Споделена история от Секс и интимност

Челик(jelq, джелк)
Здравейте, аз съм момче на 16 години. Пенисът ми е горе долу къс(14.5-15см на дължина и също толкова на обиколка) и от около 2 седмици правя това нещо наречено джелк или челик. Може ли да споделите, дали работи и има ли смисъл да го практикувам?

Коментари

1.   Здравей аз също го практикувах и има полза само за задържане по време на секс. Тоест научаваш се да се задържаш , но иначе няма реален резултат за удължаване . Повече от година съм го практикувал редовно и се отказах.

2.   Не, дължината е генетично определена и не се променя, но не е важен размера.

3.   14-15см не е къс. Моят е 12см и даже съм правил сексове, за които съм получавал хвалби. Естествено по едно време и аз се занимавах с jelq но ефектът е нулев или най-много поради подобреното кръвообращение ерекцията да е малко по-силна, но това е краткотраен ефект.

4.   Работи, но трябва много отдаденост за да има ефект. Трябва да се комбинира и с други упражнения.
Има добри форуми с много полезна информация. Препоръчвам https://www.thundersplace.org/

П.С. не забравяй да загрябваш добре, защото може да има и много неприятни травми

5.   14.5 см е всъщност с цял сантиметър над средното за бялата раса (и е средното за чернокожите).

6.   Момче, запомни едно от батя си: къса пола и малка пишка, колкото и да ги дърпаш, по- големи няма да станат.

10.   Ех, какви времена настанаха...
Кога аз бях на 16, карах майка ми да обикаля по книжарниците да търси"Наръчник по сексуална култура" по искане на класната по биология.
А ние сега за "Челик" си говорим.

11.   Има канали в Pornhub където показват упражненията и дори после показват резултата след време . Но не мисля , че реално има някакъв ефект . Доста хора твърдят , че са го практикували , но резултати никой не показва . Все пак живеем във време където има информация за всичко , а доказателства за този метод все няма !

12.   Важното е да ти е челик глупако, а знаеш ли изобщо какво означава челик - стомана на турски!