Споделена история от Секс и интимност

Колко време ще издържа първия път при употреба та спрей за чувствителност?
Заглавието..
Младо момче съм, не мастурбирам, не гледам порно, спортувам, не страдам от erectile dysfunction, но от "мастурбаторските си дни" съм наясно, че не издържам твърде дълго и свършвам за минута, ако ли не по-малко. Скоро усещам, че ще загубя девствеността си, и съм склонен да си купя лидокаин спрей с цел намаляване на чувствителността на пениса. Проучвайки, не видях някакви странични ефекти стига да е ползван правилно. Но все пак искам да се запозная и с чужди мнения относно този спрей. Възникнаха ми и въпроси, на които ще се надявам да получа отговор: 1. Ще повлияе ли по някакъв начин на ерекцията? 2. Колко време горе-долу ще ми отнеме да свърша след като съм го ползвал, имайки предвид краткия ми период на свършване без него? 3. Партньорът ми ще усети ли вкуса/миризмата на спрея?

Коментари

2.   Спокойно, ако сте открити, искрени, нещата ще се получат.

3.   По данните на производителите, в зависимост от спрея, действа около два часа. Пръска се само под главичката два или три пъти. След като напръскаш, изчакваш 15-20 минути. Чувството е особено, все едно пенисът ти е изтръпнал, но върши работата, за която е предначзначен.

4.   2 e прав/а, но понякога нещата не се получават удовлетворително и за двамата (дългосрочно).
И така - лидокаин - добър избор. 2-3 пръскания, сам ще установиш количеството.
1. Няма да повлияе по никакъв начин на ерекцията ти.
2. Ще ти отнеме толкова време, колкото ти отнеме (тук мярка няма), но 20 минути са ти гарантирани.
3. Нормален душ 10 минути след напръскването и си готов за подвизи без тревоги.
Успех, друже!