Споделена история от Секс и интимност

Девственост?
Здравейте, просто ми е любопитно, найстина ли е такава рядкост да намериш момиче, което е на 18 и е девствена?
м20

Коментари

1.   Ами, брат, поживей още малко и сам ще видиш реалността.

Момичетата! започват половия си живот на 11-16 години - огромната част от тях!
На 18-20 години имат вече сменени няколко партньори, а част от тях започват да се издържат с телата си - т.е. к*рви, проститутки, компаньонки, държанки. На тази възраст 18-24 въобще не е рядкост да срещнеш момиче/жена, която спи с 40-50, 50 плюс годишни мъже.

Истината е тази, която ще прочетеш в някои коментари в различни теми тук във форума, а именно:

(приблизително)

1) 5% от мъжете (богати, заможни и спортисти) правят секс с огромната част от жените.
2)10-15% от мъжете имат много голям избор
3)50% от мъжете поддържат една връзка и има периоди, в които са без партньорка.
4)Най-долните 30% го карат без секс за дълги периоди от живота си (т.е. сексът при тях е събитие) и девствените мъже, които в днешно време са в пъти повече и стават все повече в сравнение с миналото.

Картинката при жените е обратната:

1)В периода 16-30 г. се еб@т като за световно като всяка гледа да има интимни контакти с по-заможен и мускулест или поне да има опитност с такива мъже.
2)30-35 г. - напливът от мъже започва да се стопява
3)35 плюс години - вече според зависи коя колко се е запазила и колко красива е била преди това или ще има един партньор и някой и друг любовник, или само един партньор, а някои остават само с домашните любимци.

И да, девственица на 18 си е като печалба от тотото!

2.   Аз съм момиче на 17 и нямам да е скоро защото не искам с първия срещнат :)

3.   Не мисля, че е толкова трудно. Според мен обаче няма смисъл да се обръща чак такова внимание на това кой е девствен и кой не. Казвам го защото има хора, които се срамуват да признаят, че на 20 или 20 и няколко години още не са правили секс. Има и други, който може би рано са започнали. Какво значение има кой какво е правил, ако човекът е свестен ? Не мисля, че трябва да се обръща чак такова внимание на това. Всеки го е направил или ще го направи когато реши.

4.   Аз имам една приятелка вече на 24 и още е девствена, приятеля ми също има близък приятел който е на същата възраст и е девствен още. Уви, не се харесват, иначе се пробвахме да ги сватосаме няколко пъти. :Д

5.   За мен девственост = неопитност, неувереост в себе си, пропускане на житейски опит и на нормални отношения с другия пол...
Това не са плюсове, извинявай...

Плюс е била може би по времената, когато не е имало генетични тестове, и тогава девствеността преди брака е гарантирала, че първородното дете е наследник и на двата рода (а не само на майчиния). Съответно и за това първородното дете е наследявало имането и на двата рода.

В съвременния свят, девствеността след 20-20-и-някоко годишна възраст говори по-скоро за някакви личностни проблеми, отколкото да е някаква добродетел...

6.   Честно казано, на 20 год. вече никъде не бях девствена.

7.   5, то пък големия опит и големите нормални отношения, като е минала 15 пръча до 20 г. За мен нормални отношения и опит са да е имала 2-3 дълги връзки до 20-25 и да не си е лягала с този и онзи без връзка. Ако е имала 20 връзки за по месец, значи тя няма представа от нормални отношения и никакъв опит няма да и помогне.

8.   5 - ами грешиш. Момчетата от бедните семейства и с непретенциозната външност нямат почти никакъв шанс в наше време да започнат секс отрано, без да са нахакани и да лъжат на поразия (дори и това не е гаранция за някаква мимолетна връзка).

Момичетата се продават на този, който е по-готин, по-заможен, на този с колата и/или мотора и т.н.

Така че евентуалните "личностни проблеми" са до голяма степен глупост и ще ти кажа още нещо в потвърждение:
Побойниците, хулиганите, пияндетата, тези, които сричат у 9-ти клас и богаташчетата-комплексарчета защо си намират гаджета, когато са бъкани от личностни проблеми?

Хихи - женска логика.

От 1

9.   Аз съм на 33 години и съм девствена, тъй като не се интересувам от подобен вид взаимоотношения между хората. Никога не ми е било приятно да ме докосват по никакъв повод, не съм тормозена сексуално в детството, за да го избягвам. Има и такива хора, асексуални, около 1 процент от населението, доколкото знам. През живота си не съм излизала на среща, не съм се и целувала. Не ме влече, не желая да се занимавам с такива неща, не съм правила секс под никаква форма - анален, орален и т.н. В обществото има наложени порядки - здрависвания, потупвания по рамото и прочие. Тях някак ги изтърпявам, ама нещо друго - абсурд. Щом 18 годишните девственици са такава рядкост, мен значи в музей трябва да ме сложат.

