Споделена история от Секс и интимност

18 cm
Здравейте, аз съм мъж на 21, правил съм го само с 2 момичета до сега, пениса ми е малко над 18 cм, искам да знам, повечето от момичетата/жените падат ли си по по-големи или по-малки?

Коментари

1.   Размера има значение, но само ако знаеш какво правиш. Ако си пълно дърво, просваш се на леглото и чакаш мацката да свърши цялата работа и 30 см да имаш все тая. Иначе моя е 17 см дълъг и 19 см широк, бил съм с 8-9 момичета, говорил съм с тях на тази тема от любопитство и всичките са ми казвали, че им харесва да е по-дебел от колкото дълъг.

М 20

6.   No 1, ебах тоя кур 19 санта в диаметър...

7.   6, не съм 1.

5 санта в диаметър прави 19 обиколка, не е чак толкова много. И моя е толкова при 17 дължина, има и доста, които са по-големи. Има и с по над 20, техните сигурно ще са и по-дебели.

8.   До 6: Има разлика между обиколка и диаметър, нали се сещаш? Може би грешката е моя, че не се изразих по-конкретно.

9.   до 7

При 5 сантиметра диаметър, радиусът е 2.5, следователно

Обиколката = 2*3.14*2.5 = 15.7 см. като предполагаме, че напречното сечение на пениса е кръг и навсякъде радиусът е един и същ, което не при всички е така...

При диаметър 6 см, което е супер много и много рядко се среща, имаме

Обиколка = 2*3.14*3 = 18.84 см.

Излиза, че тука си изсмуквате от пръстите тези сантиметри, където ги публикувате. Мода не ми е пуснал предния коментар, но там съм абсолютно прав - форумът не е място, където да си избивате комплекси и да лъжете на поразия! С това не помагате на никого, дори и на себе си.

10.   9, ами хубаво, за няколко милиметра проблем ли ще правим? Моя е наистина над 5 в диаметър, около 5,5 и обиколката му е айде да не е 19 (не съм казвал буквално, че е точно толкова), ами да кажем 17, не съм гледал точно с милиметрите, а и съм го мерил преди години, но приблизително толкова. Сега за сантиметър-два не споря, просто казах, че не е невъзможно подобен размер. И пак казвам, имай предвид, че моя е 17 на дължина, което далеч не е най-големия. Ако е някой с 21-22, ще е и с доста по-дебел. Не виждам какво толкова невероятно има. ОК, повечето са с 11-15 по статистика, но това не означава, че няма определен процент с 16-18, както и с около 20 и нагоре. От няколко стотин души в сайта, нормално е да има 2-3-5 с подобни. Не разбирам защо смяташ, че е невъзможно. Че и единички сте ми наблъскали - о, Боже. Ами съжалявам, но не съм си го избрал аз, нито вашия аз съм го избрал, Бог ни е създал таквиа, без да ни пита. Защо бяха необходими тия единички и съмнения, не знам.

11.   № 6 - Защо не ни кажеш,че си мерил Хамбургски салам в Кауфланд,та да е 19см.обиколка,щото ако е вярно,всяка путка ще я направиш на терлик !

12.   Няколко тънкопишковци завидяха и сложиха единички наред. Сложете и на мен, моля, че ви засегнах сигурно.

13.   Специално за големите математици и разбирачи си го измерих току що с линийка - 5.9см диаметър и с ролетка - 18.8-9 обиколка. Ако модератора позволи даже мога да ви пратя и снимки да се комплексирате съвсем хаха.

Мод: щом толкова не вярват, ще я одобря, че да се успокоят (или завидят), но снимката да е с линийка.

14.   Забравих да спомена и дължината: 17.2

15.   Пич, ако имаше толкова голям, въобще нямаше да се разправяш с когото и да е било в подобни форуми. Себе си лъжеш :D

16.   И моят е толкова, като се възбудя и става проблем. Като ударя дънцето и започна да натискам ,започват да ме отблъскват

17.   В интернет и на приказки на всички са им по 17-20 см пишките, а като събуят гащите едвам докарват 13-14.
Ж22

19.   13, братле, цъкни тука един линк с пищова наистина. Не знам защо всички си мислят, че щом техния е 13, няма как на някой да му е 17. Ама сложи до него една двулевка като доказателство, че си ти и не си смъкнал някоя снимчица от нета.

20.   No 7, No 8: No 6 съм.
Браточки, не виждате ли, че No 1 е написал "9 см широк"? Когато говорим за напречно сечение - кръг, широчината означава диаметър. Не се правете на много умни.

22.   Айде надарените с пишки с обиколка 19 см. и нагоре пуснете по един линк към достатъчно показателна снимка, да видим как ги мерите тея ваш`те суджуци - и на дължина, и на широчина....

