке, сега ще ти спестя много мъки и унижения.

Имаше един тук Убавец, който зареждал портфейла догоре и взимал колата на шефа и с тех айде мацката у SASA и прави една сметка поне 100 лв. и мацката му каца отгоре за вечерта. След което нашето момче ѝ бие шута и следващия петък вечер кани нова. АКо върже за 1-2 излизания, върже, ако не, аййдЕ!

И това всичкото, защото по негови думи "не издържал", нямал толкова кинти да дондурка някоя! Представял се за енергиен експерт и мацките му лягали в краката и между краката.

НАПРАВИ СИ СМЕТКА, КОЛКО СТЕ ЖАЛКИ!

от 5

П.П. Айде са в знак на благодарност целувай к**** (крака!, да не си помислиш нещо друго?)!

30.   Към №12 Много добра оферта.Ех как и аз не пуснах такава обява..Сега съм женен.Разходите ми са много повече от 2000 лв на месец за жената .И секс не виждам на хоризонта..И скука в леглото когато благоволи нежната половинка..Преди да се оженя на един купон един батко сподели ,че ако раздели парите които дава на секса който получава от жена си му е 2-3 пъти по изгодно да си намира женска компания 2-3пъти в седмицата.Не повярвахме тогава.Ама сега....

31.   Съчувствам ти.. Според мен, не търси мъж, за да ти е "финансов спонсор", наречи го по-добре партньор с добра професия или който има възможности... И се цели в такива мъже, но направи така че и ти да си им на нивото - поддържай се, не говоря да изглеждаш като кифла, ами истинска и себе си, както си се чувстваш най-добре. Трябва да си интелигентна. Ще е хубаво да имаш и професия и/или някакви кариерни цели, ХОБИ ако щеш, но нещо, към което да се стремиш отделно от от това, че ще си му приятелка. Нещо, което те пали и което има смисъл за теб. Да имаш свои интереси, да си имаш малко достойнство, не да се хвърляш веднага в леглото или да искаш пари директно и прибързано. Нещата да стават лека-полека с този, който си си избрала. И винаги имай самочувствие, че си ЦЕННА жена и го излъчвай така че и той да го усеща. НО, всичко трябва да е искрено, ако има фалш ще се усети и няма да ти се получи. И със сърце, и със разум действай. Хитро, тактично. Накарай го да иска да те има и да инвестира в теб(т.е. да ти купува дрехи, да те черпи, да ти дава пари ако щеш). И бъди благодарна. Но в началото задължително му предизвикай интереса и му покажи че си ценна, не му бъди удобна в никакъв случай. И не се интересувай от парите му чак толкова много. Много по-хубаво е според мен да имаш богат мъж до себе си като партньор, отколкото само да разменяш секс за пари...
И още нещо, според мен първо поработи над себе си, ако мислиш, че има над какво, като най-важното е вътрешното ти усещане, че си ценна и ЗАСЛУЖАВАШ да си в компанията на такъв мъж, ЗАСЛУЖАВАШ да си на това нито и той да те глези с подаръци и да ти дава пари, внимание. Прави неща, от които те е страх, рискувай, бъди смела, за да си по-разкрепостена в леглото. И пак казвам- колкото и да ти се иска, когато видиш, че и ти и той имате интерес един към друг, се задържете МИНИМУМ един месец, без да стигате до секс. Така показваш, че имаш достойнство и класа. Успех!

32.   31 - Вземи издай един наръчник за начинаещи държанки /проститутки. Обаче накрая опиши и залеза на кариерата им- като увехнат и паричкото ги смени с по-млада и свежа пОтка. Защото кандидат-метреси много, ама богаташите са кът.

