Споделена история от Секс и интимност

Има ли асексуални момичета?
Питам, защото аз съм (почти) асексуален и от доста време искам да срещна момиче, с което да не правим секс, а да изградим едни много чисти отношения, да се гушкаме, да й галя косите и да я целувам по челото. :D

Коментари

2.   Mда, аз... ама съм на 32.

3.   Аз съм почти асексуална, но когато до мен стои наистина много красив и сексапилен мъж по моите критерии, тялото започва да си иска своето. По време на овулацията също много ми се прави, направо зверски понякога. Този месец, обаче, беше от изключенията - не съм мислила за секс въобще.

Също като теб си търся гадже за гушкане и топлина на душата, да имаме връзка на най-високо ниво. На колко години си?

4.   Това звучи много сладко и определено бих се радвала да съм с момче, което не се интересува само от секс и което показва грижа, любов, уважение. Девствена съм. Определено ще ми трябват поне 6 месеца, за да се реша да го направя с някого, а и това никога не е било важно за мен. По-важно е да срещна сериозно, добро и вярно момче. Но рано или късно искам да имаме и интимност все пак. Според мен това е част от връзката. Определено други неща са ми приоритет, но ако говорим за пълна асексуалност - определено не. Не съм по крайностите, всичко трябва да е умерено. Но може и да намериш момиче, което да не иска секс изобщо. Със сигурност има и такива. Но това, че ще правиш секс с някого, не означава, че няма да имате чисти отношения, както и обратното.

5.   Браво! освен ако не се шегуваш. Ако не бях по-голяма от теб, веднага идвам :). Макар че май се шегуваш

6.   Със сигурност има, но повечето не са, според мен

7.   Ем то щом има асексуални момчета, значи има и асексуални момичета (като даже мисля, че са повече от момчетата, но не съм сигурен като цяло :Д).

Успех! :)

8.   Бившата ми беше Асексуална. Оказа се, че е била много развратна в миналото и се е отвратила, от себе си и от секса. А аз съжалявам, че се запознах с нея.

10.   Има, само че отдавна не сме момичета и затава си стоим сами, защото хората на всякаква възраст търсят секс, независимо как изглеждат. Надявам се при теб да е временно състояние,което да премине.

12.   Ако питаш мен - пълно е с такива.
Следващата голяма категория са хомосексуалните.
Като изключиш еманципатките, феминистките и тем-подобните чукнати в главата, почти невъзможно е на днешно време да си намериш нормална жена...

13.   От автора: На 27 съм, не се шегувам. Наистина имам нужда от топлина, да получавам и давам обич. За мен секса е нещо примитивно и надценено. Евентуално, ако мислим да си направим бебе, ще правим и секс. И да, ако изпитаме такива нужди, може и секс да правим, макар и по-рядко, но не е моето нещо. Веднъж-два, три пъти месечно може например, ама всяка вечер да си трием органите, не, не. На мен ми стига да я гушна и да усетя как тупти сърцето й, да я погаля по косата, да я целувам. Не е задължително да има сексуален акт, за да ни е хубаво. :)

14.   Абе има ама няма да е точно момиче - може някои да я мислят за момче или леля в най-добрия случай. Да не си с 5см пишка и да се чудиш как да извъртиш нещата?

15.   Има, да. От тях съм.

16.   Ех, да бяха повечето мъже и момчета като автора! Пу... развалиха им се пилешките мозъци на тези мъже и момчета. Браво , Авторе! Това вече си е истински мъж,достоен за уважение!

17.   До 8.
Пълно е с такива.
До 20 са навъртели 15 мъже и са пробвали всичко от порно филмите и след това изведнъж решават, че са вече улегнали и искат стабилна връзка.
И за да не ги помислят за ку.. и, те държат на минимума, ато секс практики и честота.
Е, в паралел след време започват връзка с някой само за секса, но това са подриноси :)

18.   Авторе, не слушай заяждащите се. Има свестни красиви жени, които държат на по-възвишени неща. Аз съм от тях. Почитателка съм на платоническата любов. Вероятно много от жените, интересуващи се от философия, или просто тези "травмирани" момичета, отдалечени от плътското.

19.   А, всякакви изроди има... На някои и не им се живее... Това не означава, че е нормално!

20.   Има, но не познавам някоя, която да го чувства естествено, а е следствие от разочарования, болести, психични проблеми. Всички млади момичета искат да има тръпка, а тя е сексуална. Това означава, че можеш да намериш асексуална, но няма да го чувства по същия начин като теб. На мен също ми е достатъчно да имам момиче до мен, което да прегърна, без да правим секс. Хора, които не са оставали дълго време сами дори не могат да го разберат. Не съм асексуален, но знам кое е по-смислено.