Споделена история от Секс и интимност

Секс на първа среща
Здравейте, момиче на 19г. съм! Искам да ви кажа какво смятам да правя..Да започнем с това, че още съм девствена, имах здравословни причини да се пазя, но вече съм добре. На всеки би му било странно едно момиче на 18-19годишно момиче, което е красиво колкото и нескромно да звучи, да е девствено и неопитно! Да минем на въпроса смятам да си хвана някой от друг град и просто да го направя с него. Не знам до колко е правилно секс за първи път и то с непознат, но не искам повече да съм девствена. От малък град съм тук няма с кого да тръгна, а пък и всички знаят, че съм имала връзка, но както споменах по-горе не сме правили секс заради други причини. Не искам да знаят, че все още съм девствена.
Какво да правя?

Коментари

1.   Ела при мен, ще те клатя като южен вятър слънчоглед.

2.   Да, направи го просто ей така да хванеш една венерическа болест за да не ти е срокойно просто да си отвориш един проблем на главата за цял живот.
Ж30

3.   Аз недоумявам как тъй цял град, пък бил той и малък, ще разбере, че ти си правила или не си, секс? И аз съм от малък град, ама идея си нямам, кой, кога прави секс...
И да направим разлика - секс на първа среща и секс с непознат са две много, ама много различни неща.
Секса с непознат е да хванеш някой в клуба и да му се наденеш в тоалетните, без дори да му знаеш името.
А при секса на първа среща - може да сте се опознали в мрежата много добре, да сте добили представи един за друг, кой, какво иска, харесва, очаква, всичко да е изговорено и да остава само да се осъществи на практика.
Далеч съм от отживелиците, че първия път трябва да бъде специален, с любов и бла-бла - първият път си е просто първи път - нищо повече.
Най-уместен ми се струва вариантът с човек от нета, но има голяма вероятност да попаднеш на някой селски ебач, който да ти разбие представите и да те отврати от секса занапред.
Сложен казус - не знам, какво да препоръчам.

Ж37

4.   Ти ли щи биеш пътя до другия град, или мъжът? Защото, ако ти смяташ да пътуваш или мъжа иска това, си е страшна набутвация и унижение. А кой знае какъв психар може да е.

5.   Защо не си хванеш гадже? Най-хубаво е да си хванеш човек с когото заедно да изследвате секса.

6.   Не ги слушай консервите. Направи го с презерватив. После ще се успокоиш. Трупай опит иначе с времето ще се комплексираш тотално. Аз съм много сексуална, но понеже съм от много възпитано семейство, започнах чак на 19 години. До ден днешен имам комплекси за секса, въпреки че съм спала вече с около 50 мъже. Едвам си хванах гадже. Красива съм, но непълно уверена. Ако можех да върна времето, щях да почна на на 14.

7.   Всичко което можеш да постигнеш е една травма, и нищо повече. Добре че, си имала здравословни проблеми,че сигурно си щяла на 13-14 да не си девствена... Сега сериозно, запознай се с някой с твоето хоби, говорете, говорете и накрая нещата ще станат. Знам,че е модерно вече на 12-13-14 да си наевана, но но има и различни хора,все още слава богу!

Ж24

8.   От Авторката:
до номер 4-той ще дойде
до номер 2 - с презерватив каква болест ще хвана
Аз не се изразих правилно, нямах предвид напълно непознат, пишем си с едно момче от седмица и нещо и ми се струва много добър.
Няма от на първата ни среща да спя с него, ще изчакам 1-2 срещи още.

9.   Вземи си вибратор, и си реши проблема!

10.   Хич, не е срамно да си на 19 и да ни правил секс.Не зная в какви филми влизате,но това не е като да си купиш круши от пазара.Докато се стигне до удоволствието от сами акт,доста трябва да се потърпи. Вземи се намери ,първо свестно момче ,с което да сте на една вълна после другото.Време има за всичко,ама болка насила си е мазохизъм.

11.   Вече срамно ли е на 19 да си девствена?
Ле-ле, че аз бях на толкова, когато правих секс за първи път. Дори и не съм подозирала, че е срамно.

12.   Едно време е било срамно да не си девствена, а сега е срамно да си девствена.