Споделена история от Секс и интимност

В мен ли е свършил?
Здравейте, на 17 съм и преди 1 месец и половина (края на февруари) с приятеля ми правихме секс. Около 20 мин му правих свирка и не свърши. Когато почнахме да го правим, сложи презерватив, но след около 10/15 мин го махна, за да пробва как е без. Когато го изкара ме накара да му го лапам и усетих, че имаше странен вкус все едно е сперма. Когато му казах, че усещам странен горчив вкус той се сресира и веднага се отдръпна. Започна да ми обяснява как щеше да усети ако беше свършил в мен. Когато ми каза това сложихме презерватив и продължихме. Беше в мен няколко минути и след това започнах да му лапам. Когато ми каза, че ще свършва изкара доста, за това си помислихме, че не може да е свършил в мен, че да изкара толкова. Та когато се прибрах започнах да се чудя дали това може да е от мен. Дали не съм пуснала някакъв секрет за това да е имало такъв горчив вкус. Към средата на март започна да ми се гади и да ме боли корема. Това продължи около седмица. А по-късно забелязах и, че корема ми е подут ниско долу, за това се чудих дали е възможно да съм бременна. Взех си два теста за бременност и утре ще ги направя. Може ли да ми кажете какво да правя?

Коментари

1.   Първи ден на последната менструация?
Напвави си теста за бременност, да.
То пък как може да не разбере ако е свършил в теб?!

2.   Лапета сте още ,забременявате ,абортирате и после що нямате деца ,инвитро и т.н.
На мъжете им е лесно ,но вие ще си биете главата един ден

7.   Посмъртно не бих разрешила без презерватив!
Сложи ли го, търпи докрая!
Бъди непреклонна!
Ти ще забременееш заради единия кеф, нали, не той? !

8.   От авторката: дойде ми цикъла след това и беше доста обилно, но втория път когато ми дойде беше много светло, малко и продължи само 3 дни

9.   Аз така напълних една ама и закупих хапче след това. Ама за сметка на това ми беше много яко и всичко това ми струваше само някакви 35лева. Имах и друга която я тъпчех постоянно с такива хапчета защото ми беше готино да свършвам в нея

10.   Като си ги купила тия тестове прави ги на момента! Защо отлагаш за други дни?

11.   След забременяване следва раждане!? Честито) Като не знаеш как се борави с пу(и)шка, защо си играш на руска ролетка? Уж вече големи, а невежи, сперма има още в простатният секрет, който започва да се отделя още в началото на възбудата. Моли се да не видиш чертичките, иначе ще срещнеш щъркела.

12.   Ами да, това е пример за това как без презерватив можеш да забременееш. Когато правиш френска и не е свършил, той си пуска сперматозоиди и ти ги усещаш на вкус. Нормално. Ако и си в овулация, или ще бъдеш в овулация до два дни, има шанс от бременност.

13.   Викни го да те напълни още веднъж. Нали знаеш, клин клин избива. Но трябва да го накараш да ръга със всичка сила и дълбоко.

15.   Значи купуваш тест за бременност - първо питаш и след това правиш теста. Толкова ли ти е акъла? Тестът ще стане за 5 минути, а отговор ще прочетеш след 1-2 дни. Но важното първо да пита, а после да прави тестове. С тоя акъл е нормално да стават и други гафове.

16.   Прави теста. Ако е отрицателен - да си знаеш - повече без презерватив секс да не правиш! Не само забременяване, ами и един куп болести може да си докараш така! Пази се!

17.   Прекалено си млада, за да даваш на мъж без презерватив. Това, че някакъв льольо се прави на мъж не значи, че трябва да му се връзваш.