Споделена история от Секс и интимност

Въпрос към дамите 40+
Здравейте,
Младеж на 22г съм, имам интерес да пробвам със зрели дами.
Въпросът ми е къде да срещна такива, който имат желание за интимни срещи и разговори с 22 годишен?
Не говоря само за секс, също и за прекарване на време заедно до колкото е възможно, но разбира се дискретно ако желае дамата.
Всеки си има фетиши и не смятам, че е нещо лошо :)
Бих се радвал на съвети и предложения за начини!

ПП Не съм от малък град, даже е един от най-големите в страната

Коментари

1.   Сега малко сложно тъй като не работят баровете и т.н., но може да пробваш сайтове за запознанства и секс. Много често жените биха се радвали и да поговорят с някого... Не те съветвам да станеш жиголо, а само да си направиш профил, в който да опишеш какво искаш и търсиш. Мисля, че ще има желаещи, ако изглеждаш добре и т.н., но не очаквай да ти пишат някакви страшни милфки. Не че е невъзможно, ама е малко вероятно.

2.   Направи си отделна поща в абевето с име, което може да бъде изписано ясно с кирилски букви. С него "подпиши" някой свой следващ пост. Ако има някоя мераклийка с малко съобразителност може и да ти се отвори парашута.

3.   Въпросът е, какво може да предложи на 40 жена едно момче на 22 ?

4.   Майка ти на колко те е родила?
Търси сред приятелките и, ... разбира се това е бъзик, на 22 години, .... незнам, в последно време тук наистина много измислици, нерде нерде, точно 40, ... и как да е, омъжена, разведена, с деца, самотна, курва, проститутка, магазинерка, министърка, .... дебела, сочна, слаба, висока, дребна, с каква коса, а цвета на очите от значение ли е?

А бе, хора, като пишете измислици, айде, изкукали сте, но защо ви ги публикуват?

5.   Да, и се сетих,
кой мъж или момче на 22 пише за сбе си "младеж", ..... Не, наистина интересно, кой ...... ги пише ти я ....

6.   Явно мама е липсвала в живота ти.
Иначе по морето е пълно със загорели лелки,по баровете като отворят-също.

7.   До 3 - хормонотерапия, хах!

8.   Това мисля, че една сериозна жена никога не би си позволила. А други категории - много.

9.   До 3

Не че нещо, ама същото, деот може да му предложи и на 25, само че с по-малко драма.

10.   От авторът

Благодаря за съветите!
На хейтърите мога да кажа,че темата е сериозна,не е за провокация.
Разбира се,всеки си има мнение и избира на какво да вярва или не.

11.   Купи си куче. Аз покрай кучето праснах 3 каки. Едната все още си я срещам, но само за тъпкане, не за друго.

12.   Каките и лелките са топ 1, ако не търсиш нещо сериозно. Въпреки че един авер се задоми на 36 с 40 годишна и му роди детенце. Та случаи всякакви. Каките са два типа:
1. Разведена с дете - където бодваш няколко пъти и бягаш като почне да ти показва снимки на лапето;
2. Кариеристка (стара мома), което си е тъжно, но всеки избира как да живее.

Принципно като си по-млад се почват едни приказки "Не мога да повярвам че си 5 години по-млад, не казвай на никой, какво ще кажат хората" и тн, което краткосрочно е ок, но в дългосрочен план е деградиращо.

Забавлявайте се!

13.   До н. 12 Каките и лелките още по-често са дори омъжени безсрамници, чийто мъж "не ги разбира" и прочие простотии. Но от първите два вида, все пак тези са най-безопасни, защото другите в един момент почват да напират за връзка и брак. Което си е страшно все пак.

15.   "Дамите"?! Над 40?! Хахахахахаха

16.   Омъжена при всички положения е най-добре - няма шанс да залепне, няма опасност да стане сериозно. Звучи грубо, сега ще ме изядат, че подстрекавам към прелюбодейство, ама то и без подстрекателство си се случва. Младежът търси по-опитна жена, а незадоволени такива сред омъжените бол. Сайт би свършил работа, предполагам.

17.   Въпросът е, какво ще даде неопитният младеж на опитната жена?