Споделена история от Секс и интимност

Оргазъм
Здравейте! Аз съм жена на 34 г. Имам колежка и приятелка, по-голяма от мен, на 45. Говорихме скоро по интимни теми, и аз и казах, че с мъжа ми правим анален секс, но не мога да свършва, ако той не ми гали клитора през това време. Колежката ми каза, че нейното дупето е силно ерогенна зона, и свършва от анален секс без да я галят никъде. Стори ми се доста странно! Искам да питам, на някоя жена случвало ли се е да свършва така?
P.S: След разговора опитах дали ще се получи и при мен, но не стана. Правихме го дълго време, мъжа ми се умори. Възбуждам се, но не до толкова, че да свърша. Накрая пак с клитора и свърших.

Коментари

1.   Само ако можеше да се погледнеш отстрани, какъв ти е проблема!

Жена на 34 години трябва да е надживяла някои неща.

2.   Всеки е различен,при едни става,при други не

3.   Честно казано, веднъж ми се случи да стигна до оргазъм само от анален секс. Обяснявам си го, че е било косвено стимулиране на G-точката. Иначе ми се получава като при теб, със стимулиране на клитора. (ж47)

4.   Подкрепям номер 1. Доста наивно звучиш. Кой знае колежката ти изобщо дали прави секс. Може само да се е фукала, иначе за какво да споделя такива детайли. Иначе анално може да се свършва, аз съм го постигала сама с пръст веднъж. Изглежда ми доста трудно с партньор да го постигнеш, освен ако не си порно актриса.

5.   В крайна сметка има ли значение как точно ще свършиш? Наслаждавай се на преживяването. Пътят е по-вълнуващ от пристигането. Ние с мъжа ми правим всичко, което на човек изобщо може да му мине през ума, но без каквито и да било правила и очаквания, харесва ни самото изживяване. Понякога и двамата не стигаме до оргазъм, гушваме се и заспиваме, но се чувстваме удовлетворени. Друг път имам чувството, че вече ще получа гърчове от следващи един след друг оргазми. Но винаги е чудесно.
На конкретния ти въпрос. На мен клиторът също ми е силно ерогенна точка. Не разбирам защо, ако мъжът ти не го стимулира, докато правите анален секс, не го стимулираш ти сама? В любовта всичко, което носи удоволствие на двамата, е позволено.

6.   Ами близо съм била да оргазъм, но мъжа ми свършва преди това.

7.   При повечето жени става с клитора, при анален. Иначе по порно филми съм виждал как някои свършват само от анален, при това си личи, че е автентично, но дори и на порно актрисите им се случва рядко.

Споко, това не е състезание. Нали ти е кеф? Значи си го прави така.

8.   Ми не. Възбуждам се, но чак до оргазъм не съм стигала. Аз и отпред не мога, ако не се пипам клитора. Може би ако мъжа ми издържаше по-дълго, знам ли!

9.   Ако мъжа е добър любовник, ще свършиш и от анален секс. Казвам ти го от опит. ж41

10.   Правила съм анален само веднъж - свърших може би за минута. И то много силно, много по-интензивно от клиторен или вагинален оргазъм.
Много искам пак да го правя, но не знам.. Не е ли малко тъпо да си го поискам сама?

11.   При мъж,добър ебач и майстор за отзад,ще свършиш не,ами ще експлоадираш,така да знаеш !!!
Но има дървеняци,дето не знаят и как да ти го сложат отзад,та там ще има да чакаш за оргазъм,чак до второто пришествие !
Мен ме радва,че все повече жени искат да се чукат отзад и то не защото е модерно,а защото им доставя страхотно удоволствие,което е целта на секса !

12.   Да, свършвала съм с анален, но само когато аз съм отгоре. Поза ездачка. Може би защото тогава контролирам проникването и посоката.

13.   Ж55 никога не съм Правила а ален секс пенис. Но съм пробвал с птъс, с играчка, и свършвам.