Споделена история от Секс и интимност

Ходи ми се на жрица.
Здравейте. Младо момче на 18 години съм, но не мога да си намеря момиче. Досега съм правил секс само веднъж и то с компаньонка. Сайтчетата им разглеждам още от 12 годишен и след 6 години мечти най-накрая отидох. Само че преди това съм ползвал услуги на другия тип жрици. Мургавите по пътя. Не съм правил секс с такава. Първо платих 10 лева на една и я обарах, но беше много гадна. Съжалявам, че го направих. Те повечето там са отвратителни. Но съм виждал и красиви сред тях. Повечето отиват там с погнуса и са само за парите. Но веднъж намерих едно много красиво момиче, младо и собре облечено. Питах я колко взима, 20 лева, а има далеч по-грозни където взимат 30. Предложих ѝ да ѝ дам два само за да и опипам дупето. Тя се съгласи и аз почнах да го пипам, а тя ме извика, събу ми гащите и ми опипа пениса. Тва беше един от най-еротичните моменти в живота ми. По-еротично отколкото при компаньонката. Тя ми се размрънка и ме изгони, а онова момиче ме предразположи и всичко беше супер. Жалко, че нямах 20 лева. Но от тогава имам едно желание да отида там пак и да намеря подобна жрица. Виждал съм красиви сред тях. Посещавам улицата като се стъмни. Има блокове, не е пуста улица. Все някакви грозотии намирам и никоя не си харесвам. Мръсни, одрипани, рошави, стари, сбръчкани и си личи, че са само за парите. Има и сводници. В тях виждам опасност. Една жрица може да е на улицата само веднъж, но сводникът може да седи с години. Не съм от най-предпазливите, но ще си взема поука. Говорил съм с проститутки, казват, че сводниците бият. Все тая, мислех си, че след първия път ще забравя мургавите жрици. Да, но беше за кратко. Мина малко време и пак онова място започна да ме привлича като магнит. Момичета няма много. Сигурно защото е още студено. А ако има са както казах по-рано, ужасни и само за парите. Искам да то направя и с циганка. Това е племе, което е известно с любовта си към секса. Осъзнавам колко са противни онези жени. Осъзнавам и че може да ми лепнат нещо. От СПИН не се плаша, него го лепкат предимно “туристките” от Русия. Плаша се повече от папилома вирус, гъбични инфекции и най-вече хепатит. Затова и търся някоя чиста и поддържана, а не онези стафиди. Но имат един чар, екзотичност и едни секси форми, които ме привличат. Харесвам ми това, че циганите много лесно могат да се манипулират и имам чувството, че ако намеря подходящата ше мога да правя с нея каквото си искам. Да я съблека, да я опипвам и пляскам, да я галя по тялото и да я намачкам. Но искам и тя да ме предразположи. Да не е само за парите, а и за секса. Да е облечена секси, а не с дрехи от казана, изтъркани стари дънки, анцуг или някаква грозна дрипа. Веднъж видях мъж на улицата пред пътя опипваше една. Беше красива, добре облечена и тогава му завиждах че нямам 20 лева да съм на негово място. Страх ме е и да не ме види някой познат. Не съм особено популярен, но след едно изгубване, един проблем в рейса и една разходка с колело, където бях разпознат и трите пъти имам фобия някой да не ме забележи и да ме изпее. Но на онова място съм бил доста пъти и досега никой познат не ме е разпознал, така че съм спокоен. Много искам да намеря хубава жрица.

Коментари

1.   Alo. bg има яки 100лв 200 лв и Адам и Ева какво се занимаваш с тези цигани на пътя хахаха

2.   Оплакваш се, че били там само за парите. А ти за какво мислиш, че може някоя жена да се занимава с подобно нещо? Дори и хубавите са там само за парите.

По-добре се фокусирай върху това да си намериш работа, че с това "нямам 20 лева" е съвсем жалко.

Още по-добрият вариант е да изоставиш тази идея и да видиш какво можеш да промениш в себе си, така че да имаш по-големи шансове да си намериш нормално момиче. Но ако нямаш и 20лв. трудна работа.

5.   Не можел да си намери момиче...Е, ако го търсиш по тъмните улици и кьошета и по магистралите, няма да намериш никога. Стойностните жени не ходят по такива места. Да беше потърсил по театрите, изложбите, библиотеките, университета...Само че ТИ не си за там. Защото явно нямаш нито интелекта, нито ценностите и знанията и амбициите за да общуваш с хора от по-високо качество. Стой си там при циганските проститутки, жрици, както ги наричаш и като изкараш 20лв бягай им ги снасяй. Ако съм момиче ще ме е гнус да имам нещо общо с теб.

6.   Не разбрах, по някакъв начин известен ли си, че се страхуваш да не те разпознаят? Реално едва ли някой се интересува, че ходиш "по жрици"

7.   Започнеш ли веднъж по този начин (а ти вече си запознал... ) - няма спирка и няма връщане назад! За какво ти е да се потиш по "трудния" начин, като винаги можеш по "лесния"?
Опичай си акъла и се отказвай, докато е време и докато не е станало прекалено късно! Иначе нормални отношения с жена никога няма да имаш...

8.   Смях голям ми достави авторе. Благодаря ти. Съветът ми е да спреш с циганките и проститутките и да се фокусираш върху нещо по-смислено.

Айде със здраве!

10.   Ми, то е хубаво да се ходи по театри и библиотеки, ама те преди сватбата няма да му пуснат. Става дума за посетителките на въпросните места. Не е загубил. В днешно време се затвърждава тенденцията интимните отношения да стават все по-голяма рядкост при младите

11.   Масово момчетата зашочват с проститутки и по този начин свикват с лесния начин. Стига се до там, че все по малко им се полагат усилия да свалят някоя жена и да имат реален сексоален контакт. Резултата от това е мъже на над 40 години, които са ергени и са спали само с платени жени.
Имам десетки такива познати.
Секса с проститутка няма нищо общо с това да си с жена за която си положил усилие.
Чувствата, любовната игра, възбувата са различни. С курва е все едно си с машина.
М. 34