Споделена история от Секс и интимност

Секс на работното място
Въпросът ми е главно към дамите
Тъй като имам шанс за забавление с една колежка, но тя е ожъжена, аз също, мисля, че тя си е навита отвсякъде но нямам терен. Имам ключ от фирмата и ако се разберем ми минава през главата да я заведа там, има офис с един диван който бих искал да опитаме. Ако се разберем за някой неработен ден казваме вкъщи, че трябва да отидем до работата заключвам отвътре и се почваме.
Питам най-вече дамите, защото тук преди месец два имах авантюра с друга колежка и и предложих идеята, но тя отговори, че и е странно там и не се съгласи, та трябваше в колата.
Бихте ли се навили или и вие мислите, че е странно там.
За мен идеята е супер -хубаво алиби, безопасно като заключа фирмата отвътре, а и на диването мисля че ще си прекараме супер.

Коментари

1.   Хм, кола или диван? Гледай в офиса да няма скрити камери

2.   Абе на тебе за секс на работното място ли ти плащат, бе жребец недоклатен?

3.   А жена ти дали е удобно и тя да отскочи до нейната фирма на диванпе, с някой секси мъжкар?

4.   Мисля, че заслужаваш жена ти да те хване и да те зареже като куче и да седнеш от два стола на земята. Аман от такива индивиди като вас. Като искаш да спиш наляво и надясно - разведи се, раздели се и прави каквото искаш. Светът отива все по-надолу..

5.   Хотел няма ли за вас? А кой ще почисти дивана?

7.   Пари за хотел нямате ли бе?

8.   А първо да се разведеш и после да си се "забавляваш" както, с когото и където си искаш? Май не ти стиска?
Еб@ти мишкарското изпълнение. Жалка работа.
То верно в наше време брака си стана просто статус. Тъжно ...

Ронин

10.   От автора : Хотела е най лесно, но не живеем в София или Варна а по малък град и като нищо може някой в хотела да е познат на някой от нас или половинките ни , риск си е. Колкото до изневярата, брака и т.н съвет за това не искам. Вие си се обичайте и бъдете цял живот с един партньор, аз така не искам , съмнявам се ,че и жена ми е само с мен , но не го и мисля , живота е прекалено кратък за да се дебнем и следим.

11.   Това е 100% фалшива история!
И двамата работите, пък не можете да заделите пари за един три-звезден
хотел.

12.   Добре бе, в хотелите има една опция- почивка. Трае 4 часа, предостатъчно да си свършиш работата.
Какво ще мърсиш дивана, ще се излагаш? Нали в тая фирма има СОТ, ще те засекат, че си влизал.

13.   И кой нормален в момента ходи на работа, че и секс да търси там?
Аз като отида до офиса и бомба паднала там... огромни празни помещения! Освен да изчукам някоя излъгала се да дойде чистачка - не виждам какво друго може да се направи...

14.   Там, където си вадиш хляба, не си вади оная работа - стара народна мъдрост.

15.   О идеята ти е чудесна. Отдавна съм се възползвал от удобствата на офиса. Даже мисля, че имаше подобна тема и бях писал. Оставаме след работа с колежката да довършим уж нещо и... На бюрото, на дивана, на стола. Има и баня.. Няма камери, а няма и кой да ни притеснява. Даже в почивните дни като се чуем и сме се затъжили много един за друг си намираме повод да минем през офиса за по час.. Даже много често мъжът и я чака долу в колата, пие кафе, докато ние с нея се гушкаме набързо. Случвало се е докато съм в нея да и звъни мъжът и и тя да му отговаря, "Ей сега свършвам и идвам. ". И така става. Разбира се аз оставам още 10 мин и излизам през друг изход.. Не му мисли много, а действай. Офиса е чудесно място не само за работа, но и за релакс..

16.   Такива като тебе ги мразя! Първо се разведи, и после търси забавление! Кажи на жена си, какъв си! Ако нямаш деца с нея, кажи и всичко и се махни от нея! Секс на работното място е една голяма порно фантазия, и нищо повече! В реалността е различно и гадно, и аз не бих се съгласила! Може да има скрити камери? И сигурно има! Заведи я в хотел, заведи я някъде на хубаво място, като искаш секс, поне дай нещо от себе си и ти. Но явно си от тези които нищо не предлагат освен секс. Горката ти жена, ако тя е богата, ми е ясно защо си с нея...

17.   Идеята с дивана е добра. Изпитана. Пробвал съм я с една зряла госпожа от интернет. Но не и казах защо я каня в офиса. Отначало, като я пооголих се дърпаше, но като я излизах се отвори доста добре. После и в колата го правихме. И там не е лошо. Но сега е пролет. Изведи я в някоя горичка извън града.

18.   За такива неща има хотели. И скъпи и евтини. Повечето офиси имат камери. Отделно секретните брави са с опцоя за отклчване дори при ключ отвътре. Доста аматьорско и евтино решение :)

19.   Тъкмо мислех да споделя в нова тема и видях, че то вече имало.
В петък след работа се бяхме събрали да се почерпим в офиса, колеги, колежки. Добре пийнахме, посмяхме се, вдигнахме настроенито, но на мен и самолета започна да ми се вдига, че до мен беше седнала една от възрастните колежки ис голямо деколте, кикотеше се и се натискаше в мен, а като ми говореше си слагаше ръката на бедрото ми и после забравяше да си я вземе.
Почнахме да се разотиваме, седнах на компа в стаята да си проверя пощата и дойде ухилена пак тази колежка. Пак се хилтотеше, седна на бюрото ми, пооголи и бедра. Търсеше си го, а аз си бях наточен вече. Бръкнах под полата. Клекна, дръпна ми една свирка. После я обърнах на задна и секс до празнене. Като свърших и се осъзнах. Хвана ме яд на мене си ,че съм го правил с нея. А за капак, докато се оправям видях че в края на балкона седи и пуши една колежка, клюкарката на офиса. Сигурно всичко е видяла.
Сега си стоя в стаята и не смея да изляза. Сигурно всички знаят. Особено ме притесняват погледите на младите колежки.

20.   Aко няма камери в сградата, и техника, която да ви засече - действай.
Звучи адски възбуждащо, ако съм на мястото на колежката, бих се възползвала, определено.