23.   Ето снимка за всички тънкопишковци, където викат че било нереално над 5см ширина - https://prnt.sc/11gm4l8 . Даже съм сложил и 2 лева за доказателство както искаше някой, ама на монетки че нямах на цяло. Както се вижда камерата е създала обективна илюзия, че меря малко по-рано, но реално съм измерил до милиметър точност началото, който си е мерил пишката знае, че ширината не е на една височина и към краищата намаля, но ширината си продължава да расте. Та на това се дължи тази илюзия, както и че камерата ми е от дясната страна на телефона. Който не вярва и мисли че лъжа нека си измери пишката пред камера да види, че и при него се получава тази илюзия къде от ляво, къде от дясно в зависимост от камерата. Честно не знам защо обърнах толкова внимание на тази простотия, ама нищо, каквото казах го изпълних, тук съм сигурен че 90% от коментиралите нямат топки да си снимат хуя, макар и анонимно :D Като цяло всяка една по-опитна мацка може да познае приблизителните размери само по снимката. Само да вметна, че по време на секс ми е още по-голям, обаче сам нямаше как да направя баш такава ерекция като при секс. Админа моля да пусне коментара, както обеща :D

Номер 11, глупости, никоя до сега не ми е ревала че съм я разпорил. Изобщо ако си мислите, че тва е нереално ми е интересно кво ще кажете за онези с по 20 санта, сигурно са ви научна фантастика хаха. На края не деня хич не ми пука кой кво мисли, аз на коИто трябва се доказвам колко ми е голям, вие си злобейте. Даже честно не знам що тръгнах да се занимавам... И мацките по-леко с фантазиите заради снимката хаха

25.   Видяхте ли? Човекът не лъже. Сега нещо да кажете?

27.   до 23 – Пич! Твоя хаш не съвпада с никои от горните! Не знам, ти за автора ли минаваш, за кого?

Да кажем, че на широчина (диаметър) ти е 6 см.. Авторът, а и другите, които коментираха, твърдят, че дължината им е 17 см.. По твоята снимка, тъй като ясно си личат топките ти и почти се вижда началото на ствола на пениса, излиза, че зашеметителният ти к*р, който по твои думи е с малко по-малка ерекция, отколкото по време на полов акт, Е УНИКАЛНИТЕ 12-13 САНТИМЕТРА. Все пак не забравяй, че ролетката не лъже!

А и ти с какво си го снимал, че е толкова размазано всичко? Откъде да знам, че с това качество просто не си си поиграл аматьорската на фотошопа?

9,22

Мод: ако е писано от различни интернет доставчици или от различни места, няма да съвпадат хашовете.

28.   27, толкова ти личат комплексите, че не е истина. Човекът си го снима и пак си недоволен. Просто не искаш да приемеш реалността, че твоя не е голям, колкото на някои хора. Освен да ти го наниже направо, че да го усетиш от първо лице без рулетка.

29.   28 от 27

Просто мразя, когато хората лъжат на поразия - това е всичко!

Направих го същия номер като 23. Какво се оказа?

Тъй като ъгълът на заснемане не е точно вертикален, това, което се вижда като незапълнени милиметри в началото на ролетката вляво от пениса на номер 23 СЛЕДВА ДА СЕ ИЗВАДИ от дясната част (5.6 см.), а НЕ да се прибавя. Защото когато е под ъгъл, заснето отдясно, то виждаме на ролетката едни допълнителни милиметри, които идват от страничната част на пениса и малко от долната дясна част. Така се получава илюзия, която 23 искаше да ни мине, обяснявайки в коментара точно обратното. Е пробвах и в дясната част се получава едно завишаване за сметка на началото на ролетката, където седи празно!

Всичко това го пиша заради устатите п*шковци като тебе.

Какво излиза? Излиза, че от 5.6 см. трябва да извадим празното пространство между началото на ролетката и лявата част на пениса му!

Това прави някъде 5.2 см. ширина (макс)!

ТИ ДА ПРАВИШ РАЗЛИКА МЕЖДУ 5.2 И 6 САНТИМЕТРА?

Като допълним, че и дължината му идва някъде към 13 см., да добавим, че при секс ще се възбуди още малко (макс. 1 см) и тъй като пенисът се мери от началото на пубисната кост, елиминирайки максимално подкожните мазнини, то на 23 му давам не повече от 15 сантиметра дължина на пениса!

ТИ ДА ПРАВИШ РАЗЛИКА МЕЖДУ 15 СМ. И 17 СМ.? - Щото аз да!

И не, не се комплексирам от нищо.

Нито главата му е добре изразена като гъба, нито ми се вижда, че може да достига достатъчно твърда ерекция.
Така, че може да плашиш с меки пишки някоя бабичка - и момичетата не се връзват на такива.

Хайде сега да се залавяме за математиката:

Предполагаме, че напречното сечение е кръг. Диаметър 5.2, радиус 2.6 см.

Обиколката = 2*3.14*2.6 = 16.328 см., направи ги 16.5 см.. До 19 см. остават 1.5 см. - несъответствие между реалността и думите му, ако въобще това е авторът или номер 1 – и аз не знам!

