Споделена история от Секс и интимност

Жените обичат аналния секс
Дами, защо толкова обичате да ви шибат в г*за?

Да, знам, понякога наболява на моменти, ама ви кефи!
Някои от вас направо се молят за грубост и ако не ги боли по време и след това, направо не го признават.
Та, въпросът е, мразите ли се? Това някакъв мазохизъм ли е?
Повечето имате фантазии как ви изнасилват, и като говорите, все изнасилването трябва да е предимно анално.
Първата ми приятелка се мръщи първите 2 пъти като пробвахме, ама на третия като се отпусна и почна да си търка клитора, така свърши, че после цял месец и кусур ме молеше всеки път "моля те, вкарай ми го в дупето", че чак на мен по едно време ми омръзна. Свърваше по-бързо и по-силно, отколкото при вагинален секс.

Кво става бе мацки?

Коментари

1.   Факт, че много жени вече се отпуснаха и ги харесват, но си трябва подход и доверие. Мойта ми даде много бързо, но отзад, но е много свястна и аз съм внимателен и гледам да и харесва. То е ясно, че в даден момент ще можеш да си блъскаш спокойно, но не е нужно да се филмираш толкова.

Мисля, че темата е писана от мастурбатор.

4.   Кой ти каза на тебе, че жените обичат този вид секс? Да, има някакъв % жени, които може да им харесва но е малък! Другия % го правят, за да ви угодят, защото ви обичат! А другите са били насилени без да ги питат! Няма нужда, да говориш от името на всяка жена ..

5.   Да, някои го харесват, иначе какво щяха да ви правят с малките пишки? А, така, малко почесване отпред и отзад и остават доволни.

6.   Добре е авторе, че от личен опит знаеш че наболявало!

7.   Пишеш това, защото си попадал на такива жено, но това НЕ ОБЩОВАЛИДНО за всички. Голямо секс удоволствие е, когато те боли, няма що!!! 1. е отчасти прав в заключенията си, но само от части. Мъжът трябва да е много внимателен

8.   Мъж съм, но не съм съгласен с твърдението. Повечето жени всъщност не обичат такъв секс. Някои никога и не са опитали. Има и такива, които обичат, но са доста по-малко. А има и такива, които го правят само за да угодят на мъжа, че да не ги зареже. Особено ако е богат и преситен на женска плът, мацката гледа да го задържи като изпълнява всичко в леглото.

9.   Жените може да обичат, ама мъжете не обичаме. Не мога да се накарам да си вкарам члена в нечий анал, сори жени. Гнусна работа.

12.   Ами пробвай, бе, пич! То е очеизвадно че, искаш. Вместо да проектираш собствените си фантазии- пробвай, не се срамувай, то и без това половината обърнахте резбата...

13.   Няма как да говориш от името на всички жени, миличък. Аз примерно даже не обичам да ме доминират, а да съм доминант и садист, а съм нежна крехка жена, така че? Ако иска отзад моят, ще го пратя при някой гей.

16.   Кой те излъга, че ни харесва не знам, но си в дълбока заблуда. Пробвала съм и не бих повторила, повечето ми приятелки също. Само за 1 се сещам, която и харесва.
Ж22

17.   Н 4
А ти от къде на къде да говориш от името на жените и знаеш даже %-те.... Аман от такива всеьнайки като теб дтари и дърти лелки.
Ас съм фенка на аналният секс и мога да ти уверя че цялата компаня от моите приятелки го правят с гаджетата им и то с кеф както ми разправят.
Има тук в сайта едни стари моми и бабички които чуят ли думата анален и хукват да обясняват колко ужасно било... колко лошо и разни такива апсурди.
Абе оставете хората да си живеят живота както те си иска и както им харесва.
Аз не мога да правя френска понеже не я правя хубаво но това не значи 4е не трябва да ми харесва.
И за твоята информация няма такъв оргазм както аналният... направо те тресе такива тръпки 4е вагналният паста да яде :)

18.   Моята жена има хемороиди и определено не ѝ харесва там.
Въпреки че съм мъж, не обичам да прониквам в ануса. Освен че е доста тясно, не усещам тази специфична текстура, която я има във вагината. Дори се е случвало да ми пада ерекцията по време на анален.
Имах и неприятна случка в младежките си години, в които една мацка не си беше направила клизма и целият ми инструмент беше във фекалии, а аз съм супер гнуслив.
Просто не слагай всички под общ знаменател.

19.   Дами и господа, продължаваме обиколката на Музея на човешките заблуди! Зад тази витрина виждате експонат 5321 в нашият музей! Това е същество, което някога е било мъж /доста отдавна е изложен тук, все пак, а скоро не сме проверявали дали е жив и просто спи/. Същото е било пристрастено към порното и е приело всичко, видяно там, за реалност. Ако вярваме на думите му /с колегите се двоумим по темата и никой не се навива да пусне обява онлайн с допитване по въпроса/, то е имало първа приятелка. Това не значи, че е имало втора, защото може да си я нарича първа с цел да уточни, че е първа. За негово нещастие първата му приятелка несъзнателно е потвърдила заблудите му за секса и женските предпочитания. Ако хуманистите се притесняват как така сме го затворили насила в тази стъклена витрина, спокойно! Той самият го поиска един ден, когато каза, че или ще е това, или ще се метне от някой мост. Така че му направихме услуга!

А сега отиваме към експонат номер 5322 - снимка на жена, която според кълнящи се в това хора винаги е била сексуално задоволена, когато мъжа ѝ свърши - без значение колко време продължавал акта и дали мъжът изобщо се е погрижил за нейната възбуда по някакъв начин. Снимката е доста съмнителна, но оставям на вас да прецените вярвате ли на историята или не!

20.   Чак пък много харесване, не бих казала. За разнообразие от време на време го правим.

21.   Лелееее колко мъжомразки и комплексирани лелки и морални баби4ки има в този прекрасен сайт не е истина.... проблема ви е че който не мисли като вас или има по ро различни желание... така го черните че нямам думи.
Толкова омраза има във вас не истина

22.   И какво от това бе хора? На някого нещо му харесва, на другиго - не. Едни обичат да слушат Бетовен, други - не. И за ужас на първите, обичат чалга.
Аналния харесва и на някои мъже (май на повече).
Различното е, че някои мъже като се пристрастят, спират да търсят изобщо жени и да ползват предния си инструмент по предназначение. За жени, които са преминали само на анален, не съм чувал. Едни отказват контакт с мъже ("обръщат резбата"), но не е съвсем ясно дали се отказват от "нещо да им влиза там". Знае се, че лесбийките масово ползват помощни средства.
Та никак не мога да разбера, какво ги бърка някои хора, къде ги сърби други хора? !