Споделена история от Секс и интимност

Харесвам жени с малки гърди
Противно на модата и разбиранията, че мъжете задължително си падат по огромни гърди, на мен ми харесва точно обратното.

Едни малки гърди, като лимончета, с изпъкнали зърна. Толкова са секси и придават на жената един по-момичешки вид. Можеш целите да ги побереш в ръцете си, да ги стискаш и смучеш. Не харесвам огромни гърди, увиснали от тежеста си, или още по-зле - надути като балони със силикон.

Исках да си кажа просто, така че дами, ако са ви малки гърдите - не се комплексирайте и не бързайте да ги тъпчете със силикон. Вашите форми също са женствени, красиви, и има мъже, които ще им се радват. :)

Коментари

1.   Евала!

2.   Демек, ако не са малки, са непременно висящи до пъпа? Къде отидоха жените със средни, хубави гърди? Според мен това е най-добрият вариант. Това, че мъжете си падат по огромни гърди, е твърде преекспонирано. По мои наблюдения предпочитат точно жената да си има цици, да са стегнати и с хубава форма - нито големи, нито малки. Тия крайности с виметата и пъпките от комар са по-скоро някакви изключения. Да не говорим, че има и малки спихнали цици, които приличат на печени чушки. Не е нужно да са огромни, за да висят. Та, мисля, приоритет е формата, а не толкова размерът, но златната среда са капковидните гърди със среден размер.
Аз самата съм с малък бюст и винаги съм искала повече, но никога да са големи.

3.   Гейовете най- обичат и без цици.

4.   :)Супер! Усмихнаме с това изказване.Не бързам да ги уголемявам.Ето,че има мъже които харесват и мънички гърди.

5.   Хм, значи си имам конкуренция? Дано има достатъчно и за двама ни, братле!

6.   Ами жив и здрав!
Имаш огромен избор! :)
Тъкмо ще ни отървеш от щелите и от дъските...

7.   Подкрепям напълно автора!
Мит е, че всички мъже харесват големи гърди. Аз даже се гнуся от нещо повече от средното и го смятам за недостатък.

А за силикона - един път бях с едно момиче с такива- никога повече. По скоро ще си поръчам пластмасова кукла. То и без това тая ще е наблъскана с пластмаса, а и щом си е направила операция очевидно, че и мозъка й е пластмасов.

8.   Знаеш ли колко жени познавам с ебати циците. Ама големи, сочни, направо като ги видиш и оставаш безмълвен. Обаче в лице са .... тиранозавър рекс батко..
Затова красивото лице пред големите гърди за мен Е, ако може комбинация от красиво лице и средни гърди най-добре.

10.   Както жените харесват големи курове, така и мъжете харесват големи цици!
Има различни вкусове, но друго си е, когато ти се напълни ръката с напращяла яка цица, а не ти се налага да я търсиш с лупа!!!
Аз лично съм ебал една с големи цици, но нямаше никакви зърна, гнусно!

11.   Абе и аз си мислех, че харесвам малки гърди, щото и с такива жени бях, като ми минаха чифт хубави големи бомби през ръцете и станах цицоман. Естествено, жените с големи често са и по-пълнички. Но и това не е лошо - може да се отпуснеш и да ги прегръщаш силно - въобще хубаво си е коравата мацка с големите...

Мисля, че мъжете нямаме тип или вкус, каквито жени са ни вързали, такъв вкус имаме.

Това е като с нашия размер - жените се лъжат, някои цял живот, че 15 санта стигат, докато не започне търсенето на големия патлангьоз, и там край няма :D

12.   Авторе, аз съм същия тип. Жена ми е слаба, дългокрака, с гърди като портокалчета с големи и подпухнали розови ареоли. По мое настояване от години поддържа оформено, но рунтаво черно триъгълниче.
Не ми е омръзнало дори и само да я гледам, нищо че сме заедно вече почти 20 години.

14.   От опит: Жените с малки цици, компенсират с готино дупе, а а ко и това липсва, супер-компенсират с уста и ебливост.
А тия, които не могат да компенсират с нищо, стоят си вкъщи, злобеят, оплакват се, и се тъпчат с антидепресанти.
Общувайте бе хора, общувайте. Кой как може и с каквото може. И най-накрая - важното е и деца да стават.

17.   Имаше един лаф, че момчетата харесват големи цици, а мъжете малки.

18.   Да разбирам, че си падаш по деца или да разбирам, че си падаш по мъже?
И не, не съм се обидила. Имам огромни спортни гърди, нямам силикон, не са ми увиснали, но са големи и стегнати и смятам, че жените трябва да имат големи гърди, защото точно това ни различава от мъжете и показва нашата женственост. Като малка имах гърдите, които описваш и изобщо не се харесвах, нито мъжете ми обръщаха внимание. Налагаше ми се като си качвам снимка да я обработвам и да си правя гърдите големи, обаче на живо нямаше никой в пазвата. Удари ме обаче пубертета на 16 някъде ( явно закъсня при мен) и ми станаха като дини и се чувствам искрено щастлива и не пропускам момент да сложа потник, а да не говорим че в дискотеките като ходя с приятелките ми с малки гърди, аз събирам всички погледи, въпреки че те са слаби, а аз малко по-едра. Не разбирам мъжете които харесват малки, вижда ми се много п*далско, не знам. Ти си знаеш.

19.   Тогава си търси такава жена.

20.   Най ме кефят когато са заострени като лисичи муцунки и да са скарани, тоест да гледат в различни посоки.

21.   Големите гърди са супер, ама само на слабо или нормално тяло. Заради едни големи цици няма да се обзавеждам с някакъв бизон. Сегашната ми приятелка е с малки гърди, но са много кръгли и сладки и най-важното - размер S е, което ме кара само като я видя, да се надървям.

22.   Че харесвай си, твоя работа. Само че малките цици се сбръчкват като кожни гънки, щом жената мине 40 г., а големите винаги са привлекателни. Аз пък харесваме естествени налети големички цомби с големи ареоли и зърна.

23.   Като цяло българките не могат да се мерят с германките и рускините по големина на циците, тук преобладават по-скоро невзрачните малки и средни размери, така че имаш богат избор.

25.   9/10 мъже харесват големи и стегнати цици, десетия харесва мъже :)

27.   Н 23, нито пък българите могат да се мерят с германските. Знаеш, нали?!

28.   Аз съм имал и партньорка с малки гърди, и такава със стандартни цици. И двата вида си имат чар и възбуждат, стига момичето да е готино и да си пасвате сексуално. Не харесвам в никакъв случай изкуствени.

Тия жени дето толкова не разбират какво им е хубавото на малките цици - щръкналите възбудени женски зърна. Все тая колко балон има под тях. Ако много ти се мачка, има си задник. Когато жената е зряла и емоционална - и ти също - те възбужда именно това, а не количеството мастна тъкан.

29.   Странно ми е как жените с големи гърди, които получават силно мъжко одобрение и желание, веднага се почувстваха засегнати и скочиха да обиждат автора на темата и да се хвалят колко са били желани. А после жените с малки гърди били комплексирани. Явно комплексите не са до размера...