Споделена история от Секс и интимност

Не правим секс!
Здравейте! С гаджето ми сме заедно от 10месеца. Имаме проблем със секса. Правим секс 2, 3 пъти в месеца. Дали ми изневерява? Или наистина не му се прави секс? Той е на 37 аз съм на 25. Като отворя темата за това ми казва, че е уморен от работа и не се сеща за секс. А аз имам чувството, че не ме иска... Вътрешно го усещам така. Вие как мислите?

Коментари

1.   Мисля, че още не си опознала човека до себе си. Това мисля.

2.   Нормално, тестостерона намалява. На мъжете секс им се прави най-много в тийн годините.

3.   Не сексуален. Масово са така вече. Ще те изтормози без секс.

4.   Вътрешното усещане обикновено е вярното. Не е нормално 2-3 пъти месечно.

5.   Ще ти издам един трик. Изпробвано! Намери семе от коприва, там където продават билки, смели го на прах и слагай в манджата, която готвиш като подправка по една супена лъжица за 3-4 порции ястие, малко е скъпо но работи перфектно, ще те гони за секс, ще иска по два пъти на вечер. И за теб е полезно, а на мъжете им вдига либидото до небето.

6.   5 - В този ред на мисли да му дава и испанска муха, билката бабини зъби, морски дарове, шоколад, мужик корен, йохимбе и зелен мускус, авокадо и де що има афродизиаци. :)))) Може да му е нисък тестостерона, прати го да си изследва. Но по-добре си търси по-млад и по-добър тъпкач.

7.   6 който не е пробвал, само той може да говори така, говори си не ми пречиш, то си личи кой говори истина кой просто си чеше еика.

8.   И аз искам да си намеря друг, но съм бременна... Няма накъде вече, объркана история....

11.   Възможно е приятелят ти да има проблем, който изобяо да няма нищо общо с теб. Опитайте се да поговорите за това.

12.   Да не си дебела случайно? Това, че си на 25 не е оправдание за всичко.

13.   Здравей,
Същото положение е и при мен. Аз съм на 23, той на 39. И двамата сме супер заети, аз балансирам между работа и следване. По 2 пъти в месеца, най-много 3 се виждаме за секс и оставам да спя у тях. Иначе сексът е чудесен, но и аз бих се радвала да е по-често. :) Какво да се прави обаче... Той е с по-ниско либидо от моето и непрекъснато се изморява с работа. Но аз си го обичам и със сигурност не бих го оставила заради това. Няма как... Във връзките трябва да се правят и компромиси.
Говори с твоя приятел за това, че липсата на ласки те кара да се чувстваш нежелана и нещастна. Надявам се да помогне... Според мен с добра комуникация всичко се решава.
Поздрави:
М.

14.   Понякога мъжете нямат желание да правят секс защото всеки път им се налага да вършат цялата работа. Жената е като пън, не поема никаква инициатива, супер скучна е и само чака да я опънат. Не казвам, че при вас случаят е такъв, но може да се замислиш. Вземи да му разнообразиш малко. Прави му свирки на различни места, по различно време. Бъди спонтанна. Недей да чакаш само нощно време да си легнете и тогава да искаш да те чука. Ако трябва си дай и задника, на някои мъже им трябва разнообразие. Не на последно място - обличай се секси и изглеждай секси - това винаги помага.

15.   Та той е на 37, почва да се изхабява. Още си млада, какво си се хванала с този чичо вече? ! 10 месеца връзка с чичо и той вече е сдал багажа. Търси си млад.

16.   Намери си мъже с изразителна сексуалност - широки рамене, окосмяване по ръцете, мачовски тип. :) това са мъжете, всичко друго е цвят, да е шарен света. Повярвай!

17.   Не вярвам на 37 да не може. Примерно аз съм на 29 и още си правя по 3 тека със секс другарката и още 1 на сутринта. Отделно лъскам постоянно като нямам задачи. Издържам по-дълго, иначе няма разлика от на 18. Имам авер на 54 си прави оргии у тях, и то без виагри.

Просто си има ниско либидо. Имах приятелка с много ниско либидо. Усещах, че го прави по задължение и се разделихме, все пак кефът от секса е да доставиш удоволствие, иначе си имаш ръка.

Това няма да се промени. Не мисля, че не те желае или те има за грозна. Както и да изглежда жена ти, като загасиш лампата и си легнеш до нея няма как да не ти се до*бе.

Дори и да му дадеш виагра и да му стане, пак ще го прави без желание. Ако това е непреодолима пречка имаш 2 варианта - любовник или раздяла.

18.   Вашата работа е като след 25 години брак.