Споделена история от Секс и интимност

Свършва в мен
На 23 съм и съм момиче. От както съм с прятелят ми около 8 месеца започнах да го карам да свършва в мен и ми се превърна във фетиш. Той е на 33 и до сега не беше имал възможност често да свършва в някой но и на двамата много ни харесва. Въпросът ми е смятате ли че е странно че младо момиче иска да свършват в нея? Никоя от прятелките ми не й се е случвало, повечето правят секс със предпазни средства и не съм й споделяла защото ме е срам. Искам мнение и от двата пола. Странно ли е? Перверзно ли ви се струва? И за мъжете спецялно бихте ли го правили често?

Коментари

1.   Странно е да пиеш химия,нормално е хората да се пазят от нежелано забременяване. Иначе,щом ви допада не е проблем.

2.   И не си забременяла ?

4.   Предполагам си на хапчета? Така не виждам нищо странно.

5.   Малко е опасно, освен ако не искаш дете, болести и инфекции...

6.   Подсъзнателно искаш да забременееш и да имаш бебе. Нормално е, не е перверзно.

7.   М34. Обичам да се празня в путка особено, ако жената ми харесва, както моя колежка, кака на 45г. От година я пълня и не е забременяла, но вкъщи приятелката ми , само с презерватив или в устата.

8.   Не е перверзно. Не виждам проблем, ако пиеш противозачатъчни или пък ако правите опити за бебе.
Нормални неща са.

9.   На 23 си ЖЕНА, а не момиче?
От кога е перверзно нещо толкова естествено?
От кога е НОРМАЛНО да споделяш с приятелите си нещо, които касае само двама ви, за мен такива неща си остават между вас си.

10.   Няма нищо по-хубаво една жена да усети как й пълнят путката със сперма

11.   От авторката да оточня нещо имам поликистозни яйчници и съм си правила изследвания и имам сериозни проблеми със зачеване и задържане на бременност. За да стана майка по естествен начин а не инвитро и други процедури имам шанс около 20% така че не се притеснявам от бременност. П.с диагнозата ми е от както съм на 17 и от тогава съм се отказала напълно от идеята за деца и последните ми изследвания от януари тази година показаха че хормоните ми се разминават доста от “добрите стойности” спомагащи за зачеване така че това също е нещо което ми дава малко повече психическо спокойствие.

14.   Еми, щом си с такава диагноза, прави каквото те кефи.
Няма нещо ненормално този акт да ти допада.
И мен ме кефи, макар че обичам да разнообразявам начините по които свършвам. Дали ще е вътре, или ще й свърша по дупето, или в устата, или тя ще ме изпразни с нейните ръце, абе всякак, разнообразие да има. :)

15.   Странни са хората или времената. Как стана така че изкуственото стана естествено а естественото перверзия. Просто се удивявам как хората сами си създават проблеми и се вкарват във филми от нищо. Доколкото мога да разсъждавам логично идеята която Майката природа е заложила в секса е именно това сперматозоида да достигне яйцеклетката. Терзанията ти са неуместни и глупави.
М47