33.   Почти съм убедена, че темата е кьорфишек, но все пак към авторката - ако наистина си готова за такъв вид "работа", и наистина си готова да се жертваш, бих ти предложила да опиташ във форуми и сайтове за БДСМ. Идея си нямаш, колко готови да плащат мъже, има там.
Можеш да продаваш носено бельо, чорапи, обувки, дрехи, чорапогащи - дори не е нужно наистина да се срещаш с тези мъже - има достатъчно готови да си плащат за виртуални сеанси.
Трябва да попрочетеш малко за игрите на доминация и подчинение, но все пак - всеки бизнес иска инвестиции. Също - да се сдобиеш с реквизит - фетиш облекла и играчки.
Като се понаучиш и поотракаш, може направо да се пишеш професионална домина и там вече идват големите пари - по 300-400 лева на сеанс.
Това е идеална ниша и познавам много дами, които заработват успешно в областта.
Е, не е като сюжета на "Хубава жена", но те тия неща са само във филмите...

34.   В сайтовете за запознанства е пълно с такива предложения, не се знае обаче колко са реални, но все пак не пречи да провериш.

35.   Не мога да разбера защо “чичка “ наричате хора около 50?
Има ( като включвам и себе си ) мъже на тази възраст които изглеждат в пъти по-добре от младежите на 25-35г В пъти по -добре!!!!!!!

36.   35, мечтай си. Едно е да си Джони Деп и Брад Пит на 50, друго е да си мечтаеш само.
Мъжете на 50 масово са оплешивели, или побелели, с шкембенце и се обаждат болежките. Не можете да мясате на децата си , няма база за сравнение . Освен ако не се открие Изворът на младостта.

37.   "Има ( като включвам и себе си ) мъже на тази възраст които изглеждат в пъти по-добре от младежите на 25-35г "

Да, ако си Джордж Клуни. Ама повечето само си мислят, че са като на 25. При това и си вярват. Ето ти си живото доказателство. Защото аз гледам, гледам и не виждам и един 50 годишен, изглеждащ като на 25, камо ли да е "в пъти по-добре". Тя душата не остарява и хората и на 60, още се приемат като на 20. Ама тялото си е тяло и си остарява и още как.

38.   Самият факт, че авторката не откликна на предложенията тук и не реагира по никакъв начин, ме навежда на мисълта, че историята е партенка. Уж много се е засилила да търси и не може да намери, обаче като ѝ предложиш, мълчи като гъз.

39.   до 36- От Джони Деп и Брад Пит:) има пет пъти по-добри мъже. Познавам мъж на 45, който може да пробяга двойно повече от някой бегач на 27, и който може да бие на канадска и бичмета по 120кг от залите за бодибилдинг. Да не говорим, че му сече пипето и си има супер приятната стегната външност. Усмихнат и младеещ. Много мъже под 30 са аутсайдери до него. И да, при проститутките ходят и супер тренираните хубавци. Лъжете се, че са само чичовци и дебелаци. Щом ви допада илюзията, ок.

40.   Трябва да си младо момиче до 25 години и да си със силикон, надути джуки и т.н. Това е вървежно в момента, но ти едва ли имаш пари за тези интервенции. Почваш като проститутка и като събереш парите за подобренията и се тунинговаш, тогава можеш да търсиш твоят човек. Пример в това отношение е Гонзовица.
Много от тези мъже са извратени и ще искат да им лижеш задниците и краката. Трябва да не си гнуслива.

41.   На това навремето му викахме проституция, сега вече е спонсорство!? Ама си е чисто ебане за пари, а курвата си ги печели с путката! Проституцията е извън закона, но спонсорството не е, добре е замислено.

42.   39 от 36
Да, ама е на 45. Никоя млада жена няма да я вълнува колко търчи като кон , или кой бие на канадска, а ще гледа, че е стар за нея. Външно може да не мяса на 40-50 чак толкова , защото внимава какво яде , и се маже с кремчета, ама вътрешно чарковете му са като на 45 годишен човек. Поизхабяват се.
Старото си е старо, младото- младо.

43.   До 40 глупости. Тези само с джуките са само за секс.Aко искаш заможен и нормален мъж ,а не мутра си се поддържай нормално без тези изгъзици. Бъди нагласена да,но без силикони, джуки и глупости. От жена ,която ходи със заможен лекар.Просто бъди нормална,кокетна.

