Споделена история от Секс и интимност

Незадоволена
Здравейте! Аз и приятелят ми сме на 23 години, заедно от година и половина. Всичко между нас е страхотно, освен секса.Той просто не ме задоволява. Любовна игра почти няма (според него 1 минута целувки са достатъчни) и нормално след като не съм особено възбудена в началото леко ме да боли. Който проблем той решава като му правя орална любов, за да не е толкова сухо. Отделно където почти няма полов акт в който да не е получил френска любов (секс правим почти всеки ден) , а същата дава максимум веднъж в месеца. Даже няколко пъти докато правим секс просто спира и иска да го довърша с орална. В доста от случаите пък докато го правим и усещам как оргазма наближава той или спира, или свършва преди мен. Като след това и при всеки един полов акт след като той е свършил става и се облича. Даже не се и замисля да ми помогне да свърша и аз. Обичам го и не искам да се разделям с него само заради това, но на моменти ми действа доста изнервящо и депресиращо.

Коментари

1.   Че усти да говорите нямате ли, аз си казвам всичко на партньорката ми без задръжки в секса и тя на мен също, да не говорим за задоволяване това ни е честа тема аз всячески я питам и разпитвам гледам я по време на секс как реагира това ми е мания да и доставя удоволствие иначе акта е безмислен, не съм ит най издръжливите но си има методи всякакви, твоя човек е егоист.

2.   Авторке сексът е за да му е хубаво и кеф на мъжа!!! Запомни го това!

Природата така го е измислила, че въобще за да може да зачене жената, МЪЖЪТ (не друг, а мъжът! ) трябва да се възбуди, да достигне кулминация и да свърши, нали така?

Следователно в половия акт е важно МЪЖЪТ ДА СВЪРШИ!

Питай безбройните поколения мъже назад в миналото. А и в днешно време дали нещо се е променило? - ОЧЕБИЙНО НЕ!

Те, огромната част от жените в миналото въобще не са и изживявали такова нещо като оргазъм. И сега е така, но има подобрение в тая посока и то преди всичко заради нас мъжете!

Честно казано не знам защо се оплакваш!?

Свирките сме говорили, че се предпочитат от почти 100% от хетеро мъжете и не само!

Трябва да обърнеш СЕРИОЗНО внимание и на факта, че вулвата ти е с кисел вкус като следствие от вагиналните ти сокове! А тези "напитки" понякога са толкова кисели, че е абсудно да искаш някой да ги консумира! Не само това, но тези КИСЕЛИНИ СЛУЖАТ ЗА ПРОЧИСТВАНЕ НА ВЛАГАЛИЩЕТО И В ТЯХ СЕ СЪДЪРЖАТ БАКТЕРИИ, УМРЕЛИ БАКТЕРИИ И КЛЕТКИ. Ти би ли пила от подобем коктейл, а?

Виж, спермата е алкална на вкус и като вземем предвид съдържание й, което е изключително богато на витамини, минерали... , то тя е много полезна за чревната флора и организма!

Няма как да излъжеш природата, мацка!

Общо взето тепърва откриваш предназначението си на жена, а то е да създадеш семейство, да заченеш, да родиш здрави деца, да ги отгледаш и възпиташ, а не да си чешаш шунтата и да сменяш само стъргалата...

Опичай си акъла!

3.   Поговорете споделяйте си проблемите с разговори всичко става, а не да се оплакваш тука, гаранция ако си поговорите всичко че се оправи.

4.   Каза ли му го или той "сам трябва да се сеща"?

6.   Доста егоистично от негова страна. За съжаление, когато мъжете са по-незрели е точно така. Напъва и каквото стане, важното е на него да му е добре!!! Трябва да говориш с него за това открито, директно. Всеки ден секс, сигурно ти идва в повече. Това не е маратон, започни да му отказваш. Твоята оргазъм и твоето удоволствие също са важни Имаш чувства, а правенето на любов не е удовлетворяващо за теб. Ако нещата не се променят, ще стане още по-трудно. Този младеж трябва да е наясно, че за да задържи жена до себе си за напред, трябва да се отнася отговорно и към нейното удоволствие и да и го дава. Не си длъжна да има френска, когато все той гледа да е добре. Не си длъжна да му даваш нищо. Тръгни си, ако държи на теб, няма да те остави и ще се постарае и на теб да ти е добре. Ако не справиш сега с този проблем сега и не отстояваш своето удоволствие, тепърва ще има проблем със секса, Мъжете трябва да бъдат научени как да ни доставят удоволствие, както ние се стараем за тяхното. По-зрелите и чувствени мъже го правят и не биха оставили приятелките си незадоволени!!!

7.   Тия неща дето си написала с него коментира ли ги? жените често мрънкате и чакате мъжа да се сети сам. Ми мъжете не се сещат сами, особено младите! Вземи поговори с него!

8.   Заради такива смотльовци се случват изневерите от страна на жените. Хем смотан, хем пък и егоист. Сигурен съм, че и в други отношения е такъв, не само в интимните.

9.   А тези неща сподели ли ги с него? И какъв е отговорът му? Ако не си му казала как се чувстваш, непознати хора няма как да ти помогнат да си изгладите отношенията.

