Споделена история от Секс и интимност

Съвет от мъже
Здравейте! Нуждая се от съвет и ако може да е от мъж.
Преди три дни се запознах с едно момче в Инстаграм, от тогава си пишем нон-стоп, много смях и шеги, имаше някои моменти на спречкване, но реших да преглътна егото си и да ги пренабрегна и да продължа да разговарям с него. Личи си, че е заинтересован от мен и че му е приятно да разговаряме даже два пъти ми предложи да излезнем. Проблемът обаче е следният: Споделих му за бившият си, като стана на дума.. той ме попита дали бих се върнала при него ако бившият ме потърси,отговорих му честно,че ако съм мислила, че би станало такова нещо нямаше да разговарям с него, че ми е приятно и се чувствам добре и свободна с него. Той каза, че се радва и харесва отговора ми и се отказва от това "да не си говорим повече". Аз тук се бях объркала и исках точен отговор, защо искаше да спрем да общуваме и защо се отказа от това? Той не ми отговори и избягваше отговорите а аз доста се издразних все пак не искам кой знае какво.. казах му да не ми пише докато не ми отговори на тези два въпроса и той каза добре, довиждане... След няколко часа реших да се извиня зашото от моя страна не беше ок да го принуждавам да казва каквото и да било и му пожелах хубав ден, каза ми благодаря и това беше. От вчера не ми е писал,аз не съм писала.. чудя се ако пиша дали ще си помисли, че съм "хлътнала" яко или ще се зарадва искрено.. от друга страна съм доста горделива и мисля,че вече поех първата крачка още като се извиних за да се сдобрим.. какво мислите вие? Благодаря

Коментари

1.   Това младите имате егати и разбиранията и взаимоотношенията.

2.   Егати филмите. Спри да играеш игрички! Извини му се! Кажи му, че си сбъркала и, че искаш да си говорите! Пиши му, няма нищо срамно! Зарежи тая тъпа гордост! Ако той не иска, поне ще си наясно.

3.   Мисля, че вече си хлътнала по него и имаш ниска самооценка. Като страничен човек ти го казвам - този човек не търси връзка, не и с теб, не е готов да поема отговорности,ако си му толкова навита ще те мине 1-2 пъти докато си търси някоя по-вървежна и освободена от задръжки и после ти ще страдаш. Попитай себе си по какво толкоз си му хлътнала на този г-н важен?

4.   Тоя инстаграм ви проми тотално мозъците. Как ми се иска да се върнем 15 години назад без тея простотии.

5.   Мисля, че си запълваш времето с нещо, от което няма да излезе нищо сериозно. Търсиш внимание и се филмираш.

6.   Ако не пишеш няма и да разбереш. Аз съм на мнение пиши и да не ти пука какво си мисли. То се усеща ако не иска да говори. Ако усетиш, че не иска не се занимавай.

7.   Тва е перфектен пример за това как трябва да третираш жените, за да ти вързват! :)
Режеш й тъпотиите, а тя се филмира сама, че после и се извинява и захапва още повече! Перфектно!

Мацка, тоя си е изиграл своята част от играта, остава само да му го лапнеш. Айде действай, заслужило си го е момчето. :)

8.   Aз, пък, не мога да разбера, голямото писане 3 дни и сега ще търчиш 333 след него да ти кажел, защо вече не иска? ! На колко години си?

10.   Но7 е прав.Единствения начин в днешно време да привлечеш едно момиче е като го обиждаш, мачкаш и игнорираш . Трябва да я накараш да се чувства като утрепка. Само така можеш да й спечелиш вниманието. Само дето тогава тя няма да е с теб , заради теб , а заради това че ще иска да ти го върне и злорадства,защото ще й нараниш егото.

Ако се отнасяш с нея нормално , като с човек , с разбиране . Ако се интересуваш живо от нея , така че да се влюбиш ...най много да получиш присмех и подигравки. В най добрия случай ще тръгне с теб от съжаление , докато си намери "по-добър"(т.е. някой олигофрен).

Няма място вече за ХОРА на тази планета. Няма място за разбиране и морал . И жените , и мъжете паднаха вече много ниско.
------
Авторке , с удоволствие ще чуя за бившите ти. И дори бих ти разказал за моите , стига да проявиш зрялост. Това се нарича взаимоотношения между възрастни и улегнали хора , между които има доверие . А вие с този палячо сте още деца.

12.   Само си пишете в Инстаграм и нищо друго от само 3 дни, но сте успели да се спречката? Моето мнение е, че ако искаш несериозно забавление и той ти допада на първо четене, може да му пишеш. Но е малко вероятно да се получи нещо повече от това. Ти си прецени.
Ж33

13.   Аз имам едно "откачено" предположение. Може и да не е така, но.. в интернет всеки може да бъде, който си поиска. В този ред на мисли ми се струва, че е възможно това да е всъщност бившия ти приятел, който проучва дали би се върнала при него. Като си отговорила с категорично "не", той е видял, че няма смисъл и е спрял да пише.