45.   Като жена съм склонна да се съглася с мъжете, че реално повече дивиденти ще получиш, ако не търсиш просто финансово спонсорство, а мъж с финансови възможности, който да завъртиш на пръста си.
Ако е спонсортство, той е напълно наясно с причините ти да бъдеш с него. Наясно е и със своите. Ще ти дава минималното, защото няма някакъв стимул да ти дава повече отколкото изискваш. А вие предварително уточнявате все пак условията. Ако, например, си му казала, че очакваш подаръци или той се е ангажирал сам с това да ти прави такива, то ти наистина ще получаваш, но те няма да имат значителна стойност.

Но виж, друго е, когато един мъж те вземе под крилото си. Когато вижда в теб своята любима жена. Когато се е ангажирал с грижите за теб, като негова жена. Той може изцяло да поеме грижите за външния ти вид, защото ти се поддържаш заради него, нали? Демек няма да ти дава 200лв за секс, но ще ти даде толкова само за да ходиш на фризьор всеки месец, защото иначе не се боядисваш добре, не се чувстваш комфортно така, а той иска ти да си щастлива и спокойна. След това ще ти даде 1000лв за лазерна епилация, за да не се тормозиш ежемесечно с обезкосмяване и да се чувстваш добре. След това ще ти даде 500лв, за да си сложиш филър в устните, защото постоянно мрънкаш колко са ти малки. Той реално рядко прави тези неща, защото на него много му пука - той те е харесал вече. Мъжът го прави, за да си ти щастлива и да го правиш щастлив. Разбира се, че има много, които ще очакват поне да се грижиш за дома. НО! Има и такива, на които, ако обясниш колко неприятно е това и как не ти се занимава, просто ще ти дадат пари, за да намериш човек, който да върши тези неща в дома ви. И да се погрижиш, разбира се, да не е някой, който да ви окраде. Някои ще искат да готвиш. Други, като установят, че не ти доставя удоволствие или пък че не се справяш, ще бъдат напълно ок с това да не се храните с домашно приготвена храна - дали ще излизате, дали ще поръчвате, няма значение.

Как да намериш балък вече не мога да ти кажа. Но в общи линии е факт, че мъж, който е влюбен в теб и който задържиш влюбен в теб, ще ти даде всичко, за което си мечтала. Важното е и да съобразиш това, че от теб зависи. Няма как, ако само мрънкаш, цоцкаш пари и не го правиш щастлив, да бъде с теб цял живот.
Моят настоящ партньор е давал всичко гореописано на бившата си. Носил я е на ръце, да й е добре, да й е хубаво. Даже не се беше замислял, че е с него само заради парите... Колко глупав може да е един влюбен мъж? ! Много! Но тя просто в даден момент е прекалила с това да иска, изисква, мрънка и на него вече му е станала неприятна компанията й, защото не му е носила радост.
С мен не е точно същото, защото аз съм романтична и съм домакиня, а и се влюбих в него преди да съм наясно с финансовите му възможности, така че дойдоха по-скоро като бонус към личността му. Може да не плаща за чистачка, примерно, защото на мен ми е приятно да подреждам вкъщи и да си почиствам по мой си начин, но пък, например, не съм плащала никакви ремонти за колата откакто сме заедно. А преди това беше много голямо перо от бюджета ми. Не съм плащала и сметки много-много, особено след като вързахме телефонния ми номер към неговото име - съвсем нищо не съм плащала. Не ми дава кеш, защото аз си работя (доставя ми удоволствие, харесвам си работата и искам да продължа да я върша, той няма проблем с това да не изкарвам пари), но пък имам достъп до всичките му пари и винаги мога да взема, ако ми трябват и искам. По негови думи - без да питам. Почивките ни, например, аз ги организирам, но винаги плащам с неговата карта и като го питам дали приема дадената оферта ми казва, че не е важно колко струва щом условията са подходящи за нас. Ако му кажа, че искам нещо, но е скъпо, по принцип го получавам като подарък в кратък срок от време. В началото ме стряскаше с това си поведение, но с времето се научих, ако смятам нещо за абсурдно скъпо и не искам да дава пари за него, защото реално няма такава стойност, да уточнявам, че не го искам, просто го харесвам нещото, но ако е на по-приемлива цена. Това го накара лека-полека да се научи и той да разглежда продуктите като стойност. Не може да даде 200лв за тениска, като може да получи същото качество за 20лв... Не е ок, колкото и пари да имаш. Направи ми застраховка живот само защото го питах нещо си в тази връзка. Искаше да сключим брак само за да може едно жилище да се води и на двама ни, но там аз "сглупих" да му кажа, че искам да ми предложи не заради някакви практични неща, а защото той чувства, че иска да изживее живота си с мен (романтична съм, както споменах, държа да имам брак на база любов, а не на база закупуване на жилище).
Но аз съм си аз, а ти си си ти. Просто нещата, които той ми дава, реално можеш да ги получиш и без да си влюбена като мен. Важното е да си осъзната личност и да можеш да завладееш и задържиш мъжа. Може би коства малко повече отколкото да уредите условията на спонсорството, но пък определено и получаваш повече.