10.   Първото трябваше да разговаряш с него по въпроса, вместо да пишеш тук. Даже и да имаш нужда да споделиш и да получиш съвет е на практика безсмисленно, ако преди това не си говорила, споделила с него проблема си. Живеете година и половина заедно и ти не си му казала какво искаш и какво се случва, когато сте си самички? !? ! Странно ми се струва, та чак и нереално. Та за какво си говорите като става въпрос за секс, като изключим различните желания и прищавки. Нали трябва да има и подобрение.

11.   " Даже не се и замисля да ми помогне да свърша и аз. " А ти замисляш ли се това, което си написала тук да му го кажеш на него? Този е един егоист и като любовник е нула, според мен. Като поиска орална за да свърши просто му откажи и му кажи, че този път ти искаш да свършиш преди него и нека той да ти направи френска на теб. Ако не иска, стани и се облечи- дръж се с него както той с теб. Изобщо не си длъжна да се стараеш за неговия кеф след като той не прави същото за теб.

12.   Абсолютно същия секс правя, чувствам се по същия начин..

13.   И ти година и половина търпиш този кофти и егоистичен партньор? ! Че той те ползва като проститутка, или още по-вярното- надуваема кукла. Просто надуваема кукла.
Кое ви е страхотното? ! Че става и се облича веднага? ! Че претупва работите? ! Че е кофти любовник? ! Че не се интересува от твоя кеф, а само от неговия си? ! Че редовно иска свирки? !
Щях да напиша да му кажеш колко е зле и егоист, но щом не му иде на акъла изобщо дали ти си свършила, боли ли те, значи смятай за какво те има.
Ако това е любов....

14.   Не те обича и е краен егоист. Казвам го от опит!
С бившата бях така - гледаше само тя да е задоволена, а грам не ми обръщаше внимание на мен, всичко трябваше да си искам, докато аз винаги мислех първо за нейното удоволствие и очаквах реципрочност, която не получих.
Отношението в секса е доста издайническо, помисли наистина дали е за теб, човек, който го е грижа само да те бодне и да си обуе гащите :)

М35

15.   Според мен това са си сериозни проблеми и загатват за по-нататъшни такива. Но все пак не обричам връзката на провал... има само един адекватен съвет - говори с него. Просто му обясни, че ще ти е приятно да свършиш, защото и да пишеш тук той няма как да разбере какво те мъчи. Трябва комуникация. Ако след това няма промяна вече ще си решиш.

17.   Ужас, съжалявам! Нали ти в ясно, че това няма как да продължи безкрайно и ще става по-зле за теб. Просто не си пасвате. Или го обучи, за което се иска и голямо желание и старание от негова страна, или връзката ви е обречена. Независимо дали ще се разселите или не.

18.   Вие имате странни виждания по отношение на интимните взаимоотношения. Тези хора са разминаващи се, те не са един за друг. Или още по-лошо, този е пълна скръб! Усещайте се. Как е възможно, не познавате ли мъжете с качества и изразена сексуалност. Правете секс с тестостеронен тип, не с естрогенен :)

19.   Номер 2, Не знам на колко си години, и от кое поколение идваш.. звучиш ужасно егоистично, и глупаво. Значи, на мъжа да е кеф, а жената... няма значение. До кога с този начин на мислене до кога? После не се чудете, защо жените отказват семейство-деца и в краен случай, отиват на другия бряг. Ако ти в момента си сам, не се чуди защо.

Соня

20.   Аее тоя но. 2 и той май за лудницата..
Приятелю, ако беше така както казваш защо тогава природата е направила жената така, че и тя да получава оргазми? Айде като си такъв мъжки философ.
И аз съм мъж, ама вашите глупости понякога ми идват в повече.

21.   Като се замислих и аз май съм като теб. При нас всеки акт започва ссъс свирка, а аз мнооого рядко получавам орална любов. Не мога да кажа, че не свършвам, но винаги аз съм от горе, и аз се старая повече. Той лежи и чака аз да му доставя удоволствие, не поема инициатива за нищо. Тези които ти казват, че трябвало да по говорите, ами аз съм му казвала много пъти на шега, че не може така, че трябва да мисли и за мен. Обикновено след разговора няколко пъти гледа да се постарае, но така е изпросено, и после караме по старо му. Може би ако беше друга, щеше да се старае повече, аз търся вината в себе си и това ми скапва самочувствието. Не знам какво да те посъветван, знай че и други жена има като теб.

22.   Ето заради такива мъже, с какъвто е авторката, жените изневеряват и търсят други. И не казвайте, че такива жени после са еди какви си... Такива мъже не заслужават нищо добро откъм жена.
Момиче, зарязвай го тоя и си потърси друг. Не си губи времето с такъв. Годините си вървят, животът си върви, не си заслужава да стоиш с него.

24.   Авторке я помисли, щом не му пука как се чувстваш в леглото, колко всъщност му пука за теб като цяло ? Сама ще се сетиш за отговора, пък оттам нататък решавай дали ще търпиш подобна връзка или ще постъпиш с достойнство към себе си, вместо да се унижаваш.

25.   Номер 21, защо се обвиняваш заради друг? Мъже с такова неотношение не го заслужават.

26.   Ще го напуснеш този и ще си намериш друг, който да те задоволява в леглото и това обаче няма да е достатъчно, ще ти липсва нещо друго. Тогава ще пишеш: "Приятелят ми не е предприемчив и не печели достатъчно как да създадем семейство"?
Винаги нещо не достига....

27.   Я питай баба ти дали знае какво е оргазъм и дали е получавала изобщо, както 2 спомена. Тея женски списания ви скапаха и без това калпавата психика.