Споделена история от Секс и интимност

Ще се погнусите ли?
Здравейте момиче съм в късни тийнейджърски години и имам въпрос. Девствена съм, не защото е нямало с кого да го направя или не ми се е искало, а защото имам големи гърди (обиколка 85 и чашка дабъл Д) дотук добре, но аз ги мразя! Много са увиснали, личат ми се вените понеже съм беличка, имам стрии (телесен цвят, не са лилави)и много големи ареоли около 4-5 см по дължина и широчина и това ми е най-голямата несигурност. В тяло като цяло не съм дебела, нещо средно между нормална и слаба. Какво мислите, ако виждате някое добре изглеждащо момиче, очертава и се под блузата голям сутиен и накрая се съблича и виждате едни увиснали цици, ще ви бъде ли гнусно, неприятно? Били ли сте с такава жена? Имам чувството, че всички мъже си мислят че гърдите ни естествени изглеждат като тези на п*рно актрисите които гледат, а изобщо не е така(не говоря само за мен)Лек ден!

Коментари

1.   Момиче, ти бъзикаш ли се, имаш перфектни гърди. Възбудих се само от описанието. Не си мисли, че мъжете не знаем как изглеждат истински реални гърди. Тези силикони са ви промили мозъците. Не само че харесваме естествени, ами даже силиконовите са грозни, изкуствени и пластмасови. Остави ги тия жени, които си мислят, че като имат гумени цици, всички мъже ги гледат със зяпнала уста. Сама си си набила комплекси, не се излагай, нищо ти няма. По-скоро мобже да отблъсне това, че си си вкарала изилшни комплекси, а не гърдите, които пак казвам, са перфектни. Те затова са гърди да са увиснали, а не като от гума. Мен лично ме въбуждат точно гърди с вени, а стриите изобщо не са толкова неприятни, колкото си мислите и никой нормален мъж дори няма да им обърне внимание. На мен са ми безразлични. А и ти нали не си мислиш, че когато един мъж е възбуден и те иска, ще тръгне да инспектира какви точно са ти гърдите, колко са увиснали и колко са големи? Стига глупости.

2.   Ще избягам с 200 ,ако видя такова нещо

3.   За толкова големи гърди е нормално което описваш. Възхитата на н 1 съвсем не е преувеличена, много мъже блокират и започват да дават заето на подобен бюст, но в хубавият смисъл.
Единственият проблем който аз виждам като жена е че, има вероятност да те боли гърбът и гръбначния стълб въобще.
Имам близка която се оперира за намаляване на бюста по тази причина. Ако с времето започнеш да чувстваш сериозно натоварване и болки в гърба, върви да ти ги намалят малко.
Иначе причини за комплекси нямаш никакви, дори по- скоро ще имаш прекалено внимание.

4.   Кажи ми, че не си от Бургас

5.   Е те такава жена искам за ебане и да ми направи една турска чекия с гълтане,супер ще е,само 2 калории !

6.   Зависи колко са големи и увиснали. Има такива, които доближават пъпа и това ме отблъсква. Всеки нормален мъж би трябвало да знае, че големите гърди мнооого рядко не са поне малко увиснали, дори и силиконовите, освен ако не са над мускула с висок профил - футболните топки демек. Златното правило е, че разстоянието между ключицата и зърното, трябва да е около 21 см. Та много зависи от степента на увисване.

7.   Нз, на мен лично ми харесват всякакви гърди, и предпочитам естествените пред тези със силикон. Абе надявам се да не прозвуча като простак, но ако ми паднеш няма да имаш време да мислиш за комплексиране.

9.   Не съм чула за мъж, който да "върне" жена, заради гърдите и.
Ако не е някой девствен тийн, няма за какво да се притесняваш. Някой неща няма как да се скрият и не си мисли, че мъжа ще има някакви супер нереалистични очаквания за гърдите ти, след като са те видели с потник примерно.
Не го мисли! Както имаше един цитат на Адриана Лима "I used to be flattered that men like me, then I realized that a man would have sex with a chicken nugget, so I do not let it get to me".
И както каза номер 1, когато мъж е вече в "готовност" за секс, последното, което си мисли е "леле тези стрии".
Прекрасна си, не си мисли никога нещо друго! Ако си уверена и обичаш себе си, и мъжете ще го правят.

10.   Охх големи ареоли.. любимото ми. Мацка, някои мъже може да не ги харесат, на повечето няма да им направят впечатление, а някои даже може много да ги харесат. Мъжете сме различни, привличаме се от различни неща. Подкрепям номер 1 за силикона - гнусен ми е, а жените със силикон са злобни комплексарки обикновено.

11.   Описанието, което си си направила, звучи единствено еротично.
Повечето жени с голям бюст, за съжаление компенсират с излишни килограми на други места.
Слаба до нормална фигура, съчетана с големи гърди - без значение колко висят - и големи ареоли си е просто изключение. Няма да имаш недоволни партньори, камо ли пък погнусени...

12.   По описанието приличат на уши на кокершпаниол.Мен биха ме отблъснали някакви висящи цици.УЖАС!

13.   Според мен на много мъже това им харесва. Моите например са стегнати, обаче не са много големи :D Така че за всеки влак си има пътници. Научи се да се харесваш каквато си.

14.   Аз съм с подобни гърди, но чашка С, но не са увиснали и не се виждат вени (все пак са по- малки). Но пак са с големи ареоли около 4- 4, 5 см. в диаметър. Не вярвам някой мъж да харесва такива гърди. Приятелят ми уж ги харесва, сваля ми тениската, като го правим, но аз все се крия. Никога не бих се отпуснала пред който и да е мъж.... Искам да си ги отрежа.

15.   Аз съм на средна възраст вече, но от млада съм с чашка Д и определено голяма част от мъжете си падат по тежките, налети женски гърди!
Омъжих се за такъв, на когото не му пукаше особено за тях, проблемът беше съвсем друг и след доста мъки се разделихме, но вече на дости години, съм с друг, по-млад със седем години от мен и разликата е от земята до небето!
Имах някакво притеснение в началото, и аз като теб, от тежките си гърди с огромни, розови ареоли, но той направо се вдъхновява като ги види и директно побърква и мен, защото те са ми най-ерогенната зона!
Не бива да си набиваш комплекси!
Един мъж за да е с теб, значи още облечена е преценил, че му допадаш и със сигурност е отчел големината на бюста ти!
Естествените, обемни гърди, трудно стоят стегнати, то е ясно! То нищо никога не е идеално в живота!
А е толкова възбуждащо да ти ги галят, да засмукват зърната им и всячески да им се радват! Моят дори докато е в мен полудява да ги целува и да се занимава с тях... , наистина си е до мъж! И ти ще срещнеш твоя! Успех!

17.   Дай да ги разцелувам мила.

М27г от варна