46.   В това видео е нагледно казано какви са двете най-ширещи се сред съвременните жени поведенчески отклонения, които ги правят все по-непривлекателни за мъжете. Това са мързелът и готованството им (самовтълпяването, че заслужават много и все наготово, без да правят усилия за това):
https://youtu.be/aTa0CLOBcfU

47.   От Авторката: Тази история не бе лъжа. И още не е. Не се свързах с предложението тук, защото започнах да комуникирам с друг мъж, но нещата не тръгнаха на там където исках. Да, ще има хора с които нещата няма да стават по план, но те не са единствените. До мъжа с предложението, ако то важи още, става ли ти да дадеш линк към песен, защото не разбирам какво трябва да ти пиша там. Ако си съгласен остави там твои имейл. :)

48.   33, моля те, сподели кои са тези сайтове. Много ме заинтересува това, което пишеш.

50.   Боже, колко мъка има по този свят....

51.   Много добре, само да намериш балък. Аз опитах така да си плащам наема, като студентка. Веднъж на седмица си лягах с хазяина и не плащах наем. Но след четвъртия месец, човечеца развали сделката. Нямал забележка относно моите умения в леглото, но все пак предпочитал от другия месец да му плащам. Тъпо! Мислех, че съм му завърттяла главата, и ще карам до завършването гратис.

53.   До номер 35 - те такива като тебе, които сами си бият тъпана са точно чичаци на 50-60 и повече и си мислите, че ви минават тъпите номера пред нас. Сложил си хубавия костюм и лъскавите обувки и се надяваш, че няма да се забележи как си с увиснал шкембак като торба и от него не си виждаш мъжкия атрибут. Дори и да имаш още коса е съвсем къса и само отстрани, обаче видиш ли щото живееш сам и си с 500 лева в джоба и ще ти пристане някое младо момиче или жена, която знае какво иска. Е да, ама не! Избиваш комплекси с такива коментари колко си добре, а всъщност редовно вечер се наливаш и пускаш в някой форум или тука коментари как въртиш любов с две жени и какъв атлет си. Хайде без тия, не сме вчерашни. В интернет 90 процента от мъжете са машини за секс и с яко стегнати тела и на 50. Сигурно, но в някоя друга вселена.

54.   до 45
Готова си да издадедш наръчник на държанката. Може и семинари да започнеш да правиш - като Кобилкина. Смешното е, че наистина мислите, че им въртите главите на мъжете. Те са много наясно с опитите ви да ги заблуждавате, но се правят, че се връзват, защото така им изнася. Като излезе нещо по-добро на хоризонта и ви бият шута именно заради досегашните манипулации, а вие се чудите откъде ви е дошло, уж всичко беше наред и номерата минаваха :)

55.   Номер 53, познавам един пич над 50-годишна възраст, който слага в малкия си джоб повечето мъже на 35-40 години. Външно е много съхранен, а сигурно и вътрешно, защото се храни здравословно, не пие, не пуши, редовно тича из планините и между градовете по над 100-130 км и кара велосипед из цяла България по стотици километри. Прави десетки лицеви опори с една ръка. В лицето прилича на мъж около 40-те, макар че е на около 52-53 години. Тялото му е стройно и жилаво, макар и не масивно, защото не практикува силови спортове, а такива за издръжливост. Не всички мъже са като него, но все пак има и доста добре сложени (да не се разбира "планина от мускули", получени по съмнителен начин).

1-50 от 68