Казахме за дължината, давам му 15 см.. До малко над 18 см. има поне 3 см - липсващи. (или ако е н.1 – 2 см. липсващи)

Какво излиза? Че според вашето "нормално" съвсем спокойно всеки един от нас може да сложи поне 2 см. отгоре на дължината си и поне 1.5 см. в обиколката! Якоооо, ама не е като да е реално, а?

Та комплексарите сте вие, които идвате да се хвалите с нереални п*шки.

Та в тоя ред на мисли, най ме изкефи коментара на номер 17!

30.   Сега видях, че съм направил „лека“ грешка в сметките, незнайно защо пак във ваша полза!

19-16.5 = 2.5 см разлика, а не както написах 1.5 см.

Та значи в обиколка обичате да си слагате едни 2.5 см отгоре – мдаааа, яко!

31.   27 аз съм 1. Тага ми е различен, тъй като си почиствах компютъра изцяло и си рестартирах и браузъра, вероятно е от това, не разбирам. Май не знаеш как се мери пенис, вземи питай гугъл да видиш как се измерва, ако не вярваш на мен че съм тръгнал да меря от топките. И все пак ако не го меря както реално се мери, а както ти искаш без топките, ми е малко под 15 см. Искам да те попитам нещо, което ми е интересно, ти ако правиш секс само до началото на ствола ли ще го вкарваш или? Ако не знаеш ще ти отворя очите, че и след него можеш. Ако искаш мога да ти пратя още една снимка в дължина да видиш че ми е 14.7-8, ама вече започва да става педалско да си пращаме снимки на пишките, аз такава фотосесия не съм правил за момиче, каквато за теб :D Относно снимката можеш да си измисляш каквото искаш, снимана е на не толкова нов телефон, качена на компа през usb и от там във въпросния сайт от който я виждаш. Шегата настрана, вземи се научи поне как да си измериш пишката от google и че бонус 2-3те сантиметра след ствола също може да се вкарват и не са за украса, че ми е смешно да го обяснявам това :D

32.   27 Ако искаш извади една линийка и мери по екрана да видим колко ще излезе видимата част :D Ако 6см са 12-13см в браузъра на око поне при мен като отворя сайта тъй като снимката не е в реален размер си направи математиката и ще видиш, че сметката ти не се получава да е 12 както казваш :D Просто пропорциите са различни. Като добавиш и онази все още незнайно защо непозната за теб част си става толкова колкото съм казал реално. Ако и след това имаш колебания и беше жена щях да ти предложа да се видим и да ми го измериш лично на живо по каквито начини искаш, ама не си..:D

33.   Какво се случи бе момчета :D, просто попитах нещо, вие на роман и бой го обърнахте
-Автора

34.   29, пич, ти изписа тука 3 фермана и написа научен труд по математика, за да "докажеш", че му е с 2 мм по-малък, ама иначе не си бил комплексиран.

35.   Пич, отговарям ти директно - колкото повече, толкова по-добре!
А съм тясна, средно дълбока явно, но най-хубавия секс ми беше с мъж, който ме изпълни до дъно, плътно и докрай!
Така яко ме уплътни и на ширина, и на дълбочина, че свърших за нула време! Бях мокра преди проникването още, но като ми се отърка по влагалищните стени, направо полудях! Накрая като опря и дъното, съвсем онемях от възбуда! Плътно ме изпълни, а от това по-голям кеф, здраве му кажи! Казах му, че умирам да съм изпълнена така и да не спира...При всеки тласък се усеща плътност, твърдост, направо луда работа! Не съм го мерила, но много му се израдвах тогава! Целият беше вътре, до топките, то и неговото удоволствие си беше доста яко!
Казват, че вагината се напасва на всеки член...
Не е съвсем така...
С предишни партньори хич не се напаснах - нищо не усещах и толкова!
Всичко е важно, и дебелина, и дължина...Ако пък е и розов, гладък, с добре оформена глава, тогава си е джакпот!
Той ми сподели, че чак с мен се отпуснал да вкарва докрай, преди все ги боляло...
Та не е само до любов и страст, то е ясно!

36.   Ха-ха, яко! Математически и фактологически неграмотни до мозъка на костите си, но затова пък с претенции и все вървежни!
Не си гледайте инструментите - това не можете да промените, а се замислете как ги ползвате и дали изобщо умеете - там са ви проблемите!

38.   Хуят ти е с добри ТТданни, еби спокойно.

39.   Абе дебел бабан изкара човекът, да е жив и здрав, моят е по-тънък, завиждам благородно.

И аз бях влязал в манийката с меренката, когато бях в ниска точка и нали... "е поне ми е голям" аххахах Това е важно, но в смисъл да не е малък, оттам нататък точно колко е жените не ги вълнува.

Лошо е да е много дълъг, боли ги ако не внимаваш.

41.   Ами не - не си падаме! БОЛИ като те ръчкат с такова нещо о шийката на матката!
Нормалният размер е 13-14, най-много 15-16 см. След това вече става неприятно.