10.   Ами не знам, аз бях с момиче, което на 21 беше девствено и аз й бях първия. А беше много красива и сладка, по-срамежлива и затворена в себе си. но всичко беше точно. По-късно се разделихме, поради определени пречки, но още ме е яд.

11.   Към 8:

Мисля, че имаш много кофти таргет група за жени.
Факт свестни хора в наше време не се намират лесно, но това не означава, че всички са боклуци. Особено след като ти самият се имаш за читав.

Ронин

12.   8, глупости говориш.. Бедни семейства.. Циганчетата се отварят на 10 - мъжко, женско - няма значение!
Комплексарите и неудачниците все ще си намерят някой друг да им е виновен за техните си наудачи.
А това, че не си успял да направиш нещо, което отдавна е трябва да стане - не те прави и грам добродетелен. По-скоро изостанал.

14.   На 23 съм и на 20 години и нещо загубих девствеността си но за 3 месеца с тогавашния ми доста по голям от мен приятел пробвахме доста неща и нямах една девствена дупка. Така че и да има някой девствен дълго време според мен веднъж като почнеш и вече всичко си тръгва нормално и наваксваш за нула време. Пък за колко е често имам 4 прятелки който всички между 20-22 си изгубиха девственността та даже една чак на 23 почти

15.   Има, но това не е гаранция за това, че човекът е читав!

Реална история от моя живот: Преди 10 години бях на 23, когато се запознах с първото си сериозно гадже - тогава тя беше на 22. И двамата бяхме девствени. Започнахме със секса. И на двамата ни харесваше доста. Имахме сравнително дълга връзка, почти 2 години. но по едно време ми вика, че искала да скъсаме и изтъкна това, че била по-сексуална от мен и искала да опита с други мъже. Беше ми кофти, но ок, преживях го. На следващата година ми се обажда пияна и ми изброи с кого се била чукала за годината - изброи ми една камара мъже. Няколко години по-късно си говорихме да си споделим как ни се развиват животите - бройката й наближаваше 100 мъже.

Сега е на 32 и няма стабилен мъж до себе си, няма връзка, има само голяма бройка сексуални партньори. Така че какво от това, че е била девствена до 22? Скрити лимонки има всякакви! Не се води по това дали някое момиче е девствено или не, за да прецениш дали става за сериозни отношения.

17.   Рядко, много рядко ще намериш 16г девствена българка, а след 18г си е направо изключение. Авторе ти на самотен остров ли си расъл? В гимназия не си ли ходил?

18.   " За мен девственост = неопитност, неувереост в себе си, пропускане на житейски опит и на нормални отношения с другия пол...
Това не са плюсове, извинявай... "

Да, определено не са ти плюсове убежденията. Липса на истински усет за нещата. Аз, като един осмиван "лузър" от няколко 19-20 годишни, с които само си легнах по няколко пъти, бързо намерих себе си в комуникацията с жена 30 , с развод и 4 мъже мъже зад себе си. На 29 бях! На 23 направих сефтето за пръв път с 19 годишна, всичко беше истинско, издигнах я до небесата от наслада! Накрая признах, че ми е първа. Бруталното е, че забрави тотално какво правихме, направо приключихме и не се обади. Недораслите моменца са на стереотипчета, робуват, не на изживяване. После 34 годишната ми каза, че няло мъж, с който да е правила такъв секс. От момиче до жена има разлика. Всичко е усет, фантазия, увереност. Бягайте от момичета, които ви обясняват, че ако не сте правили секс след 20, не сте в час. Точно тези се въргалят с мега загубеняците. Съжалявам за тези факти.

19.   Има немалко момичета, които са на тази възраст девствени. Жалко, че повечето мъже/момчета изобщо не се занимават с тях... Аз познавам поне 3.

21.   Колко девствена? Защото имам приятелка, която след няколко месечна връзка с момче, ми каза, че е девствена. Беше на 23 г. Било я страх от дефлорирането. Питах я, той не е ли искал да... А тя ми каза, че когато много искал, правили анален секс. Щях да падна!

22.   На 18 съм и съм девствена. Нито ми е сринато самочувствието, нито имам комплекси. Всичко си е до човек:)

23.   Аз загубих моята втория семестър от първи курс и то с момче с което имах връзка вече около 7-8 месеца и не мисля че е нещо странно на 20години да я изгубиш него го беше повече страх от мен никога не беше спал с девственица все с момичета с опитни момичета с не малък километраж (чесно казано ми е чудно как чака толкова че да стана и аз готова). Важно е с кой го правиш за първи път мъж който жена не пипал и няма и да пипне не е опция

24.   Въпрос до човек. Аз загубих девствеността си на 21. Понякога съм мислила: Хайде, обличаш се, отиваш в един бар и си намираш някой" - но просто това не беше за мен. След първия също съм имала доста "ухажори", които ми се натискаха слд първата среща. Но просто трябва да харесам човека, да ми дойде отвътре да го направя, да има химия. Така се е случило, че с тези не е била достатъчно. Няма ли химия не става. На 30 съм, живея с втория си и чакам бебе от него. Не мисля, че съм изпуснала кой-знае колко. Не бих казала, че съм скромна или консервативна в леглото. Просто всичко може, но с точния човек.

25.   Аз лично съм на 17 и нямам намерение да правя секс скоро. Но ако имаше с кого до сега да съм го правила.

27.   До Н. 9. На 33 си още девствена и не се интересуваш от сексуални взаимоотношения. Не ти е приятно да те докосват по никакъв повод и още не си се целувала. Напомняш ми на една моя съученичка от гимназията, която беше също като теб, както се описваш. Ние момчетата се наговаряхме от време на време някой от нас да отиде при нея докосвайки я по рамото за да му обърне внимание и да я пита нещо. Тя като видеше, че е момче направо му блъскаше ръката и не искаше въобще да говори. Задавахме си въпроси защо е такава и между нас си казвахме, че сигурно е лесбийка или има нещо друго за да ненавижда мъжете толкова много. Така и не можахме да разберем тогава какъв и е проблема защото бяхме още млади момчета.
Сега питам теб, след като не правиш секс поне мастурбираш ли, нямаш ли желание да изпиташ оргазъм, или имаш проблемни сексуални органи. Сподели, никой не те познава.

28.   Не знам за момичетата, при тях е лесно момиче е, но при момчетата е нормално да си девствен и до 30-35 и нагоре. В провинцията много домакинства са бедни, момчетата т.е. мъжете вече, нямат работа, живеят с родителите си още и съответно нямат и приятелка. Просто нямат никакъв социален живот. Само на ръчни карат пред компютрите всеки ден. Имам съседи на 46 г. на 37г. и други които са такива и никога не са имали приятелки. Цял живот с родителите си и безработни, макар и с висше. Искат да имат приятелки, вижда се, но коя жена ще ги вземе и къде? Те седят само вкъщи поради липса на социален живот и работа. Така че много мъже в провинцията са дествени по принуда, освен да отидат на проститутка но за това се иска смелост а и пари които те нямат.

29.   Да! Аз съм на 23 и все още не съм правила секс! И не е защото съм грозна или нямам желание, просто така се случиха нещата. Но за съжаление лично аз забелязвам, че това отблъсква мъжете и както повече то казват " не ми се занимава ". Казвали са ми кофти неща, но аз вярвам, че един ден ще срещна човек, който ще ме приеме каквато съм. Авторе, дано намериш каквото търсиш! Жив и здрав бъди! :)

30.   А, и да ме познава, все ми е тая. Откак се помня заявявам високо и ясно убежденията си, които са меко казано непопулярни, навсякъде и пред всички, и съм свикнала с какви ли не реакции - учудени погледи, хихикания, съвети да се самоубия и прочие. Не се трогвам, всеки реагира колкото му е капацитетът и възпитанието. Това показва какъв е той, не каква съм аз. От никого не завися, хляб на масата никой не ми слага и хич ми не е кой какво мислел. Те повечето и обувките си не могат да завържат, ама нейсе. Не мога да дам становище за съученичката ти - дали и защо мрази мъжете, изглежда си е имала причини, но много непочтено и даже грозно е било от ваша страна да й се натрапвате. Виждаш, че на един човек нещо не му е приятно, и всеки път да правиш това нещо и да се надяваш на различен резултат е меко казано доста тъпо. Ама пък от друга страна момчетата в гимназията не са особено умни съм забелязала, та едва ли сте били някакво изключение. Дано е добре мацката сега и да не сте я доповредили с вашите щуротии, това само мога да кажа. Относно моя милост - мисля да те оставя сам да поразсъждаваш върху въпросите, които си поставил и да дадеш воля на въображението си. Ако имаш такова, може да е зверски забавно, вярвай ми! Някой ден ще напиша мемоари, в които ще разкрия абсолютно всичко. Та, както се досещаш, за да се продават добре, не е печеливша стратегия да си изпея всичко във форума. Та затова само загатвам, за да събудя интереса на публиката и тя да чака зажадняла бъдещия ми бестселър. Мизантроп съм, но ще ви взема парите, те са един вид обезщетение, че се налага да ви търпя. Дет'се вика - съдба, съдба, ама иде време за изравняване.